• Aktualności

      • Dzień Mamy w Sukcesie

      • Na zajęciach opiekuńczo- wychowawczych z uczniami szkoły podstawowej klasy 4 i 5 z okzaji Dnia Matki zrobiliśmy laurki dla naszych kochanych mam oraz świeczniki ręcznie malowane przez uczniów

       Kochane mamy,

       dziś Wasze święto, życzymy Wam wszystkiego najlepszego, samych cudownych dni i chociaż raz w roku jest święto Matki - Mamie się co dzień należą kwiatki !

        

      • Zajęcia z survivalu

      • Wstawiamy Wam relację z zajęć survivalowych naszych klas wojskowych. Zajęcia zostały przeprowadzone przez Forest Rats Combat Forest Rats - grupę specjalizująca się w zielonej taktyce jednostek specjalnych

       Zajęcia obejmowały szeroki zakres informacji związanych z :

       - podstawowych zasad posługiwania się bronią

       - poruszania grupy w podstawowych szykach bojowych

       - komunikacją niewerbalną

       - zapoznania się z mapami w systemie MGRS

       - określanie własnej pozycji na mapie

       - pracąz kompasem i wyznaczanie azymutów

       - wykonanie marszu na azymut

       - działaniem grupy w przypadku zagrożenia

       - zasady posługiwania się stazą taktyczną

        

      • VI Ogólnopolskie Mistrzostwa Klas Mundurowych

      • Od 22 do 25 maja 2023r. na poligonie drawskim odbywają się VI Ogólnopolskie Mistrzostwa Klas Mundurowych, gdzie reprezentują naszą Szkołę uczniowie klas wojskowych Prywatne Centrum Edukacyjne "Szkoły Sukces" w konkurencjach sportowo-obronnych.

       Uczestnicy pogłębiają wiedzę o współczesnych siłach zbrojnych oraz obronności kraju.

       Mistrzostwa mają na celu kształtowanie postaw patriotycznych i proobronnych wśród młodzieży oraz wymianę doświadczeń między uczniami i nauczycielami.

       W dniu dzisiejszym uczniowie podeszli do kolejnego sprawdzianu - pętla taktyczna z przeszkodami, bieg na czas na dystansie 6 kilometrów. Nasi kadeci uzyskali czas 44 min. i jest to drugi czas z dziewięciu biegnących drużyn.

       Jutro odbędzie się podsumowanie wydarzenia oraz wręczenie nagród. Trzymajcie za nas kciuki !

       opiekunowie :

       Wiesław Drewniakowski

       Mariusz Wieczorek

      • Światowy Dzień Kosmosu

      • Światowy Dzień Kosmosu obchodzimy 21 maja.

       Jest to jedno z mniej znanych świąt w Polsce, choć zagranicą zyskało poparcie NASA i jest mocno związane z szerzeniem wiedzy na temat kosmosu i przestrzeni kosmicznej. Autorzy tego święta chcą zachęcić i zaciekawić jak najwięcej osób do pogłębiania swojej wiedzy o planetach, gwiazdach itp. Dlatego też organizowane są różne prezentacje i spotkania, głównie z młodzieżą, która bardzo chętnie odkrywa nowe horyzonty i zaczyna się pasjonować astronomią.

       M.M.i T.S.

      • Wystawa Instytutu Pamięci Narodowej w Białogardzie

      • "Pakt zbrodniarzy" taki tytuł nosi nowa wystawa Instytut Pamięci Narodowej Oddział w Szczecinie, która dostępna jest przed budynkiem Młodzieżowego Domu Kultury Białogard.Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia tej historycznej wystawy,na ktorej bylismy tez my uczniowie PCE "Szkoły Sukces" LO kl.1a i 1b -opowiadającej o wydarzeniach, które bezpośrednio miały wpływ na historię Polski.

       M.M. i T.S.

      • Złote szkoły NBP

      • Bardzo miło nam poinformować, że jesteśmy wśród grona laureatów ogólnopolskiego konkursu "Złote szkoły NBP".Nasza kilkumiesięczna praca została doceniona przez Bank Centralny.30 maja 2023 roku w Warszawie odbędzie się uroczysta gala, podczas której odbierzemy nagrodę Koordynatorki: Agnieszka Pierz-Skulimowska i Dominika Samorowska-StabachMerytoryczne wsparcie: Dariusz Niewiński

      • Zajęcia integracyjne

      • Wśród rówieśników- integracja zespołu klasowego. Integracja zespołu klasowego poprzez lepsze poznanie się i zrozumienie, rozwijanie umiejętności współdziałania w grupie. Budowanie więzi pomiędzy uczniami

       Budowanie pozytywnego obrazu samego siebie poprzez pozytywne wzmocnienie ze strony innych osób

       Tworzenie poczucia bezpieczeństwa i zaufania w zespole klasowym

       Przecież o to chodzi aby uczniowie czuli się dobrze w swoim towarzystwie i napawali wspólną chwilą razem

       Zajęcia opiekuńczo- wychowawcze z klasami 4a i 5a.

       TS

      • Rekrutacja na nowy rok szkolny 2023/2024

      •  

       Rekrutacja czas start !!!!!

       "Twój sukces zaczyna się tu"

       Ruszyły zapisy na nowy rok szkolny 2023/2024 w Prywatnym Centrum Edukacyjnym "Szkoły Sukces"

        

       Marzy Ci się szkoła, która na pierwszym planie stawia talent i samodzielność ucznia?

