O szkole

Prywatne Szkoły Średnie i Policelne zostały założone w Białogardzie w 2001 roku i w 2002 roku w Szczecinku. Na decyzję o utworzeniu szkół policealnych wpłynęło wysokie bezrobocie w naszym regionie oraz zapotrzebowanie na wykwalifikowaną kadrę. Popyt na zawody, w których można można się kształcić w Naszej Szkole, jest bardzo duży, co wynika z przeprowadzonej ankiety wśród pracodawców w naszych miastach. Zdobycie wiedzy na zajęciach prowadzonych przez kadrę wykwalifikowanych nauczycieli, umożliwi przyszłym absolwentom znalezienie atrakcyjniejszej pracy o odpowiadającej Twoim oczekiwaniom. Dyrekcja Prywatnego Policealnego Studium Zawodowego i Liceum w Białogardzie i Szczecinku życzy podjęcia trafnej decyzji w wyborze przyszłego zawodu.

Proponujemy kształcenie w szkołach:

1. Prywatne Centrum Edukacyjne "Szkoły Sukces" Liceum Ogólnkształcące dla Dorosłych
  2. Prywatne Centrum Edukacyjne "Szkoły Sukces" II Policealne Studium Zawodowe (szkoła policealna)

Dostosuj wybór szkoły do posiadanego wykształcenia:

• jeśli masz ukończoną szkołę podstawową starego typu, gimnazjum lub szkołę zawodową
  • Liceum Ogólnokształcące w systemie 3-letnim
  • jeśli masz ukończoną szkołę dającą wykształcenie średnie (nie jest wymagane świadectwo maturalne)
  • Szkoły Policealne w cyklu 2-letnim i jednoroczonym
  • jeżeli z różnych powodów musiałeś przerwać nauke w szkole średniej możesz ją kontynuować na wyższych semestrach