• Aktualności

      • "Pokaż małym bohaterom, że nie są sami".

      • Dołączamy do ogólnopolskiej akcji: "Jesteś Bohaterem. Szyjemy myszki dla Ukrainy" pod patronatem Polskiej Akcji Humanitarnej, herosi.eu oraz customeritum.

       Naszym zadaniem jest uszycie terapeutycznych myszek, które wraz z kredkami i książeczką tematyczną (psychologiczną) zostaną przekazane dzieciom pozostałym w Ukrainie.

       Wykrojniki oraz szczegóły akcji dostępne są u Pań Agnieszki Pierz-Skulimowskiej oraz Dominiki Samorowskiej-Stabach.

       Serdecznie zapraszamy!

      • NASZ UCZEŃ POJEDZIE DO BRUKSELI!

      • Uczeń Prywatnego Centrum Edukacyjnego "Szkoły Sukces" laureatem Konkursu Wiedzy o Europie „Europa przyszłości”!
       Konkurs zostal zorganizowany przez Katedrę Studiów Regionalnych i Europejskich Wydziału Humanistycznego Politechniki Koszalińskiej.
       Zwieńczeniem konkursu jest wyjazd laureatów do siedziby Parlamentu Europejskiego w Brukseli.
       Gratulacje Krzysiu!

      • POMOC DLA NASZYCH UCZNIÓW Z UKRAINY

      • Z inicjatywy klasy 2a wraz z wychowawcą Moniką Niewińską -Sęk, została zorganizowana zbiórka pieniędzy dla uczniów Naszej Szkoły z Ukrainy

       Za zebrane fundusze został zakupiony słodki upominek wielkanocny

      • DZIEŃ ZIEMI

      • W piątek 22 kwietnia wzięlismy udział w akcji "Sprzątanie Świata" z okazji "Dnia Ziemi". Nasza szkoła co roku bierze czynny udział w tej akcji. Miejsce, które zostało nam przydzielone w tym roku, to teren zielony za "Domem pod Świerkiem". Przerażające jest to, jak ludzie zostawiają po sobie ślad... :(

      • PRZEŁAJOWE BIEGI DRUŻYNOWE

      • W piątek 1 kwietnia br. w Tychowie, odbyły się Powiatowe Drużynowe Biegi Przełajowe. Naszą szkołę reprezntowały dwie drużyn: dziewcząt i chłopców. Opiekunami drużyn są: Mariusz Wieczorek oraz Marcin Kędzierski. Dziewczęta z naszego LO (klasy OPW), zajęły II miejsce,a indywidualnie III miejsce zajęła Aleksandra Ciesielska. Chłopcy natomiast ukończyli bieg na III miejscu, a indywidualnie Kacper Mioduszewski (klasa 2 OPW) zajął II miejsce!
       Drużynę dziewcząt reprezentowały: Aleksandra Ciesielska, Sandra Biedroń, Dobrosława Sieczka, Aleksandra Tomiałojć, Zuzanna Nicińska.
       Drużynę chłopców reprezentowali: Kacper Mioduszewski, Michał Dembowski, Marek Hucał, Michał Krzemiński, Jakub Biedny, Mikołaj Graczyk, Filip Dembik.
       Gratulujemy naszym sportowcom i życzymy dalszych SUKCESÓW :)

      • KONKURS MUSZTRY KLAS OPW W POLICACH

      • W dniu 12.04.2022r. uczniowie pierwszej i drugiej klasy Oddziału Przygotowania Wojskowego Prywatnego Centrum Edukacyjnego Szkoły Sukces I Liceum Ogólnokształcącego w Białogardzie brali udział w przeglądzie musztry klas mundurowych. Uczniowie zajęli 8 miejsce, a za idealne wykonanie musztry paradnej otrzymali nagrodę specjalną Kuratorium Oświaty w Szczecinie. Ogromne brawa!
       Za przygotowanie uczniów odpowiadają opiekunowie : płk Wiesław Drewniakowski oraz Mariusz Wieczorek

      • POLA NADZIEJI

      • Nasza szkoła kolejny raz włączyła się do akcji propagującej ideę hospicyjną "Pola Nadziei" wspierając Hospicjum w Kołobrzegu.

       10 kwietnia w godzinach 10:00-16:00 w Kołobrzegu rozdawane będą w ulicznych kwestach żonkile - symbol nadziei, a pozyskane w ten sposób fundusze pozwolą na częściowe zaspokojenie potrzeb podopiecznych Hospicjum.

       Zapraszamy do wzięcia udziału w tej pięknej inicjatywie.

       Dziękujemy wszystkim za włączenie się do akcji, a w szczególności Pani Agnieszce Mazur, mamie naszej uczennicy, która przygotowała te przepiękne żonkile.

      • ŚWIATOWY DZIEŃ ŚWIADOMOŚCI AUTYZMU

      • Autyzm jest wśród nas. Wystarczy zrozumieć. Wystarczy go poznać, aby zmienić świat osób z autyzmem na lepszy.

       2 kwietnia obchodzimy Światowy Dzień Świadomości Autyzmu. Osoby z autyzmem mają problemy z mówieniem, postrzeganiem świata, rozumieniem relacji społecznych. W odmienny sposób odbierają wrażenia zmysłowe. Na co dzień często spotykają się z negatywnymi komentarzami, brakiem akceptacji, odrzuceniem. W kwietniu razem promujmy otwartość, empatię i akceptację dla osób ze spektrum autyzmu. Wspólnie twórzmy przyjazne otoczenie i nie pozwólmy na izolację, dyskryminację i łamanie praw osób z autyzmem.

       AKCEPTACJA, ZROZUMIENIE, SZACUNEK, POMOC, EMPATIA

       https://www.youtube.com/watch?v=7y7v_ePzMcE

      • DZIEŃ BEZ PLECAKA

      • Dziś w naszej szkole odbył dzień bez plecaka NO BACKPACKDAY. Kreatywność uczniów nie miała żadnych granic! Młodzież zaskoczyła swoimi pomysłami

       Uczniowie byli widziani z klatkami dla zwierząt, sklepowymi koszykami, podróżnymi walizkami, wiadrami, wózkami, wanienkami, legowiskami dla zwierząt, taczkami, pufą a nawet z drzwiami... Nic w tym niesamowitego-w końcu w Dniu Bez Plecaka młodzież mogła dać upust swojej fantazji. Pomysły były rzeczywiście zaskakujące, a niektóre wręcz szalone

       Dziękujemy za wspólną zabawę!