       Zobacz, co nas wyróżnia:

        

       Cenimy marzenia i talenty, jakie każdy uczeń ma i chce rozwijać - w naszej szkole każdy uczeń jest mistrzem, a my to widzimy i pozwalamy na rozwijanie skrzydeł

       nasi uczniowie uczą się m.in. wolności i umiejętności planowania.

       Uczymy kreatywności i samodzielności

       W naszej szkole pomagamy sobie nawzajem - uczniowie, pedagodzy i rodzice razem wspierają się w procesie nauczania

       Dajemy możliwość rozwoju pasji i talentów

       Zapisz się już dziś:

        

       http://szkolaprywatna-bialogard.pl/rekrutacja/

       Zawsze możesz zadzwonić:

        

       94 312 41 69

       +48 604 853060

       +48 503 449060

       +48608 341244

        

       Więcej informacji

       znajdzieś tu:

        

       www.szkolaprywatna-bialogard.pl

      • Koncert umuzykalniający

      • Dzisiejszy koncert muzyczny w Państwowej Szkole Muzycznej I stopnia w Białogardzie. Cieszymy się, że mieliśmy okazję posłuchać pięknych utworów w wykonaniu uczniów i nauczycieli, którzy przynieśli nas w świat muzyki.

       T.S.

      • Dzień Unii Europejskiej

      • Co roku 9 maja obchodzimy Dzień Europy – święto pokoju i jedności w Europie. Upamiętnia on rocznicę wygłoszenia historycznej deklaracji Schumana, w której Robert Schuman przedstawił swoją wizję nowej formy współpracy politycznej w Europie, dzięki której wojna między narodami europejskimi stałaby się nie do pomyślenia. Plan Schumana uważa się za zalążek tego, czym dzisiaj jest Unia Europejska.My Polacy jako członkowie Uni Europejskiej od dnia przystąpienia do UE- 1 maja 2004r. również obchodzimy ten dzień.

       M.M i T.S

      • Dzień Zwycięstwa

      • Dziś jest Narodowy Dzień Zwycięstwa. Święto obchodzone w Polsce 8 maja upamiętnia zakończenie II wojny światowej w Europie. W Parku Orła Białego odbyło się uroczyste złożenie wiązanek. Podczas uroczystości nie zabrakło naszych pocztów sztandarowych oraz delegacji z kwiatami.
       Opiekunowie: Marcin Kędzierski oraz Wiesław Drewniakowski

      • Zakończenie Roku Szkolnego Klas Maturalnych

      • "Pielęgnujcie przypadkową życzliwość i piękne czyny pozbawione sensu"
       Anne Herbert.
       W piątek, 28 kwietnia, tegoroczni absolwenci I Liceum Ogólnokształcącego oficjalnie zakończyli kolejny etap swojego życia – szkołę średnią.
       Nie obyło się bez wzruszających chwil, pełnych wspomnień i planów na przyszłość. Podczas apelu wręczone zostały nagrody i dyplomy w kategoriach: Primus Inter Pares, Pomocna Dłoń, Osobowość Sukcesu i zaangażowanie. W tym roku, po raz pierwszy, wręczone zostały również Anioły Sukcesu.
       Zakończenie roku to także świetna okazja, aby podziękować rodzicom, którzy czynnie wspierali życie szkoły.
       Wszystkim absolwentom serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za pomyślny wynik zbliżającej się matury.

      • WIOSENNE SPRZĄTANIE ŚWIATA

      • „Wiosenne Sprzątanie Świata” to akcja, w której od lat bierzemy udział. To cenna lekcja w terenie, która uczy uczestników poszanowania środowiska. Celem tej akcji jest promowanie nie śmiecenia, edukacja odpadowa oraz inicjowanie działań, dzięki którym zmniejszy się nasz negatywny wpływ na środowisko. Kwiecień to czas, kiedy to szczególnie przypominamy sobie o problemach zagrażających naszej planecie, gdyż na całym świecie obchodzony jest "Dzień Ziemi". To również czas, kiedy w naszej szkole jest obchodzony Zielony Tydzień i podejmowane są różne aktywności na rzecz środowiska i ekologii. Dzisiejsza akcja 21.04.2023 r.  to preludium tegorocznych działań, a wzięły w niej udział klasy: SP 4a i 5a – opiekun Tatjana Sędzik, oraz klasa 1B LO – opiekun Marcin Kędzierski.

      • Mistrzostwa Powiatu w Piłce Nożnej LO

      • Wczoraj na Orliku przy ZSP w Białogardzie rozegraliśmy Mistrzostwa Powiatu w Piłce Nożnej Chłopców Szkół Ponadpodstawowych. Nasi uczniowie zajęli IV miejsce, ulegając w półfinale ZSP Białogard, którzy okazali sie tego dnia bezkonkurencyjni. Natomiast w meczu o III miejsce, po zaciętym boju, ulegamy LO z Tychowa.
       Skład: Dawid Kołodziejski, Kacper Lorent, Bartłomiej Zawadzki, Bartosz Włodarczyk,
       Liennikov Illia, Eryk Gurazda, Damian Robakowski, Michał Krzemiński, Aleksander Bułdak, Mishchyshyn Daniil, Maksymilian Gigoń, Szymon Madajewski.
       Opiekun: Marcin Kędzierski