• Kierunki kształcenia

• Technik administracji

• Oferta Edukacyjna na rok szkolny 2023/2024

Technik Administracji – 2 lata ( 4 semestry )

Zajęcia odbywają się w systemie zaocznym ( co drugi weekend przez dwa dni, piąek, sobota )

TECHNIK ADMINISTRACJI - Organizuje i gromadzi informację, dokumentację oraz prowadzi wewnętrzną koordynację działalności jednostek organizacyjnych. Organizuje przepływ informacji pomiędzy różnymi jednostkami instytucji w celu udzielania pomocy kierownikom i innemu personelowi. Sporządza protokoły i sprawozdania z posiedzeń i zebrań, kontroluje i porządkuje akta prawne i dokumenty. Prowadzi korespondencję, redaguje pisma urzędowe, wykorzystuje nowoczesne urządzenia techniki i łączności biurowej.

PRZEDMIOTY – język angielski w administracji, działalność gospodarcza w jednostce organizacyjnej , podstawy prawa cywilnego , podstawy prawa pracy , podstawy prawa administracyjnego , podstawy finansów publicznych , wykonywanie pracy biurowej , postepowanie w administracji , pracownia pracy biurowej , pracownia administracji.

Twoja nabyta kwalifikacja to :

• Obsługa klienta w jednostkach administracji

W jakich instytucjach znajdziesz pracę po tym kierunku ?

• Jednostki samorządu terytorialnego , administracja rządowa, przedsiębiorstwa , organizacje społeczne, sądy powszechne jako dodatkowy zawód.

SZKOŁA PRZYJAZNA SŁUCHACZOM.