• Światowy Dzień Walki z Depresją

• Drodzy Uczniowie,

co roku 23 lutego obchodzony jest Światowy Dzień Walki z Depresją. Na całym świecie prowadzone są akcje informacyjno - promocyjne, które mają na celu uświadomienie społeczeństwa na temat tej choroby, profilaktyki oraz jak ją wcześnie wykryć. Zapraszamy do zapoznania się z załączoną prezentacją.

Jednocześnie przypominamy, że możecie się z nami kontaktować telefonicznie (501570037) od poniedziałku do piątku 7.30-15.00 lub osobiście w szkole z zachowaniem zasad bezpieczeństwa.

Serdecznie pozdrawiamy,

pedagodzy

• SUKCES GRA RAZEM Z WOŚP

• Prywatne Centrum Edukacyjne "Szkoły Sukces" jak co roku, już od 8 lat gra dla WOŚP. Mimo pandemii nasi Wolontariusze wyruszyli na ulice miasta by zbierać datki na szczytny cel 29. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Przyłączamy się do zaproszenia Masta Białogard i zapraszamy Was do wspólnej zabawy online już od 11:00 Studio Live na profilu Centrum Kultury i Spotkań Europejskich i Miasto Białogard

#bialogard #wosp2021

• DZIEŃ BABCI I DZIADKA

• Dziś obchodzimy Dzień Babci i Dziadka!!! Uczniowie I Szkoły Podstawowej na zajęciach plastycznych wykonali kartki różnymi technikami. Wszyscy jednogłośnie dołączamy się do życzeń!!!!!

• Uwaga zmiana planu lekcji od 3.02.2021

• Dzień dobry

od środy 03.02.2021 będzie obowiązywał nowy plan lekcji , proszę śledzić zmiany na librusie.

zamiana dotyczy wszystkich klas z Liceum , I Branżowej Szkoły oraz Szkoły Podstawowej