• OD WRZEŚNIA ZACZYNAMY KOLEJNĄ EDYCJĘ ;)

 • TERMINY EGZAMINÓW KLASYFIKACYJNYCH I POPRAWKOWYCH

 • WAKACJE Z PORADNIĄ - DZIEŃ 4

  10.07.2020

  Piątek, to weekendu początek.A jak weekend, to zabawa💥!A jak zabawa, to najlepsza nad morzem...dlatego właśnie piątek spędziliśmy w Kołobrzegu.Nie straszna była nam pogoda 🌧 i wypłynęliśmy w rejs statkiem🚢, by podziwiać piękno naszego Bałtyku i poczuć zew przygody.Po zejściu na ląd naszła nas ochota, by spotkać kogoś sławnego a nawet cały tłum, więc odwiedziliśmy Muzeum Figur Woskowych.,,Znani" chętnie robili sobie z nami zdjęcia 📸😉Po tylu atrakcjach troszkę zgłodnieliśmy, więc wybraliśmy się tam, gdzie uwielbiają jadać Mali i Duzi- do McDonalda🍟🍔!Szczęśliwi i najedzeni wróciliśmy do domu😁!

 • WAKACJE Z PORADNIĄ - DZIEŃ 3

  09.07.2020

  W tym dniu przenieśliśmy się w świat malowania światłem, czyli fotografii. Dzięki uprzejmości firmy Scorpions nasza młodzież dowiedziała się wielu fascynujących rzeczy m.in. kiedy zaczęto robić pierwsze zdjęcia, historie aparatów fotograficznych, najdroższe zdjęcie oraz co bardzo ciekawe, kiedy zostało zrobione pierwsze Selfie. Po ciekawostkach przyszła kolej na zabawę. Młodzież mogła stworzyć swoje tło do zdjęcia grupowego. Na odchodne każde z nich otrzymało swój własny aparat fotograficzny do złożenia. Po tak wielu informacjach przyszła nam ochota na ,,małe co nie co", odwiedziliśmy Modną Cafe, gdzie skosztowaliśmy lodów rzemieślniczych oraz napiliśmy się pysznej lemoniady. Na koniec odwiedziliśmy lokalną gastronomię turecką, żeby zasmakować orientu. Wróciliśmy z bagażem wiedzy i nowych doświadczeń 🙂🙂

 • WAKACJE Z PORADNIĄ - DZIEŃ 2

  07.07.2020

  Dzień odpoczynku i relaksu 😊😊 podczas pikniku w czarującym miejscu, jakim niewątpliwie jest Park Krajobrazowy w Strzekęcinie. Dzięki uprzejmości właścicieli mieliśmy możliwość podziwiać ten przepiękny ogród. 😍Zachęcamy Was do odwiedzenia tego magicznego miejsca.

 • WAKACJE Z PORADNIA PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNĄ

  03.07.2020

  DZIEŃ 1
  💥Ruszyły kolejne WAKACJE z Niepubliczną Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną "Sukces".💥Zajęcia rozpoczęliśmy 3.07.2020 - spotkaniem z naszymi ulubieńcami: Tońciem i Szczepanem 🦙, a następnie wzięliśmy udział w zajęciach prowadzonych przez Panią Martę.6.07.2020 spędziliśmy pełen atrakcji i radości dzień w Parku Rozrywki w Zieleniewie, gdzie czekało nas wiele atrakcji m.in. zwiedzanie miasteczka, przejażdżka na koniu🐎, przejażdżka bryczką konną, strzelanie z łuku, beczka śmiechu, przejażdżka jeepem, byk rodeo oraz mieliśmy przyjemność obejrzenia scenki westernowej - napadu na bank🤠. Bawiliśmy się świetnie! 😀😀Kolejne dni przed nami 🤗E.P. P.G.

 • ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2019/2020

  Drodzy uczniowie ze względu na wprowadzony na terenie całego kraju stan epidemii, nie możemy uroczyście wręczyć Wam świadectw i pożegnać się z Wami w dniu zakończenia roku szkolnego 2019/2020.

  Odbiór świadectw w szkole, z zachowaniem zasad bezpieczeństwa. Wszyscy musza posiadać ze soba swoja maseczke i rekawiczki ochronne.

  Zapraszamy po odbiór świadectw 26.06.2020 r. Szczegółowy harmonogram odbioru świadectw przekaże Wam Wychowawca. Prosimy, przychodźcie do szkoły zgodnie z harmonogramem, unikajcie gromadzenia się grupach. Jeżeli ktoś nie będzie mógł odebrać świadectwa w wyznaczonym terminie, prosimy o kontakt z sekretariatem szkoły w celu ustalenia nowego terminu odbioru świadectwa. Numer do sekretariatu szkoły 94314169

  Jesteśmy z Wami.

  Dariusz Niewiński

  Alicja Wojciechowska

  Edyta Brygier

  oraz całe grono pedagogiczne i pracownicy „Szkół Sukces”.   

 • MAMY TO!!!!!!

