• "Pokaż małym bohaterom, że nie są sami".

• Dołączamy do ogólnopolskiej akcji: "Jesteś Bohaterem. Szyjemy myszki dla Ukrainy" pod patronatem Polskiej Akcji Humanitarnej, herosi.eu oraz customeritum.

Naszym zadaniem jest uszycie terapeutycznych myszek, które wraz z kredkami i książeczką tematyczną (psychologiczną) zostaną przekazane dzieciom pozostałym w Ukrainie.

Wykrojniki oraz szczegóły akcji dostępne są u Pań Agnieszki Pierz-Skulimowskiej oraz Dominiki Samorowskiej-Stabach.

Serdecznie zapraszamy!

• NASZ UCZEŃ POJEDZIE DO BRUKSELI!

• Uczeń Prywatnego Centrum Edukacyjnego "Szkoły Sukces" laureatem Konkursu Wiedzy o Europie „Europa przyszłości”!
              Konkurs zostal zorganizowany przez Katedrę Studiów Regionalnych i Europejskich Wydziału Humanistycznego Politechniki Koszalińskiej.
              Zwieńczeniem konkursu jest wyjazd laureatów do siedziby Parlamentu Europejskiego w Brukseli.
              Gratulacje Krzysiu!

• POMOC DLA NASZYCH UCZNIÓW Z UKRAINY

• Z inicjatywy klasy 2a wraz z wychowawcą Moniką Niewińską -Sęk, została zorganizowana zbiórka pieniędzy dla uczniów Naszej Szkoły z Ukrainy

Za zebrane fundusze został zakupiony słodki upominek wielkanocny

• DZIEŃ ZIEMI

• W piątek 22 kwietnia wzięlismy udział w akcji "Sprzątanie Świata" z okazji "Dnia Ziemi". Nasza szkoła co roku bierze czynny udział w tej akcji. Miejsce, które zostało nam przydzielone w tym roku, to teren zielony za "Domem pod Świerkiem". Przerażające jest to, jak ludzie zostawiają po sobie ślad... :(

• PRZEŁAJOWE BIEGI DRUŻYNOWE

• W piątek 1 kwietnia br. w Tychowie, odbyły się Powiatowe Drużynowe Biegi Przełajowe. Naszą szkołę reprezntowały dwie drużyn: dziewcząt i chłopców. Opiekunami drużyn są: Mariusz Wieczorek oraz Marcin Kędzierski. Dziewczęta z naszego LO (klasy OPW), zajęły II miejsce,a indywidualnie III miejsce zajęła Aleksandra Ciesielska. Chłopcy natomiast ukończyli bieg na III miejscu, a indywidualnie Kacper Mioduszewski (klasa 2 OPW) zajął II miejsce!
              Drużynę dziewcząt reprezentowały: Aleksandra Ciesielska, Sandra Biedroń, Dobrosława Sieczka, Aleksandra Tomiałojć, Zuzanna Nicińska.
              Drużynę chłopców reprezentowali: Kacper Mioduszewski, Michał Dembowski, Marek Hucał, Michał Krzemiński, Jakub Biedny, Mikołaj Graczyk, Filip Dembik.
              Gratulujemy naszym sportowcom i życzymy dalszych SUKCESÓW :)

• KONKURS MUSZTRY KLAS OPW W POLICACH

• W dniu 12.04.2022r. uczniowie pierwszej i drugiej klasy Oddziału Przygotowania Wojskowego Prywatnego Centrum Edukacyjnego Szkoły Sukces I Liceum Ogólnokształcącego w Białogardzie brali udział w przeglądzie musztry klas mundurowych. Uczniowie zajęli 8 miejsce, a za idealne wykonanie musztry paradnej otrzymali nagrodę specjalną Kuratorium Oświaty w Szczecinie. Ogromne brawa!
              Za przygotowanie uczniów odpowiadają opiekunowie : płk Wiesław Drewniakowski oraz Mariusz Wieczorek

• POLA NADZIEJI

• Nasza szkoła kolejny raz włączyła się do akcji propagującej ideę hospicyjną "Pola Nadziei" wspierając Hospicjum w Kołobrzegu.

10 kwietnia w godzinach 10:00-16:00 w Kołobrzegu rozdawane będą w ulicznych kwestach żonkile - symbol nadziei, a pozyskane w ten sposób fundusze pozwolą na częściowe zaspokojenie potrzeb podopiecznych Hospicjum.

Zapraszamy do wzięcia udziału w tej pięknej inicjatywie.

Dziękujemy wszystkim za włączenie się do akcji, a w szczególności Pani Agnieszce Mazur, mamie naszej uczennicy, która przygotowała te przepiękne żonkile.

• ŚWIATOWY DZIEŃ ŚWIADOMOŚCI AUTYZMU

• Autyzm jest wśród nas. Wystarczy zrozumieć. Wystarczy go poznać, aby zmienić świat osób z autyzmem na lepszy.

2 kwietnia obchodzimy Światowy Dzień Świadomości Autyzmu. Osoby z autyzmem mają problemy z mówieniem, postrzeganiem świata, rozumieniem relacji społecznych. W odmienny sposób odbierają wrażenia zmysłowe. Na co dzień często spotykają się z negatywnymi komentarzami, brakiem akceptacji, odrzuceniem. W kwietniu razem promujmy otwartość, empatię i akceptację dla osób ze spektrum autyzmu. Wspólnie twórzmy przyjazne otoczenie i nie pozwólmy na izolację, dyskryminację i łamanie praw osób z autyzmem.

AKCEPTACJA, ZROZUMIENIE, SZACUNEK, POMOC, EMPATIA

• DZIEŃ BEZ PLECAKA

• Dziś w naszej szkole odbył dzień bez plecaka NO BACKPACKDAY. Kreatywność uczniów nie miała żadnych granic! Młodzież zaskoczyła swoimi pomysłami

Uczniowie byli widziani z klatkami dla zwierząt, sklepowymi koszykami, podróżnymi walizkami, wiadrami, wózkami, wanienkami, legowiskami dla zwierząt, taczkami, pufą a nawet z drzwiami... Nic w tym niesamowitego-w końcu w Dniu Bez Plecaka młodzież mogła dać upust swojej fantazji. Pomysły były rzeczywiście zaskakujące, a niektóre wręcz szalone

Dziękujemy za wspólną zabawę!