• 15 Lecie Szkoły

• Szanowni Państwo,

minęło już 15 lat od momentu , kiedy pierwsze szkoły działające  obecnie w ramach Prywatnego Centrum Edukacyjnego „Szkoły Sukces” otworzyły swoje podwoje dla pierwszych słuchaczy.  Jest mi niezmiernie miło zaprosić Państwa- wieloletnich partnerów mojej firmy na uroczyste obchody  jej jubileuszu . Dziękując za udaną , efektywną współpracę, zapraszam serdecznie na uroczystą Galę, która odbędzie się 27.09.2016 r. w siedzibie mojej firmy , przy ul. Mickiewicza 24 w Białogardzie. Uprzejmie proszę o potwierdzenie Państwa udziału w Gali do 20.09.2016 r.– nr 94-312-41-69

Jako że wieloletnia działalność mojej firmy nieodłącznie wiązała się z pomocą potrzebującym, takie również będą obchody jubileuszu 15-lecia istnienia PCE. Zwieńczeniem „Tygodnia Sukcesu” będzie Bal charytatywny, z którego dochód zostanie przekazany Fundacji Ewy Błaszczyk Akogo? Klinice „Budzik”.  Dzielenie się dobrem, choć najmniejszym, z najbardziej potrzebującymi, nadaje nową jakość naszemu życiu. Jak mawiał św. Jan Paweł II „ Człowiek jest wielki nie przez to co posiada, lecz przez  to , kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to , czym dzieli się z innymi”. Dlatego zachęcam Państwa do udziału w Balu, który odbędzie się 30.09.2016 r. o godz. 19:00 w białogardzkiej restauracji „Jubilatka” , przy ul. 1-go Maja 74. Bilety na Bal – do nabycia w sekretariacie szkoły w cenie 110 zł od osoby  dostępne są do20.09.2016 r . (liczba miejsc ograniczona)

Serdecznie zapraszam Państwa do udziału we wszystkich imprezach związanych z obchodami jubileuszu 15-lecia istnienia Prywatnego Centrum Edukacyjnego „Szkoły Sukces”  w Białogardzie i w Szczecinku. Dziękując za jakość przebytej wspólnie  drogi, żywię nadzieję na kolejne lata efektywnej współpracy. Serdecznie zapraszam na uroczystości.