• ❗️❗️ UWAGA KONKURS ❗️❗️❗️

• Zapraszamy wszystkich chętnych uczniów do udziału w konkursach w ramach Projektu Edukacyjnego "Stres - mogę z nim wygrać". 💪

KONKURS I dla uczniów Szkoły Podstawowej:
              Konkurs polegający na wykonaniu przez uczniów GNIOTKA ANTYSTRESOWEGO dowolną techniką.
              Zdjęcie należy wysłać na adres pedagog@szkolaprywatna-bialogard.pl, do 20.04.2021r.
              W temacie emaila należy wpisać imię i nazwisko oraz numer telefonu.
              CZEKAJĄ SUPER NAGRODY za zajęcie I, II, III miejsca.

KONKURS I dla uczniów Liceum i Szkoły Branżowej:
              Konkurs polegający na wykonaniu przez uczniów 1 zdjęcia przedstawiającego swoją ulubioną formę relaksu (np. jazda na rowerze, czytanie książki, spacer itp.).
              W temacie emaila należy wpisać imię i nazwisko oraz numer telefonu.
              CZEKAJĄ SUPER NAGRODY za zajęcie I, II, III miejsca.

ZAPRASZAMY 🤩🥳

• !!! UWAGA !!!

• Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom i problemom Prywatne Centrum Edukacyjne "Szkoły Sukces" wprowadzają w życie Projekt Edukacyjny "Stres - mogę z nim wygrać", który rozpoczyna się 25 marca 2021 roku dla uczniów Szkoły Podstawowej, Szkoły Branżowej oraz Liceum Ogólnokształcącego. Projekt stworzony jest dla Was i z myślą o Was. Chcemy pomóc w zrozumieniu istoty i przyczyn stresu, zwiększyć wiedzę na temat sposobów walki ze stresem.
              Bądźcie na bieżąco. Szczegóły przedstawią Wam wychowawcy. 🧑‍
              DLA WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW PROJEKTU PRZEWIDZIANE SĄ NAGRODY

• I MIEJSCE JAKUBA KWIATKOWSKIEGO

• 6 marca 2021 w Stargardzie, odbyły się Mistrzostwa Województwa Kadetów w zapasach. AKS BIAŁOGARD reprezentował nasz uczeń klasy 1 Szkoły Branżowej - Jakub Kwiatkowski. Kuba stoczył bardzo dobre walki w kategorii do 80kg i zajął I m-ce.
              GRATULUJEMY!

• DEPRESJA

• 23 lutego obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Walki z Depresją. Celem tego dnia jest zachęcenie chorych do leczenia oraz edukowanie na temat depresji, bo nie jest to stan, który samoistnie minie. Depresja jest jedną z najczęściej występujących chorób na świecie. Jest to choroba ciała i ducha, która może dotknąć każdego.
              Jeśli zaobserwujesz u siebie lub członków Twojej rodziny i najbliższych objawy depresji - zwróć się do specjalisty.

• PROJEKT WIELKANOCNY

• Uczniowie klasy 5 i 6 ponownie wezma udział w projekcie!!! Już nie możemy się doczekać tworzenia kartek wielkanocnych dla naszych kolegów i koleżanek z Niemodlina!!!

• Uzależnienie od internetu

• Nie ma dziś nastolatka, który nie korzysta z internetu. Potwierdzają to badania 98 proc. młodzieży w wieku 9-16 lat surfuje przynajmniej raz w tygodniu, a większość z nich robi to codziennie. Nie oznacza to, że wszyscy są uzależnieni. Jednak trzeba uważać. Internet kusi, wciąga i wiele ułatwia, a granica jego nadużywania jest niemal niewidoczna. Zapraszamy Was do zapoznania się z prezentacją dot. uzależnienia od internetu.

• [*] :(

• Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy dziś wiadomość o śmierci nauczyciela naszej szkoły

Pani Marii Kołodziejskiej.

Żegnamy oddanego pedagoga i wychowawcę wielu pokoleń dzieci i młodzieży.

Pozostanie na zawsze w naszej pamięci.

Rodzinie składamy wyrazy głębokiego współczucia.

Dyrekcja, Rada Pedagogiczna, Pracownicy oraz Uczniowie

Prywatnego Centrum Edukacyjnego „Szkoły Sukces” w Białogardzie.

"Nie żyjemy, aby umierać... ale umieramy, aby żyć wiecznie" M. Buchberger