• Aktualności

      • WAKACJE Z PORADNIĄ - DZIEŃ 4

      • Piątek, to weekendu początek.A jak weekend, to zabawa💥!A jak zabawa, to najlepsza nad morzem...dlatego właśnie piątek spędziliśmy w Kołobrzegu.Nie straszna była nam pogoda 🌧 i wypłynęliśmy w rejs statkiem🚢, by podziwiać piękno naszego Bałtyku i poczuć zew przygody.Po zejściu na ląd naszła nas ochota, by spotkać kogoś sławnego a nawet cały tłum, więc odwiedziliśmy Muzeum Figur Woskowych.,,Znani" chętnie robili sobie z nami zdjęcia 📸😉Po tylu atrakcjach troszkę zgłodnieliśmy, więc wybraliśmy się tam, gdzie uwielbiają jadać Mali i Duzi- do McDonalda🍟🍔!Szczęśliwi i najedzeni wróciliśmy do domu😁!

      • WAKACJE Z PORADNIĄ - DZIEŃ 3

      • W tym dniu przenieśliśmy się w świat malowania światłem, czyli fotografii. Dzięki uprzejmości firmy Scorpions nasza młodzież dowiedziała się wielu fascynujących rzeczy m.in. kiedy zaczęto robić pierwsze zdjęcia, historie aparatów fotograficznych, najdroższe zdjęcie oraz co bardzo ciekawe, kiedy zostało zrobione pierwsze Selfie. Po ciekawostkach przyszła kolej na zabawę. Młodzież mogła stworzyć swoje tło do zdjęcia grupowego. Na odchodne każde z nich otrzymało swój własny aparat fotograficzny do złożenia. Po tak wielu informacjach przyszła nam ochota na ,,małe co nie co", odwiedziliśmy Modną Cafe, gdzie skosztowaliśmy lodów rzemieślniczych oraz napiliśmy się pysznej lemoniady. Na koniec odwiedziliśmy lokalną gastronomię turecką, żeby zasmakować orientu. Wróciliśmy z bagażem wiedzy i nowych doświadczeń 🙂🙂

      • WAKACJE Z PORADNIĄ - DZIEŃ 2

      • Dzień odpoczynku i relaksu 😊😊 podczas pikniku w czarującym miejscu, jakim niewątpliwie jest Park Krajobrazowy w Strzekęcinie. Dzięki uprzejmości właścicieli mieliśmy możliwość podziwiać ten przepiękny ogród. 😍Zachęcamy Was do odwiedzenia tego magicznego miejsca.

      • WAKACJE Z PORADNIA PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNĄ

      • DZIEŃ 1
       💥Ruszyły kolejne WAKACJE z Niepubliczną Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną "Sukces".💥Zajęcia rozpoczęliśmy 3.07.2020 - spotkaniem z naszymi ulubieńcami: Tońciem i Szczepanem 🦙, a następnie wzięliśmy udział w zajęciach prowadzonych przez Panią Martę.6.07.2020 spędziliśmy pełen atrakcji i radości dzień w Parku Rozrywki w Zieleniewie, gdzie czekało nas wiele atrakcji m.in. zwiedzanie miasteczka, przejażdżka na koniu🐎, przejażdżka bryczką konną, strzelanie z łuku, beczka śmiechu, przejażdżka jeepem, byk rodeo oraz mieliśmy przyjemność obejrzenia scenki westernowej - napadu na bank🤠. Bawiliśmy się świetnie! 😀😀Kolejne dni przed nami 🤗E.P. P.G.