• Rekrutacja

• Zapraszamy serdecznie absolwentów szkoły podstawowej do zapoznania się z naszą ofertą edukacyjną na rok szkolny 2024/2025

w I Branżowej Szkole I Stopnia w Białogardzie!

Absolwentom szkół postawowych oferujemy aż 30 różnorodnych kierunków zawodowych. Wśród naszych nowości znajduje się kierunek "Magazynier Logistyk" oraz "Fotograf", które oferują nie tylko solidną teoretyczną wiedzę, ale również praktyki odbywające się w naszej szkole. Dodatkowo, jako pionierzy w dziedzinie edukacji, wprowadziliśmy wirtualne laboratoria logistyczne, aby zapewnić naszym uczniom najnowocześniejsze narzędzia do nauki.

Jak do nas dołączyć? Proces rekrutacji jest prosty. Wystarczy złożyć wymagane dokumenty w sekretariacie szkoły lub zapisać się online, a my zajmiemy się resztą.

1. Podanie_I_Szkola_Branzowa_2024_Bialogard
            2. Świadectwo ukończenia szkoły podstawowej
            3. Zaświadczenie o wynikach egzaminu ósmoklasisty
            4. 2 zdjęcia
            5. Kartę zdrowia
            6. Opinie/orzeczenia
            7. Dyplomy i zaświadczenia , potwierdzające osiągniecia w konkursach, zawodach, olimpiadach, wolontariacie

Nasza szkoła nie tylko oferuje wysokiej jakości edukację, ale również wspiera naszych uczniów na każdym etapie ich rozwoju zawodowego. Zapewniamy pomoc w organizacji praktyk zawodowych, dopłatę do biletu miesięcznego dla dojazdów oraz bezpłatne kursy zawodowe, które poszerzą Twoje umiejętności i otworzą nowe możliwości kariery.

Uczniowie ubiegający się o miejsce w I Szkole Branżowej I Stopnia w Prywatnym Centrum Edukacyjnym „Szkoły Sukces” w Białogardzie muszą zawrzeć z pracodawcą w wybranym przez siebie zawodzie umowę na praktyki zawodowe.

W razie problemów z praktykami, szkoła służy pomocą.