• Debata ekspercka

• 22 lutego 2024 roku w naszej szkole odbyła się debata ekspercka w formule za i przeciw przygotowana przez Drużynę Ambasadorów Edukacji Ekonomicznej w ramach ogólnopolskiego projektu "Złote Szkoły NBP".

W debacie wzięli udział zaproszeni goście - eksperci: Pani Katarzyny Zwarzany z Narodowego Banku Polskiego, dr Krzysztof Wiktorowski - ekonomista, dyrektor i nauczyciel biznesu i zarządzania oraz podstaw przedsiębiorczości Pan Dariusz Niewiński, dyrekcja i nauczyciele oraz uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego PCE "Szkoły Sukces" w Białogardzie.

Uczniowie debatowali nad wyborem płatności cyfrowych i tradycyjnych - gotówkowych.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji do tego wydarzenia.

Koordynatorzy:

Agnieszka Pierz-Skulimowska

Dominika Samorowska-Stabach

Dariusz Niewiński

Serdeczne podziękowania za pomoc składamy Paniom: Tatianie Sędzik, Pauli Wierzbickiej i Edycie Pietniczce oraz Panom Mariuszowi Wieczorkowi i Marcinowi Kędzierskiemu.