• WYGRANA WIKTORII W KONKURSIE FOTOGRAFICZNYM

• Uczennica 2 klasy I Branżowej Szkoły I Stopnia Prywatnego Centrum Edukacyjnego "Szkoły Sukces" Wiktoria Michalak zajęła 1 miejsce w Wojewódzkim Konkursie Fotograficznym Gratulacje, jesteśmy dumni

Wiktoria odbywa praktyki w zawodzie fotograf w Studio Fotografii Artystycznej i Reklamy SKORPIONS

• SZLACHETNA PACZKA

• Prywatne Centrum Edukacyjne "Szkoły Sukces" już od 9 lat współuczestniczy w akcji SZLACHETNA PACZKA.

Akcja Szlachetnej Paczki odbywa się jak co roku, w murach szkoły i wystartowała w ubiegłą sobotę. Wolontariusze, w tym również uczniowie z naszej szkoły wspierają rodziny, które najbardziej oczekują na pomoc.

#szlachetnapaczka #lubięludzi

• SZLACHETNA PACZKA

• Nasza Szkoła uwielbia pomagać innym!!! To już kolejny rok szlachetnej paczki!!! W tym roku nasi uczniowie, a w szczególności Sandra Majewska z klasy 2 branżowej zanagazowali się pełna mocą w wykonanie drobnych podziękowań dla darczyńców ze Szlachetnej Paczki!! Jest to niewielki gest, ale jakże cenny!!! Czas poświęcony na tej pracy był dla nas naprawdę ważny! #szlachetnapaczka #wolontariat

• KONKURS Z WIEDZY O HIV I AIDS

• 1 grudnia obchodziliśmy Światowy Dzień walki z AIDS. Z tej okazji odbył się konkurs wiedzy "Zadbaj o swoje życie". Zwycięzcy Szkoły Podstawowej i Liceum reprezentowali naszą szkołę w VIII Powiatowym Konkursie wiedzy o HIV/AIDS pt. "Żyję bez ryzyka" zorganizowanym przez Liceum Ogólnokształcące im. Bogusława X w Białogardzie.

Serdeczne gratulacje dla wszystkich uczestników.

• REKRUTACJA DO SZKÓŁ ZAOCZNYCH 2022

• Już dziś zapisz się do jednej z największych i najbardziej rozpoznawalnych szkół dla dorosłych w naszym powiecie a tym samym dołącz do grona zadowolonych uczniów!

ZAPRASZAMY DO PODJĘCIA NAUKI

W SZKOŁACH ZAOCZNYCH dla Dorosłych w Białogardzie

Nabór wrzesień-luty

System zaoczny / stacjonarny