• ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2019/2020

  Drodzy uczniowie ze względu na wprowadzony na terenie całego kraju stan epidemii, nie możemy uroczyście wręczyć Wam świadectw i pożegnać się z Wami w dniu zakończenia roku szkolnego 2019/2020.

  Odbiór świadectw w szkole, z zachowaniem zasad bezpieczeństwa. Wszyscy musza posiadać ze soba swoja maseczke i rekawiczki ochronne.

  Zapraszamy po odbiór świadectw 26.06.2020 r. Szczegółowy harmonogram odbioru świadectw przekaże Wam Wychowawca. Prosimy, przychodźcie do szkoły zgodnie z harmonogramem, unikajcie gromadzenia się grupach. Jeżeli ktoś nie będzie mógł odebrać świadectwa w wyznaczonym terminie, prosimy o kontakt z sekretariatem szkoły w celu ustalenia nowego terminu odbioru świadectwa. Numer do sekretariatu szkoły 94314169

  Jesteśmy z Wami.

  Dariusz Niewiński

  Alicja Wojciechowska

  Edyta Brygier

  oraz całe grono pedagogiczne i pracownicy „Szkół Sukces”.   

 • MAMY TO!!!!!!

  23.06.2020

  Tytuł Naukowej Szkoły Ignacego w województwie Zachodniopomorskim w 2020 roku otrzymała NASZA SZKOŁA w ramach projektu ,,Być Jak Ignacy''!!!W projekcie brało udział 1500 szkół z całej Polski.Gratulujemy Nagrody Specjalnej Szkole nr 5 w Białogardzie i innym nominowanym do nagrody: Szkoła w Karścinie, Szkoła w Gardnie i Szkoła w Szczecinie.
  Uczestnicy zwycięskiego koła naukowego:1. Grabowski Ksawier2. Witenberg Dawid3. Wasilewski Igor4. Litewka Julia5. Michajłyszyn Weronika6. Lambarski Jakub7. Fiszer Mateusz8. Bechta Piotr9. Leśniewski Robert10. Lipko Martyna11. Bartnicka Natalia
  Jesteśmy bardzo szczęśliwi!!!!!!! Gratulujemy wszystkim nominowanym:):):):)

 • BEZPIECZNE WAKACJE 2020

  18.06.2020

  Drodzy Uczniowie już niebawem wakacje. Jest to czas odpoczynku, wyjazdów, kąpieli, odwiedzin, zabaw itp. Prosimy Was , aby w tym czasie zachować szczególną ostrożność i dbać o bezpieczeństwo swoje i najbliższych, z którymi przebywacie. Zapoznajcie się z podstawowymi informacjami przedstawionymi w prezentacjach.

  Bezpieczne_wakacje_2020.ppt

  Informacje_dla_dzieci_i_mlodziezy..pdf

  Informacje_dla_rodzicow..pdf

  Wytyczne_GIS_MZ_i_MEN_dla_organizatorow_wypoczynku_dzieci_i_mlodziezy_zmniejszajace_ryzyko_zakaz.pdf

 • EGZAMINY MATURALNE 2020

  09.06.2020
 • EGZAMIN ÓSMOKLASISTY

  16.06.2020

  Dziś nasi uczniowie rozpoczęli Egzamin Ósmoklasisty 2020, który potrwa 3 dni. Na początek zmierzyli się z językiem polskim.Życzymy Wam powodzenia i trzymamy kciuki w najbliższych dniach 👍👌💪

 • HARMONOGRAM KONSULTCJI - PIATEK 05.06

 • HARMONOGRAM KONSULTACJI - CZWARTEK 04.06

 • HARMONOGRAM KONSUTLACJI - ŚRODA 03.06

 • HARMONOGRAM KONSUTLACJI - WTOREK 02.06

 • HARMONOGRAM KONSULTACJI NA PONIEDZIAŁEK 1 CZERWCA

  Harmonogram_konsultacji_dla_uczniow_PCE.docx

  Uczniowie przychodzą na konsultacje  nie wcześniej niż 5 minut przed godziną rozpoczęcia zajęć zaopatrzeni w środki ochrony osobistej( maseczki, rękawiczki), z własnymi przyborami do pisania, oraz z wypełnioną przez rodziców/ opiekunów prawnych  deklaracją uczestnictwa w konsultacjach oraz oświadczeniem – wzory do pobrania dostępne na stronie szkoły: www.szkolaprywatna-bialogard.pl w zakładce : dokumenty. Prosimy pamiętać o zachowaniu dystansu społecznego. Zobowiązujemy do zapoznania się z procedurami organizacji konsultacji dostępnymi na stronie szkoły. Konsultacje odbywają się bez przerw.

 • PREZENTACJA Z PROFILAKTYKI

  31 maja to Światowy Dzień bez Papierosa. Bardzo proszę o zapoznanie się z informacjami nt. zagrożeń płynących z palenia papierosów. 

