• Rekrutacja

•    Nabór na semestry pierwsze do I Szkoły Policealnej oraz do  Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych w Białogardzie w roku szkolnym 2023/2024 rozpoczyna się od 1 czerwca 2023r. do 30 września 2023r. oraz od 15 stycznia 2024r. do 25 lutego 2024 r. w szczególnych przypadkach przez cały rok szkolny.

Podania składamy w sekretariacie szkoły, który mieści się w:

Białogard ul. Mickiewicza 24, tel. 94 312 41 69 lub 604 853 060.

Dokumenty do szkoły:

1. Do pobrania:
              1. Podanie do szkoły (Podanie_LO_dla_Doroslych_Bialogard_2023.pdf) – kliknij aby pobrać
              2. Podanie do szkoły (Podanie_I_Szkola_Policealna_Bialogard_2023.pdf) - kliknij aby pobrać
            2. świadectwo ukończenia szkoły podstawowej / gimnazjalnej / zawodowej / dającej wykształcenie średnie
            3. 2 zdjęcia
            4. świadectwo promocyjne z innej szkoły (w przypadku starania się o przyjęcie na semestr wyższy),
            1. zaświadczenie lekarskie o braku przeciwskazań do wykonywania danego zawodu. (zaświadczenie tylko do szkoły policealnej)

• bez wpisowego,
            • bez opłat wakacyjnych,
            • bezpłatny kurs komputerowy dla każdego słuchacza,
            • bezpłatny kurs przedmaturalny dla każdego słuchacza