• Rajd pieszy do schroniska

• W piątek 28 października wybraliśmy się na rajd pieszy do schroniska zwierząt S.O.S w Klępinie pod Białogardem. Uczniowie dostarczyli karmę oraz koce, a w zamian mogli zjeść ciepły posiłek przy ognisku i wyprowadzić pieski na spacer.

• Konkurs Halloween

• Mamy wyniki konkursu na najładniejszą salę Halloweenową oraz na najładniejszą dynie. Bezapelacyjnie w tym roku Wygraną w obu kategoriach zdobyła klasa 3B z wychowawcą Panem Kamilem Bajcarzem Ogromne GRATULACJE

Najładniejsza sala :

1. Miejsce kl 3b

2. Miejsce kl 4b

3. Miejsce kl 1b oraz klasy SP

4. Miejsce kl 2b

5. Miejsce kl 3a

6. Miejsce kl 2a

7. Miejsce kl 1 BR

Najładniejsza dynia :

1. Miejsce kl 3b

2. Miejsce kl SP

3. Miejsce kl 4b

4. Miejsce kl 1b

5. Miejsce kl 1 BR

6. Miejsce kl 2b

7. Miejsce kl 3a

8. Miejsce kl 2a

Dziękujemy Wszystkim za OGROMNE zaangażowanie oraz Wychowawcom za pomoc w realizacji pomysłów

Nagrody zostaną wręczone podczas apelu w listopadzie

• Lekcje z "Gwiazdą"

• Podczas lekcji języka polskiego u Pani Agnieszki Pierz-Skulimowskiej mieliśmy niebywałą przyjemność spotkania się on-line z Damianem Ukeje - zwycięzcą I edycji "The Voice od Poland", piosenkarzem, autorem tekstów, kompozytorem i, jak się niedawno okazało, aktorem ("Bejbis" w reż. Andrzeja Saramonowicza). Z Damianem Ukeje rozmawialiśmy o poezji Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, ale także o jego literackich zainteresowaniach, drodze muzycznej i grze "Cyberpunk", w której możemy usłyszeć utwory twórcy. Było to bardzo ciekawe doświadczenie, które na długo pozostanie w naszej pamięci. Dziękujemy!

• "Wyłącz Raka"

• 20 października uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Marszu Różowej Wstążki pn. "Wyłącz Raka". Wspólny przemarsz to inicjatywa, wyraz wsparcia który od wielu lat pomaga i wspiera kobiety w walce z chorobą nowotworową.

• Zawody strzeleckie klas OPW

• W dniu 11.10.2022 odbyły się zawody klas OPW na strzelnicy wirtualnej w 12 Dywizji Zmechanizowanej w Szczecinie. Udział w zawodach brały: Sandra Biedroń, Klaudia Bartnicka, Weronika Hartung.
              Uczennice naszej szkoły zajęły 4 miejsce. Gratulujemy!

• Lekcje historii

• Uczniowie LO poznali najstarsze cywilizacje świata, wojny religijne i nowe granice w Europie po klęsce Napoleona oraz kampanię wrześniową 1939 r. Z dużym zaangażowaniem ćwiczyli zdobytą wiedzę na mapach konturowych.

• Projekt "Być jak Ignacy"

• Już drugi raz bierzemy udział w projekcie "Być jak Ignacy". W tym roku szkolnym uczniowie klas 4. i 5. będą mieli przyjemność zgłębiać tajniki nauki w różnych dziedzinach: chemia, fizyka, ekonomia, siły natury, języki a nawet.... KRYPTOLOGIA. Wspólnie będziemy zdobywać nowe doświadczenia, budować, tworzyć, analizować i, co najważniejsze, wszystko zrobimy dzięki pracy zespołowej!Pierwsze koty za płoty. Na początek chemia (relacje już wkrótce).Opiekunkami tego projektu są panie Dominika Samorowska-Stabach i Agnieszka Pierz-Skulimowska. Trzymajcie za nas kciuki!

• Dzień Chłopaka

• 30 września chłopcy PCE "Szkoły Sukces" zostali obdarowani różnymi prezentami przez swoje koleżanki i dyrekcję szkoły.

• NOWY SAMORZĄD UCZNIOWSKI WYBRANY

• W wyniku przeprowadzonych wyborów 28 września powołano następujący skład SU przewodniczącym P C E Szkoły Sukces został Szymon Jurczak uczeń klasy 2a LO, przewodniczącym LO została Agata Stolarek uczennica klasy 1b LO, przewodniczącym Szkoły Podstawowej został Jakub Lambarski uczeń klasy 8a. Życzymy przyjemnej i owocnej pracy.

• Akcja "Głośne Czytanie"

• Uczniowie klasy 4 i 5 naszej szkoły wzięli udział w ogólnopolskiej akcji Głośnego Czytania!!!! Akcja przeprowadzona przez wychowawcę mgr Dominikę Samorowską-Stabach. Naszym wyborem były fragmenty tekstu książki z przygodami skarpetek autorstwa Justyny Bednarek ,,Zielone piórko Zbigniewa, czyli skarpetki kontratakują!". Naprawdę polecamy tę pozycję!!

• Dzień Języków Obcych

• Za nami kolejna już edycja Europejskiego Dnia Języków. Wszystkim należą się ogromne brawa za zaangażowanie !!! Gratulujemy i dziękujemy za wspaniałą zabawę.