• Konkurs geograficzny

• Zaproszenie do udziału w konkursie geograficznym "Mistrz Mapy Świata"

Szanowni Dyrektorzy, Nauczyciele i Uczniowie Szkół Podstawowych Powiatu Białogardzkiego,

Z wielką przyjemnością zapraszamy Was do udziału w emocjonującym konkursie geograficznym "Mistrz Mapy Świata". To wyjątkowa okazja, by sprawdzić swoją wiedzę o geografii, odkrywać nieznane zakątki świata i zmierzyć się z rówieśnikami w przyjaznej rywalizacji.

Kto może wziąć udział?
            Konkurs adresowany jest do wszystkich uczniów szkół podstawowych z terenu powiatu białogardzkiego. Zachęcamy do zgłaszania uczniów.

Jak zgłosić udział?
            Zgłoszenia przyjmujemy do 12 kwietnia 2024 roku. Wszystkie niezbędne formularze zgłoszeniowe oraz oświadczenia znajdziecie pod wskazanym linkiem. Prosimy o dokładne zapoznanie się z regulaminem konkursu i wypełnienie wszystkich wymaganych dokumentów.

Szczegółowe informacje:
            Dla wszystkich zainteresowanych przygotowaliśmy szczegółowe informacje dotyczące przebiegu konkursu, kryteriów oceny oraz nagród. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie znajdziecie wszystko, co potrzebne do udziału w konkursie.

Do zobaczenia na konkursie!

Organizatorzy konkursu "Mistrz Mapy Świata"

Stanisłwa Tokarski

Wszelkie pytania i wątpliwości proszę kierować do organizatora pod numerem telefonu +48514201501 lub stanislaw@szkolaprywatna-bialogard.pl