  23.06.2020

  Tytuł Naukowej Szkoły Ignacego w województwie Zachodniopomorskim w 2020 roku otrzymała NASZA SZKOŁA w ramach projektu ,,Być Jak Ignacy''!!!W projekcie brało udział 1500 szkół z całej Polski.Gratulujemy Nagrody Specjalnej Szkole nr 5 w Białogardzie i innym nominowanym do nagrody: Szkoła w Karścinie, Szkoła w Gardnie i Szkoła w Szczecinie.
  Uczestnicy zwycięskiego koła naukowego:1. Grabowski Ksawier2. Witenberg Dawid3. Wasilewski Igor4. Litewka Julia5. Michajłyszyn Weronika6. Lambarski Jakub7. Fiszer Mateusz8. Bechta Piotr9. Leśniewski Robert10. Lipko Martyna11. Bartnicka Natalia
  Jesteśmy bardzo szczęśliwi!!!!!!! Gratulujemy wszystkim nominowanym:):):):)

 • BEZPIECZNE WAKACJE 2020

  18.06.2020

  Drodzy Uczniowie już niebawem wakacje. Jest to czas odpoczynku, wyjazdów, kąpieli, odwiedzin, zabaw itp. Prosimy Was , aby w tym czasie zachować szczególną ostrożność i dbać o bezpieczeństwo swoje i najbliższych, z którymi przebywacie. Zapoznajcie się z podstawowymi informacjami przedstawionymi w prezentacjach.

  Bezpieczne_wakacje_2020.ppt

  Informacje_dla_dzieci_i_mlodziezy..pdf

  Informacje_dla_rodzicow..pdf

  Wytyczne_GIS_MZ_i_MEN_dla_organizatorow_wypoczynku_dzieci_i_mlodziezy_zmniejszajace_ryzyko_zakaz.pdf

 • EGZAMINY MATURALNE 2020

  09.06.2020
 • EGZAMIN ÓSMOKLASISTY

  16.06.2020

  Dziś nasi uczniowie rozpoczęli Egzamin Ósmoklasisty 2020, który potrwa 3 dni. Na początek zmierzyli się z językiem polskim.Życzymy Wam powodzenia i trzymamy kciuki w najbliższych dniach 👍👌💪

 • HARMONOGRAM KONSULTCJI - PIATEK 05.06

 • HARMONOGRAM KONSULTACJI - CZWARTEK 04.06

 • HARMONOGRAM KONSUTLACJI - ŚRODA 03.06

 • HARMONOGRAM KONSUTLACJI - WTOREK 02.06

 • HARMONOGRAM KONSULTACJI NA PONIEDZIAŁEK 1 CZERWCA

  Harmonogram_konsultacji_dla_uczniow_PCE.docx

  Uczniowie przychodzą na konsultacje  nie wcześniej niż 5 minut przed godziną rozpoczęcia zajęć zaopatrzeni w środki ochrony osobistej( maseczki, rękawiczki), z własnymi przyborami do pisania, oraz z wypełnioną przez rodziców/ opiekunów prawnych  deklaracją uczestnictwa w konsultacjach oraz oświadczeniem – wzory do pobrania dostępne na stronie szkoły: www.szkolaprywatna-bialogard.pl w zakładce : dokumenty. Prosimy pamiętać o zachowaniu dystansu społecznego. Zobowiązujemy do zapoznania się z procedurami organizacji konsultacji dostępnymi na stronie szkoły. Konsultacje odbywają się bez przerw.

 • PREZENTACJA Z PROFILAKTYKI

  31 maja to Światowy Dzień bez Papierosa. Bardzo proszę o zapoznanie się z informacjami nt. zagrożeń płynących z palenia papierosów. 

  Palenie-szkodzi-zdrowiu..pdf
  Palenie_szkodzi_zdrowiu..pptx

 • UWAGA! KONKURS Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

 • USTNY EGZAMIN MATURALNY

  W sesji maturalnej 2020 r. egzaminy ustne dedykowane są jedynie wybranym uczniom. Tu znajdziesz informacje, kto może zdawać ustne egzaminy maturalne i co należy zrobić, alby móc do nich przystąpić:

  https://www.oke.poznan.pl/cms,5614,kto_moze_przystapic_do_egzaminu_maturalnego_w_czesci_ustnej_w_2020_r..htm

 • UWAGA MATURZYŚCI!

  W związku ze stanem epidemii uległy zmianie procedury organizacji i przeprowadzania egzaminu maturalnego w czerwcu 2020 r. Zapoznajcie się z nimi obowiązkowo :


  https://www.oke.poznan.pl/files/cms/577/informacja_egzamin_maturalny_2020_aktualizacja.pdf

strona:

Kontakt do szkół w Białogardzie

Sekretariat Szkoły

ul. Mickiewicza 24, 78-200 Białogard

tel./fax 94 312 41 69

e-mail: sekretariat@szkolaprywatna-bialogard.pl

Kontakt do szkół w Szczecinku

Sekretariat Szkoły

Plac Zesłańców Sybiru 1, 78-400 Szczecinek

tel./fax 94 372 26 48

e-mail: sekretariat@szkolaprywatna-szczecinek.pl