• Kuratoryjne Konkursy

• ROZPCZYNAMY WOJEWÓDZKIE ELIMINACJE KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH

DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH Z POWIATU BIAŁOGARDZKIEGO

W naszej szkole w tym roku przeprowadzone zostaną konkursy:

1. Język polski - 19.02.2024 godzina 15.00
        2. Język angielski - 20.02.2024 godzina 15.00
        3. Język niemiecki - 22.02.2024 godzina 15.00
        4. Fizyka - 29.02.2024 godzina 15.00
        5. Wiedza o społeczeństwie 01.03.2024 godzina 15.00

Uczestników prosimy o przybycie 20 minut przed godziną rozpoczęcia konkursów do

Prywatnego Centrum Edukacyjnego "Szkoły Sukces"

przy ul. Mickiewicza 24 w Białogardzie

ŻYCZYMY WSZYSTKIM POWODZENIA

W bieżącym roku szkolnym koordynujemy konkursy z języka polskiego, języka angielskiego, języka niemieckiego oraz
        wiedzy o społeczeństwie. Wszystkim uczestnikom konkursów przedmiotowych życzymy powodzenia.

• Lista uczestników zakwalifikowanych do etapu rejonowego konkursów przedmiotowych dla uczniów szkół podstawowych województwa zachodniopomorskiego organizowanych przez Kuratorium Oświaty w Szczecinie – język angielski.

lista_zakwalifikowanych_-_jezyk_angielski.docx

• Lista uczestników zakwalifikowanych do etapu rejonowego konkursów przedmiotowych dla uczniów szkół podstawowych województwa zachodniopomorskiego organizowanych przez Kuratorium Oświaty w Szczecinie – język niemiecki.

Lista_uczestnikow_zakwalifikowanych_-_jezyk_niemiecki.docx

• Lista uczestników zakwalifikowanych do etapu rejonowego konkursów przedmiotowych dla uczniów szkół podstawowych województwa zachodniopomorskiego organizowanych przez Kuratorium Oświaty w Szczecinie – wiedza o społeczeństwie.

Lista_zakwalifikowanych_wos.docx

• Lista uczestników zakwalifikowanych do etapu rejonowego konkursów przedmiotowych dla uczniów szkół podstawowych województwa zachodniopomorskiego organizowanych przez Kuratorium Oświaty w Szczecinie – język polski.

lista_zakwalifikowanych_-_jezyk_polski.docx