• Aktualności

      • ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE

      • https://www.jibjab.com/view/make/beginning_to_look_like_christmas/56deb833-e05a-4a4d-9716-cb985ec588c5
       Kochani Uczniowie, Szanowni Rodzice, Drodzy Przyjaciele i Sympatycy "Szkół Sukces" Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia, przepełnionych nadzieją i magią wigilijnej nocy, kierujemy do Państwa płynące z serca życzenia radosnych, spokojnych świąt oraz pomyślności w nadchodzącym Nowym Roku. Życzymy Wam dużo zdrowia, miłości, bliskości i ciepła. W obecnych czasach również dobrego słowa i wspomnienia momentów, gdy gromadziliśmy się przy jednym stole. Zdrowych i spokojnych świąt Bożego Narodzenia, radości z przebywania z bliskimi i rodzinnego ciepła życzy Dyrekcja i Grono Pedagogiczne.

        

      • KONKURS ŚWIĄTECZNY

      • Ogłoszenie wyników KONKURSU BOŻONARODZENIOWEGO

       Nagrody otrzymują:

       Szkoła Podstawowa:

       I miejsce Maksymilian Gigoń

       II miejsce Julia Litewka

       III miejsce Ksawier Grabowski

       Liceum Ogólnokształcące:

       I miejsce Weronika Zawiślak

      • KSIĄŻKA DNIA

      • #4 Dean Burnett - Dlaczego rodzice tak cie wkurzają i co z tym zrobić.
       Istnieją setki książek dla rodziców o tym, jak mają radzić sobie z tobą. Teraz trzymasz rękę ( w sumie czytasz post ) o pierwszej książce napisanej dla ciebie, po to byś mógł zrozumieć, co u licha, dzieje się z twoimi rodzicami.

       Dlaczego rodzice mają obsesję na punkcie porządku i twojego smartfon, nie pozwalają ci się wyspać i w ogóle cie nie rozumieją? Nie martw się, to ich bardzo typowe usteerki. Dzięki tej książce dowiesz się jak je usuwać, a nawet jak im zapobiegać!
       Nie unikniesz wszystkich kłótni, ale wyobraź sobie tylko, co będziesz w stanie osiągnąć, kiedy przestaniesz marnować tyle czasu i energii na awantury o bałagan w twoim pokoju

      • KONKURS

      • KONKURS BOŻONARODZENIOWY

       Wszystkie twórcze dusze serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie na najładniejszą dekorację świąteczną (do wyboru: domu, ogrodu, okna, drzwi, balkonu i oczywiście choinki). Zachęcamy do uwiecznienia własnych świątecznych dekoracji i przesłania maksymalnie 3 zdjęć do 21 grudnia 2020 roku, do godziny 15:00 na adres: pedagog@szkolaprywatna-bialogard.pl
       Ogłoszenie wyników nastąpi 22 grudnia do godziny 12:00.

       Pierwsze 3 miejsca zostaną NAGRODZONE
       Liczy się pomysłowość, widoczność dekoracji, oryginalne wykonanie i ogólne wrażanie estetyczne. Istotna jest także sama jakość zdjęcia, która powinna odzwierciedlać piękno danej dekoracji i nastrój miejsca.
       Serdecznie zachęcamy do udziału
       Pedagodzy
       nr tel. do kontaktu: 501 570 037

      • PREZES ALICJA WOJCIECHOWSKA 'KOBIETĄ SUKCESU'

      • w styczniu 2020 r. Stowarzyszenie Inicjatyw Społeczno-Gospodarczych we współpracy z Miastem Białogard ogłosiło konkurs pn. "Kobieta Sukcesu". Z pośród zgłoszonych kandydatek wybrano kobiety wyjątkowe, przedsiębiorcze, niebojące się wyzwań i stawiające im na co dzień czoła z energią i uśmiechem.
       Do konkursu zostało nominowanych wiele przedstawicielek z różnych profesji. Jedną z kategorii konkursowych były wybitne osiągnięcia i zasługi w dziedzinie edukacji.

       Bardzo nam miło poinformować, że Prezes Prywatnego Centrum Edukacyjnego "Szkoły Sukces" Pani Alicja Wojciechowska otrzymała nagrodę jako liderka w swojej dziedzinie za szczególne osiągnięcia w edukacji.

      • KSIĄŻKA DNIA

      • #3 Balladyna - nowe oblicze
       ,, Balladyna ma wiele oblicz. RAZ odcina głowę, bo ma taki kaprys; innym razem potrafi zabić po cichu a winę zrzucić na kogoś innego. Jest pełna nienawiści i nie przebiera w środkach w dążeniu do realizacji swoich planów. Manipuluje, kłamie, oszukuje i zabija. Zło kusi na od dziecka. Ma bardzo dobrą pamięć i nie zna litości. Czasem skrywa się pod innym imieniem. BELLA, Beata, B., Sandra, Waleria a nawet Al Bandyn. Nieważne jakie imię by przybrała, prędzej czy później da się ją rozpoznać po charakterystycznej bliźnie na czole.
       Jednak nie każdy jest na tyle rozsądny by zejść jej z drogi.
       Ośmiu wybitnych polskich autorów odsłania współczesne oblicze Balladyny!!!!!

