• Aktualności

      • Dzień Języków Obcych

      • Dziś świętowaliśmy w naszej szkole Europejski Dzień Języków Obcych. Uczniowie przy pomocy wychowawców przygotowali stoiska prezentujące wybrane kraje europejskie. Uczestnicy imprezy mogli posmakować specjałów danych krajów oraz podziwiać barwne stroje przedstawicieli poszczególnych stoisk. Na koniec imprezy odbyło się głosowanie, które wyłoniło faworytów wśród stoisk. W kategorii Szkoła Podstawowa pierwsze miejsce zajęła klasa VIII, drugie miejsce klasa VII, a trzecie miejsce klasy IV, V i VI. W kategorii Liceum i Szkoła Branżowa pierwsze miejsce zajęła klasa 1B LO, drugie miejsce klasa 1A LO, a trzecie miejsce klasa 1 Branżowa. Wszystkim uczestnikom jeszcze raz gratulujemy. To był bardzo udany dzień! Zapraszamy do oglądania fotorelacji z wydarzenia.
       Organizatorzy: Sara Gwizdka Tatiana Sędzik

      • WYBORY DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO 2023/2024

      • WYBORY DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

       2023/2024

       ZASADY I TERMINY

        

       1. Wybory są powszechne, równe i bezpośrednie, odbywają się w tajnym głosowaniu.
       2. Prawo głosu mają wszyscy uczniowie i nauczyciele.
       3. Głosowanie odbywa się przy pomocy kart do głosowania.
       4. W wyborach głosować można tylko osobiście, oddając głos poprzez postawienie znaku X przy nazwisku wybranego kandydata.
       5. Kandydaci zgłoszeni do udziału w wyborach muszą otrzymać pozytywną opinię wychowawcy oraz innych nauczycieli. Zeszłoroczna ocena z zachowania kandydata musi być co najmniej dobra. W przypadku uczniów klas pierwszych mogą kandydować tylko uczniowie będący pierwszy rok w naszej szkole.
       6. Kandydatury należy zgłaszać w formie pisemnej za zgodą osoby typowanej do opiekunów SU.

       Do 18 IX do godziny 13.00 opiekunom SU.

        

       1. Ogłoszenie listy kandydatów 18 IX  2023 r.godz. 14.00.

        

       1. Kampania wyborcza trwa od 18 IX do 1. X 2023 r.

        

        

       1. Dzień 02 X 2023 r. jest dniem „ciszy wyborczej”.

        

       1. Głosowanie  3 X 2023 r. od godziny 10:00.

        

        

       1. Wyniki głosowania wywieszone będą w gablocie SU do 4 X 2023 r.
      • Sprzątanie Świata

      • W piatek uczniowie naszej szkoły wzięli udział w cyklicznej akcji "Sprzątanie Świata". Wysprzatali dokładnie tereny wyznaczone przez Miasto Białogard. Zadanie jak zwykle wykonane na ocenę "6" :)
       W akcji udział wzięły klasy:
       8a i 8b - opiekunowie: Paula Wierzbicka, Edyta Pietniczka
       2b Lo - opiekun: Marcin Kędzierski

      • Zebranie z rodzicami 19.09.2023 - godzina 16.00

      • Szanowni Rodzice i Opiekunowie,

       Mam zaszczyt zaprosić Państwa na zebranie szkolne, które odbędzie się 19 września 2023 roku, od godziny 16:00 w Prywatnym Centrum Edukacyjnym "Szkoły Sukces" przy ul. Mickiewicza 24, 78-200 Białogard.

       Program zebrania:

       Powitanie i otwarcie zebrania
       Podsumowanie osiągnięć i planów na najbliższy rok szkolny.
       Zapoznanie z wychowawcami klas pierwszych
       Omówienie najważniejszych wydarzeń i inicjatyw na najbliższy rok.
       Dyskusja i pytania rodziców.
       Podpisanie umów o kształcenie dziecka
       Oświadczenie itp.

       Wasza obecność na zebraniu będzie dla nas wielkim zaszczytem i wyrazem zainteresowania edukacją Twojego dziecka. Wierzymy, że współpraca pomiędzy rodzicami a szkołą jest kluczowa dla zapewnienia najwyższej jakości edukacji i wsparcia dla naszych uczniów.

