• Witamy na naszej stronie

Z NAMI ROZWINESZ SWOJE PASJE, BĘDZIESZ ZDOBYWAŁ WIĘDZĘ I UMIEJĘTNOŚCI
        PRZYJDŹ- ZOBACZ-ZDECYDUJ
        CZEKAMY NA CIEBIE
      • Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o edukacji domowej? Spokojnie, postaramy się w kilku słowach wyjaśnić, o co w niej chodzi!
      • Zapraszamy do podjęcia nauki w szkołach zaocznych - rok szkolny 2023/2024
        Już dziś zapisz się do jednej z największych i najbardziej rozpoznawalnych szkół dla dorosłych w naszym powiecie a tym samym dołącz do grona zadowolonych słuchaczy!
    • REKRUTACJA 2023/2024

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z OFERTĄ REKRUTACJI DO KLAS PIERWSZYCH!

• Mistrzostwa Powiatu w Drużynowych Biegach Przełajowych - Licealiada

12.04.2024

Wczoraj wzięliśmy udział w Mistrzostwah Powiatu w Drużynowych Biegach Przełajowych, które odbyły się na Stadionie Miejskim w BIałogardzie. Nasza szkoła wystawiła w kategorii dziewcząt i chłopców. Dziewczęta poradziły sobie rewelacyjnie zajmując 2 miejsce na podium, a najlepszy czas wśród naszych adeptek uzyskała Aleksandra Mac. Wśród chłopców natomiast najlepiej poradził sobie Konrad Wolech, a jako szkoła udało nam się zająć 3 miejsce!
              Skład dziewcząt: Aleksandra Mac, Zuzanna Zelek, Klaudia Kruk, Elżbieta Terech, Klaudia Kukla, Oliwia Warzywoda, Anastazja Bioulosova.
              Skład chłopców: Konrad Wolech, Kuba Messal, Alan Wójcik, Michał Babiak, Artem Rohatskyi, Szymon Krzanowski.
              Opiekun: Marcin Kędzierski
              Gratulujemy!

• Rajd Pieszy do schroniska

10.04.2024

Wczoraj udaliśmy się na rajd pieszy do Schroniska S.O.S w Klępinie Białogardzkim. Jest to nasza cykliczna wyprawa i można powiedzieć, że stało się to już tradycją w okresie wiosennym. Jakiś czas temu zorganizowaliśmy w naszej szkole kiermasz tostów, z którego dochód przeznaczylismy na karmę dla psiaków. Choć pogoda wczoraj była ciężka do wędrówki, to mimo to nasi uczniowie z wilekim entuzjazmem, wzięli w niej udział. Na miejscu czekało na ans ognizko z pieczeniem kiełbasek, a każdy z uczniów mógł pospacerować z pieskiem. Wróciliśmy ledwo żywi, ale warto było udać się tak daleko, aby wesprzeć schronisko w opiece nad czworonogami :)
              Opiekunowie: Marcin Kędzierski, Dominika Stabach-Samorowska, Tatiana Sędzik.

• Marsz - Dzień Autyzmu

2 kwietnia obchodzimy Światowy Dzień Świadomości Autyzmu

Celem jest zwiększenie świadomości społecznej na temat autyzmu oraz zwrócenie uwagi na potrzebę większej empatii i tolerancji dla odmiennych możliwości i potrzeb osób ze spektrum autyzmu.

Niebieski marsz w imię solidarności z osobami ze spektrum autyzmu wspierały dziś dzieci z Prywatnego Centrum Edukacyjnego "Szkoły Sukces" I Szkoły Podstawowej

• Spotkanie ze Strażą Pożarną

10.04.2024

Dzisiaj uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w spotkaniu z przedstawicielem Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Białogardzie. Spotkanie odbyło się w ramach programu doradztwa zawodowego dla uczniów szkoły średniej.

Serdecznie dziękujemy za cenne informacje przekazane podczas spotkania oraz poświęcony czas.

• Wizyta w Cordzie

10.04.2024

Dnia 25 marca odbyły się w Naszej szkole warsztaty wielkanocne. Podczas warsztatów uczniowie wykonali piękne kartki wielkanocne dla podopiecznych Zakładu Pielęgnacyjno-Opiekuńczego Corda. Dnia 27 marca uczniowie wraz z opiekunami udali się do Zakładu Corda w celu wręczenia wykonanych kartek, słodkich upominków i złożenia życzeń podopiecznym. Wykonane przez uczniów kartki wielkanocne wywołały uśmiechy na twarzach wszystkich odwiedzonych pacjentów, którzy wyrazili ogromną wdzięczność wobec uczniów Naszej Szkoły. Jesteśmy wzruszeni, że tak mały gest wywołał tyle pozytywnych emocji. Wszystkim pacjentom oraz pracownikom Zakładu Pielęgnacyjno-Opiekuńczego Corda życzymy jeszcze raz zdrowych i wesołych Świąt Wielkanocnych

• Final konkursu na projekt banknotu

10.04.2024

Nagrody w konkursie na projekt banknotu 100-złotowego z postacią kobiecą zostały wręczone!

Co prawda sprawozdanie z działań przedstawicieli naszej szkoły w Ogólnopolskim projekcie "Złote Szkoły NBP" zostało złożone 11 marca, jednak my nie zwalniamy tempa.

Dziś Drużyna Ambasadorów Edukacji Ekonomicznej odwiedziła nagrodzonych uczniów w ich macierzystych szkołach.

• Dziennik elektroniczny
        • 8 Koszaliński Pułk Przeciwlotniczy