      • KSIĄŻKA DNIA

      • KSIĄŻKA DNIA
       # Joanna Jagiełło - tiramisu z truskawkami.
       ,, Linka i Natalia rozpoczynają naukę w drugiej klasie liceum. Linka odchodzi ze szkolnej gazetki, by założyć konkurencyjnego bloga i zaczyna pracę w kawiarni. Jej związek z Adrianem kwitnie - nie mogloby być lepiej! Gorzej sprawy mają sie u Natalii - rozwód rodziców, mowa szkoła z mega wymagającymi nauczycielami i rozstanie z Marcinem sprawiają, że dziewczyna zaczyna tracić nad wszystkim kontrolę. Wszystkim, prócz swojej diety.....Niewinne odchudzanie szybko zmienia się w poważną chorobę z którą Natalia przestaje sobie radzić.
       POWIEŚĆ O WALCE Z KOMPLEKSAMI, POPADANIU W NIE BEZPIECZNE SKRAJNOŚCI I O TYM, ŻE CZĘSTO NIE DOSTRZEGAMY TEGO, CO JEST W NAS NAJPIĘKNIEJSZE.
       polecamY!!! I zapraszamY do punktu

        

      • NOWE POZYCJE W NASZEJ BLIBLIOTECE

      • Punkt biblioteczny nie śpi !!!!! Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa i fundusze które otrzymaliśmy, pozwoliły nam na zakup książek do naszej małej biblioteczki. Dlatego też postanowiłam dzielić się z Wami i tym samym zachęcić do wypożyczania interesujących pozycji. KAŻDEGO DNIA NA NASZYM PROFILU POJAWI SIE TZW. KSIĄŻKA DNIA (PROPOZYCJA Z KRÓTKIM OPISEM). A WIĘC I DZIŚ zaczynamy!!!

       #1 Mróz Remigiusz - Bahawiorysta

       ,, Zamachowiec zajmuje przedszkole, grożąc że zabije wychowawców i dzieci. Policja jest bezsilna, a mężczyzna nie przedstawia żadnych żądań. Nikt nie wie, dlaczego wziął zakładników, ani co zamierza osiągnąć. Sytuację komplikuje fakt, że transmisja na żywo pojawia się w Internecie. Służby w akcie desperacji proszą o pomoc Gerarda Edlinga, byłego prokuratora, który został dyscyplinarnie wydalony ze służby. Edling jest specjalistą od kinezyki, działu nauki zajmującego się badaniem komunikacji niewerbalnej. Znany jest nie tylko z ekscentryzmu, ale także tego, że potrafi rozwiązać każdą sprawę. A przynajmniej dotychczas tak było.

       Coz to więcej pisać. Zapraszamy do naszego punktu.Jutro kolejna propozycja!!

      • PLASTYKA ZDALNIE

      • Plastyka zdalnie??? Ależ owszem! Uczniowie I Szkoły Podstawowej i I Liceum Ogólnokształcącego podczas zajęć plastycznych wykonali swoje własne wersje kalendarzy adwentowych.

        

      • SPEKTAKL ONLINE!

      • ZAPRASZAMY WSZYSTKICH CHĘTNYCH UCZNIÓW Z NASZEJ SZKOŁY , RÓWNIEŻ Z I SZKOŁY POLICEALNEJ NA SPEKTAKL ORGANIZOWANY PRZEZ FUNDACJĘ BANINA. "Marzenie Nataszy". MONODRAM Dotyczy rozmowy o uczuciach i relacjach między młodymi osobami. W piątek więcej będzie młodzieży z całego kraju, w sobotę więcej nauczycieli, dyrekcji, pedagogów i psychologów.

       SPEKTKTL ODBĘDZIE SIĘ DZIŚ!!!!! 05.12.2020 O GODZ. 18. POD LINKIEM: https://medtronic.zoom.us/j/93281110570...

       GORĄCO ZAPRASZAMY!!!!!!!!

      • BRAWO!!!

      • Czytelnicy gazety Głos Dziennik Pomorza wybrali najbardziej wpływowe kobiety. Z listy 100 kobiet z naszego regionu czytelnicy wybrali te, które ich zdaniem są najbardziej wpływowe.

       Plebiscyt wyłonił grono dziesięciu kobiet. III miejsce zajęła Pani Alicja Wojciechowska Prezes Prywatnego Centrum Edukacyjnego Szkoły "Sukces" w Białogardzie.

       Wyróżnione Panie i przeprowadzone z Nimi rozmowy będą zaprezentowane w wyjątkowej książce, która będzie ukoronowaniem akcji.

       Serdecznie gratulujemy