       Jeżeli nasuną się  pytania lub wątpliwości, prosimy o kontakt z sekretariatem szkoły.

       Z wyrazami szacunku,
       Dariusz Niewiński
       Dyrektor Prywatnego Centrum Edukacyjnego "Szkoły Sukces"

       Zapraszamy serdecznie!

      • Impreza integracyjna klas pierwszych

      •  

       Dziś w ramach lekcji udaliśmy się do Białogardziego Ośrodka Sportu i Rekreacji, gdzie odbyły się zajęcia integracyjne dla klas pierwszych. Były gry i zabawy oraz konkurencje klasowe przygotowane przez wychowawców klas. Wszystko przy wspólnym ognisku.

       Dziękujemy BOSiR za udostępnienie obiektu i przygotowanie ogniska ☺️

       Pierwsze koty za płoty 🙂

      • Egzaminy klasyfikacyjne i poprawkowe

      • Szanowni Uczniowie i Rodzice

       Informacja poniższa dotyczy tylko uczniów którzy mają egzaminy klasyfikacyjne i poprawkowe.

       Pragniemy poinformować Was o możliwości przystąpienia do egzaminów klasyfikacyjnych i poprawkowych, które odbędą się w dniach od 21.08.2023 do 25.08.2023 od godziny 10.00 . Jest to doskonała okazja do sprawdzenia swoich umiejętności i wiedzy zdobytej podczas roku szkolnego. Mamy nadzieję, że wstawicie się na egzaminy w 100%. Szczegółowy harmonogram egzaminów zamieszczony jest już na stronie internetowej szkoły oraz przesłany w wiadomości na Librus. Prosimy o śledzenie tych informacji, aby być na bieżąco z przydzielonymi terminami i salami egzaminacyjnymi.Przygotowania do egzaminów klasyfikacyjnych są ważnym elementem procesu edukacyjnego, a sam egzamin może być znakomitą okazją do pokazania tego, na co Was stać. Zachęcamy do solidnej pracy i skorzystania z dostępnych materiałów, które pomogą Wam w przygotowaniu się do egzaminu.Życzymy powodzenia na egzaminach i wierzymy, że pokażecie z siebie to, co najlepsze i uzyskacie promocje do następnej klasy

       Z serdecznymi pozdrowieniami,Zespół Nauczycieli / Dyrekcja Szkoły /

      • EDUKACJA DOMOWA

      • Drogi Rodzicu Zastanawiasz się na edukacją domowa dla swojego dziecka ? 

       Poznaj korzyści edukacji domowej :

       - Nauka w domu 

       - Bez ocen i sprawdzianów 

       - Elastyczny harmonogram . Dostosowanie godzin nauki do potrzeb rodziny. 

       - Bezpieczne środowisko 

       - Indywidualne podejście i możliwość dostosowania programu nauczania do indywidualnych potrzeb i zainteresowań dziecka. 

       Chcesz wiedzieć więcej - ZAPRASZAMY DO SZKOŁY 

      • Poznajemy Polskę

      • Uczniowie Szkoły Podstawowej w dniach 14 i 15 czerwca w ramach programu ,,Poznaj Polskę" mieli okazję zwiedzić kilka bardzo miejsc. Pierwszym z nich była osada w Biskupinie -cudowna pogoda, spacer i niezwykle ciekawa historia towarzyszyły nam od rana. Następnym przystankiem była polska Wenecja i kolejka wąskotorowa! Och tutaj to się ciekawych informacji i ciekawostek dowiedzieliśmy - raj dla naszych kolegów . No i wreszcie nasz piękny Toruń!! A tutaj.....to już nóżki odczuwaliśmy, i pomnik Mikołaja Kopernika, i Krzywa Wieża , i zamek Krzyżacki, Stare Miasto, a nawet rejs po Wiśle !!! Oj działo się znaleźliśmy czas na pierniki, dobrą kawę i precelki!!!! Polecamy!!!

      • Uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego 2022/2023

      • W piątek oficjalnie pożegnaliśmy rok szkolny 2022/2023. Podczas uroczystości zostały wręczone świadectwa promocyjne oraz ukończenia szkoły przez klasę 8 SP i klasę 3 branżową.
       Oprócz świadectw wręczone zostały również nagrody i dyplomy dla uczniów: z najwyzszą średnią, najwyższą frekwencją oraz za zaangażowanie i pracę na rzecz szkoły.
       Gratulujemy wszystkim uczniom i absolwentom osiągnietych wyników i życzymy udanych wakacji.
       Widzimy się we wrześniu!

      • Dzień Dziecka

      • Kochane Dzieci !

       Z okazji Dnia Dziecka życzymy, aby uśmiech zawsze gościł na Waszych twarzach, każdy dzień był wspaniałą przygodą i niósł że sobą wiele pozytywnych doświadczeń. Niech Wasze marzenia się spełniają!

      • Akcja „Jak nie czytam, jak czytam”

      • 7 czerwca o 10:00 kilkaset tysięcy dzieci i nastolatków z całej Polski czytało książki. W swoich bibliotekach, szkołach, w parkach i na rynkach. Bez przymusu i dorabiania filozofii, każdy to, na co ma ochotę.

       Akcja „Jak nie czytam, jak czytam” odbywała się co roku w latach 2016-19. Rekordowo uczestniczyło w niej 459 tys. osób, głównie dzieci i młodzieży. Później uniemożliwiła ją pandemia.

       ALE PO CO?

       Głównym celem akcji jest budowa pozytywnego wizerunku czytania. Sprawienie, by książka nie kojarzyła się młodym ludziom z obowiązkową lekturą, lecz z czymś przyjemnym, ze spokojem, z wolnym czasem i rozrywką. Chcemy dać każdej uczennicy i uczniowi okazję do poczytania sobie w gronie koleżanek i kolegów, w miłych, niecodziennych, bardziej lub mniej rozrywkowych okolicznościach, bez dorabiania dydaktycznej otoczki.

       Akcja ma również za zadanie zachęcić tych uczniów, którzy nie odkryli jeszcze radości z czytania i traktują je jako przykry obowiązek. Nie zmuszajmy ich, lecz motywujmy.

       Nasza szkoła też wzięła udział w tej aukcji, żeby zachęcić naszych uczniów do czytania

      • Młodzieżowa Rada Miasta

      • Dnia 6 czerwca 2023 r. odbyła się I sesja Młodzieżowej Rady Powiatu w Białogardzie. PCE " Szkoły Sukces" I LO wybrało radnych na kadencję 2023-2025: Annę Pakość kl.II b, Oliwię Agaciak kl II b, Doriana Dąbrowskiego kl.I b. Serdecznie gratulujemy i życzymy owocnej pracy dla dobra młodzieży naszego powiatu.

      • XXIX Sesja Sejmu Dzieci i Młodzieży w Warszawie

      • 1 czerwca odbyła się XXIX sesja Sejmu Dzieci i Młodzieży w Warszawie. Wśród obradujących młodych parlamentarzystów byli przedstawiciele naszej szkoły: Dawid Jóźwiak i Szymon Jurczak uczniowie klasy II LO wojskowej. Gratulujemy uzyskania mandatów poselskich oraz pracy nad uchwałą w sprawie popularyzacji bohaterstwa obywateli polskich pochodzenia żydowskiego w walce z Niemcami.

      • Piknik z okazji "Dnia Dziecka"

      • Wczoraj zorganizowaliśmy piknik z okazji ‘Dnia Dziecka’. Impreza odbyła się na stadionie dzięki uprzejmości Białogardzki Ośrodek Sportu i Rekreacji, za co bardzo dziękujemy J

       Piknik miał na celu zintegrować uczniów naszej szkoły, oraz aby spędzić czas na świeżym powietrzu przy grach i zabawach przygotowanych przez naszych nauczycieli i opiekunów. Do pomocy przy organizacji dołączył się, również Ochotniczy Hufiec Pracy, który ufundował upominki i słodkości dla uczestników konkurencji.

       Oprócz gier zespołowych i indywidualnych, można było postrzelać do tarczy z wiatrówki, było stoisko z rozpoznawaniem smaków, twister, ognisko, kalambury i wiele innych ciekawych atrakcji.

       Pogoda tego dnia dopisała, więc impreza jak najbardziej udana.

       Organizatorami byli: Marcin Kędzierski, Paula Wierzbicka oraz Edyta Pietniczka