• Zasady rekrutacji

• Nagłówek

• Nabór do I Technikum w Prywatnym Centrum Edukacyjnym „Szkoły Sukces” w Białogardzie trwa od czerwca do września 2019 r. , a w szczególnych przypadkach także później. W roku szkolnym 2019/2020 PCE „Szkoły Sukces” proponuje absolwentom gimnazjum/ szkoły podstawowej kształcenie w klasie o profilu technik obsługi turystycznej.

Szkoła dopłaca do biletów miesięcznych uczniom , którzy dojeżdżają. Absolwenci gimnazjum, ubiegający się o miejsce w I Technikum w Prywatnym Centrum Edukacyjnym „Szkoły Sukces” w Białogardzie składają w sekretariacie szkoły następujące dokumenty:

1. Podanie do pobrania w sekretariacie szkoły lub na stronie internetowej szkoły w zakładce „podania”.

2. Świadectwo ukończenia gimnazjum / szkoły podstawowej

3. Zaświadczenie o wynikach testów gimnazjalnych/ósmoklasisty

4. Kartę zdrowia.

5. Opinie / orzeczenia.

6. Dyplomy i zaświadczenia z gimnazjum , potwierdzające osiągnięcia w konkursach, zawodach, olimpiadach, wolontariacie.

Zapraszamy do „Szkół Sukces”.