  Palenie-szkodzi-zdrowiu..pdf
  Palenie_szkodzi_zdrowiu..pptx

 • UWAGA! KONKURS Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

 • USTNY EGZAMIN MATURALNY

  W sesji maturalnej 2020 r. egzaminy ustne dedykowane są jedynie wybranym uczniom. Tu znajdziesz informacje, kto może zdawać ustne egzaminy maturalne i co należy zrobić, alby móc do nich przystąpić:

  https://www.oke.poznan.pl/cms,5614,kto_moze_przystapic_do_egzaminu_maturalnego_w_czesci_ustnej_w_2020_r..htm

 • UWAGA MATURZYŚCI!

  W związku ze stanem epidemii uległy zmianie procedury organizacji i przeprowadzania egzaminu maturalnego w czerwcu 2020 r. Zapoznajcie się z nimi obowiązkowo :


  https://www.oke.poznan.pl/files/cms/577/informacja_egzamin_maturalny_2020_aktualizacja.pdf

 • UWAGA! WAŻNE!

  Od dnia 25 maja br. rozpoczynają się konsultacje dla maturzystów oraz ósmoklasistów. Rodzice/prawni opiekunowie/ pełnoletni uczniowie chcący , aby ich dzieci/ oni sami uczestniczyć w tych konsultacjach, muszą złożyć w szkole oba wypełnione załączniki. Konsultacje będą odbywać się wg harmonogramu zgodnie z obowiązującymi procedurami zachowania dystansu społecznego. Załącznik dostepny poniżej oraz w zakładce 'DOKUMENTY'
  Zalacznik-nr-1-OSWIADCZENIE-RODZICA_(1).docx

 • [*][*][*] :(

  „ Odszedłeś nagle, bez pożegnania, jak gdybyś nie chciał swym odejściem smucić, jak gdybyś wierzył w chwilę rozstania, że masz niebawem z dobrą wieścią wrócić.” Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach i w wdzięcznej pamięci Krystianie.

  Wyrazy serdecznego współczucia Rodzinie oraz wszystkim bliskim naszego Krystiana składają Prezes „ Szkół Sukces” Alicja Wojciechowska, Dyrekcja ,Grono Pedagogiczne, Pracownicy szkoły, wraz z całą społecznością uczniowską.

 • PROJEKT C.D.

  12.05.2020

  Moduł Odwaga w projekcie ,,Każdy z nas jest równy, inny i wyjątkowy'' uważam za zakończony! Uczniowie Szkoły Podstawowej mają sposób na swoje strachy!! W ramach ostatniego modułu wykonane zostały słoiki na strachy - już nic nie jest straszne naszym uczniom:) Idąc w przeciwną stronę - na podstawie prezentacji i innych udostępnionych materiałów nasze dzieci podjęły temat ODWAGI - bo człowiek odważny walczy ze swoimi strachami. :):) Dziękujemy #MarzenaDziadkowiec za wspaniałą podróż po świecie wyjątkowości, równości i wspaniałej INNOŚCI. Cóż innego jak nie nasza ,,INNOŚĆ'' wyróżnia nas pośród tłumu.

 • PODZIĘKOWANIA DLA RODZICÓW I OPIEKUNÓW

  18.05.2020

  Drodzy Państwo, Szanowni Rodzice, to już dwa miesiące, odkąd żyjemy w zmienionej przez epidemię koronawirusa rzeczywistości. Życie nas wszystkich zmieniło się , jak nigdy dotąd. Stanęliście Państwo wobec zadań, których realizacja spoczywała dotychczas na szkole. Bardzo doceniamy Waszą jakże trudną pracę z Dziećmi. Jesteśmy ogromnie wdzięczni za Państwa zaangażowanie, z jakim przyjęliście na siebie częściowo zadania szkoły. Jesteśmy dumni, że możemy współpracować z tak niezwykłymi osobami. Dziękujemy za okazywane na każdym kroku zrozumienie, za starania, żeby nasza wspólna praca była owocna, że mogliśmy na Was liczyć w tym trudnym czasie. Bez Was nauka zdalna miałaby niewielkie szanse powodzenia. Wiemy, jak często Wasza cierpliwość we wspieraniu edukacyjnym dzieciaków wystawiana jest na próbę, ile nerwów kosztować mogą na pozór proste rozmowy z własnym potomstwem. Na każdym kroku udowadniacie swoje mistrzostwo. Dziękujemy Wam serdecznie za wielkie poświęcenie w tych trudnych czasach. Myślami jesteśmy przy Was. Świadomość wspólnego celu, jaki nam przyświeca niech dodaje nam wszystkim sił, abyśmy wytrzymali, abyśmy przetrwali ten trudny czas. Życzymy Wam i Waszym bliskim dużo zdrowia. Prezes „Szkół Sukces” Alicja Wojciechowska, Dyrekcja , Grono Pedagogiczne, Pracownicy Szkoły.

 • PRÓBNA MATURA Z MATEMATYKI - PYTANIA

strona:

Kontakt do szkół w Białogardzie

Sekretariat Szkoły

ul. Mickiewicza 24, 78-200 Białogard

tel./fax 94 312 41 69

e-mail: sekretariat@szkolaprywatna-bialogard.pl

Kontakt do szkół w Szczecinku

Sekretariat Szkoły

Plac Zesłańców Sybiru 1, 78-400 Szczecinek

tel./fax 94 372 26 48

e-mail: sekretariat@szkolaprywatna-szczecinek.pl