•

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z ofertą rekrutacji na nadchodzący rok szkolny 2024/2025

w  Liceum Ogólnokształcącym dla Dorosłych oraz I Szkole Policealnej
            w Białogardzie.

Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych

Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych, gdzie nauka staje się nie tylko możliwością, ale także przyjemnością. Nasze programy nauczania zostały zaprojektowane tak, aby dostarczyć kompleksowej wiedzy, która otwiera drzwi do nowych perspektyw i sukcesu zawodowego.

Nasze atuty to:

• Indywidualne podejście do każdego słuchacza, aby zapewnić optymalne wsparcie
              w procesie nauki.
            • Doświadczona kadra nauczycielska, gotowa dzielić się wiedzą i inspiracją.
            • Elastyczny harmonogram zajęć, umożliwiający łączenie nauki z pracą.
            • Nowoczesne metody nauczania, które stymulują aktywność i kreatywność.

I Szkoła Policealna

W Szkole Policealnej stawiamy na praktyczne umiejętności, które otwierają drogę do satysfakcjonującej kariery zawodowej. Z naszymi kierunkami zawodowymi możesz zdobyć niezbędną wiedzę i doświadczenie, aby osiągnąć sukces w dynamicznym świecie pracy.

Oferujemy kształcenie na atrakcyjnych kierunkach zawodowych. Dla osób zainteresowanych zdobyciem nowych umiejętności zawodowych lub zmianą ścieżki kariery, mamy do zaoferowania:

Informacje dodatkowe:

• W naszej szkole nie pobieramy opłat wpisowych ani opłat wakacyjnych.
            • Oferujemy konkurencyjne, czesne, dostosowane do różnorodnych potrzeb finansowych naszych słuchaczy.
            • Zajęcia prowadzone przez  wykwalifikowanych specjalistów z długoletnim doświadczeniem zawodowym.
            • Atmosfera w naszej szkole sprzyja nauce, współpracy i rozwojowi osobistemu.
            • Indywidualne wsparcie w procesie nauki, aby pomóc w osiągnięciu Twoich zawodowych celów.

Jak do nas dołączyć? Proces rekrutacji jest prosty. Wystarczy złożyć wymagane dokumenty w sekretariacie szkoły lub zapisać się online, a my zajmiemy się resztą.

1. Podanie_LO_dla_Doroslych_Bialogard_2024.pdf
            2. Podanie_I_Szkola_Policealna_Bialogard_2024.pdf
            3. Świadectwo ukończenia szkoły podstawowej/gimnazjalnej/branżowej
            4. Zaświadczenie o wynikach egzaminu ósmoklasisty
            5. Zaświadczenie lekarskie od lekarza medycyny pracy o braku przeciwskazań do nauki ( tylko w przypadku zapisania się do szkoły policealnej)
            6. Oryginał świadectwa ukończenia szkoły średniej
            7. 2 zdjęcia

Dołącz do naszej społeczności szkolnej i razem z nami przekształć swoje marzenia
            w rzeczywistość. Zapisz się już dziś i rozpocznij swoją podróż ku sukcesowi!