• Zajęcia strzeleckie - 26.05.2021

• 26 maja 2021 r. na odkrytej strzelnicy LOK w Białogardzie kadeci z Prywatnego Centrum Edukacyjnego „Szkoły Sukces” I Liceum Ogólnokształcącego  z klasy 1a - oddziału przygotowania wojskowego, oraz z klas 2a i 2b uczestniczyli w zajęciach strzeleckich. Podczas zajęć kadeci strzelali z broni sportowej kbks, wykonywali ćwiczenia na celność i skupienie. Mimo że uczestniczyli w  pierwszych tego typu zajęciach w tym roku szkolnym, uzyskali bardzo dobre wyniki.

Oprócz strzelania z broni sportowej, kadeci ćwiczyli również umiejętność strzelania z broni pneumatycznej. Wykonywali także ćwiczenia diafragmą.

Zajęcia zakończyło spotkanie integracyjne przy ognisku.

Kolejne zajęcia już w czerwcu.

Najlepszym gratulujemy.

• NABÓR DO SZKOŁY PODSTAWOWEJ 2021/2022

• Szanowny Rodzicu

rekrutacja na rok szkolny 2021/2022 JUŻ TRWA

Jeśli w trudnych czasach szukasz bezpiecznej , przyjaznej, dobrej dla Twojego Dziecka - Szkoły Podstawowej Szkoły Sukces Zapraszają

Sukces - to Miejsce i Ludzie którym możesz ZAUFAĆ to drugi DOM

Poznaj nas i wspólnie z dzieckiem wybierz Jego nową szkołę

#szkoła #nabór #sukces #bialogard #rekrutacja #perfeck

• UWAGA!!!

• Szkoły zaoczne Prywatne Centrum Edukacyjne "Szkoły Sukces" Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych

Prywatne Centrum Edukacyjne "Szkoły Sukces" I Szkoła Policealna (szkoła policealna)

Prywatne Centrum Edukacyjne "Szkoły Sukces" Szkoła Podstawowa dla Dorosłych

zjazd z dnia 04-05.06.2021 odbędzie się 11-12.06.2021

• ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO KLAS MATURALNYCH

• Dnia 30.04.2021 r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego klas maturalnych.

Drodzy uczniowie, spędziliście w tej szkole wiele czasu, wiele razem przeżyliście. Zdobyliście nie tylko wiedzę merytoryczną, ale także wiele doświadczeń, wspomnień, wspaniałych chwil.

Serdeczne gratulacje składamy również dla Wszystkich wyróżnionych uczniów.

Kochani, życzymy Wam dużo szczęścia i pomyślności w realizowaniu swoich marzeń i pragnień.

• UWAGA KONKURS!

•

„Moja szkoła dobra na każdą porę”. Aby wziąć udział w konkursie należy nakręcić filmik - max 3 minuty oraz wyrazić zgodę na udostępnienie wizerunku i jego publikację. Prace konkursowe mają ukazać przyjazną przestrzeń psychologiczną, jaką tworzy szkoła dla ucznia i Rodzica w dobie pandemii i poza nią.Filmik należy wysłać do 10.06.2021r., do godziny 14:00 pod adres e-mail: edytabrygier@szkolaprywatna-bialogard.plZapraszamy