• Aktualności

      • Dziń Kredki

      • DZIEŃ KREDKI celebrowany przez naszych uczniów z klasy 4 i 5!! Ach te gry i zabawy, te kolorwanki i filmy - było zabawnie, rozwijająco i bardzo kolorowo!!! Czas efektywnie spędzony. Dzięki Pani Tatianie na pewno dzieci zapamiętają ten datę w kalendarzu.

      • [*]

      • "Jest na świecie taki rodzaj smutku, którego nie można wyrazić łzami. Nie można go nikomu wytłumaczyć. Nie mogąc przybrać żadnego kształtu, osiada cicho na dnie serca jak śnieg podczas bezwietrznej nocy."~ Haruki Murakami
       Z głębokim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość o tragicznej śmierci naszej uczennicy JAGODY MIKOŁAJCZAK Jesteśmy głęboko poruszeni tym smutnym wydarzeniem. Ta nagła śmierć, to nieodżałowana strata dla wszystkich, którzy znali Jagodę.Brak nam słów, by wyrazić smutek i ogromną pustkę jaką odczuwamy.Msza Święta Żałobna i Ceremonia Pogrzebowa będzie odprawiona dnia 29.11.2022 r. o godzinie 14:00 w Kościele Parafialnym w Tychowie, po której nastąpi odprowadzenie ciała na miejsce wiecznego spoczynku - cmentarz w Tychowie.

      • Wyjście na pizzę

      • Nagroda za wygraną w konkursie na najładniejszą salę halloweenową dla klasy 3b

       Wyjście na pizzę oraz do muzeum

      • UROCZYSTE ŚLUBOWANIE KLAS PIERWSZYCH

      • Ślubowanie klas pierwszych szkół ponadpodstawowych PCE „Szkoły Sukces” 23 listopada 2022 r. Młodzież zaprezentowała pokaz elementów musztry paradnej i taktyki oraz samoobrony.

       Na najważniejszej uroczystości w życiu społeczności szkolnej swoją obecnością zaszczycili nas: Wicekurator Oświaty Pan Bogusław Ogorzałek, Dyrektor Delegatury Kuratorium Oświaty w Koszalinie Pani Małgorzata Radziwiołek, Dowódca 8. Koszalińskiego Pułku Przeciwlotniczego Pułkownik Sławomir Malik, Major Tomasz Koćwin Szef Wydziału, Zastępca Szefa Wojskowego Centrum Rekrutacji, Burmistrz Miasta Białogard Pani Emilia Bury, Pan Mirosław Wasilewski Liga Obrony Kraju z Białogardu.

       Przyjęcie młodzieży kl. I a mundurowej LO, kl. I b ogólnej LO i kl. I Szkoły Branżowej w poczet uczniów zjednoczyło społeczność naszej szkoły na pięknej uroczystości szkolnej.

       Szczególne podziękowania dla Wychowawców:

       Pan Wiesław Drewniakowski

       Pani Agnieszka Pierz-Skulimowska

       Pan Mariusz Wieczorek

       Pani Marta Cierpiałowska

       Pani Magdalena Michalska

       Cześć artystyczną przygotowali:

       Anna Pakos

       Remigiusz Girczys

       Za profesjonalne zdjęcia odpowiadają:

       Nikodem Rojewski

       Wiktoria Michalak

      • PROŚBA O POMOC!!

      • Drodzy uczniowie, absolwenci i rodzice, zwracamy się z prośbą o pomoc dla jednej z naszych uczennic i jej rodziny, która w weekend została dotknięta pożarem. Niestety pomimo wysiłków podjętych przez Strażaków z OSP i PSP, nie udało się uratować domu i dobytku. Prosimy więc o przekazanie ubrań i rzeczy domowego użytku nowych lub w bardzo dobrym stanie. Osoby poszkodowane to: Mama: damska S, rozmiar buta 37 (Uwagi: szczupła i długie ręce). Córka lat 14 wzrost 168 rozm S, rozmiar buta 36 (Uwagi: szczupła, długie ręce). Córka lat 17 Wzrost 170 rozmiar S, rozmiar buta 38. Dziadek Męska XL, rozmiar buta 42, Babcia Damska L, rozmiar buta 39. Rzeczy można przynieść do szkoły lub zostawić w Pałacu w Rąbinie od Poniedziałku do Piątku w godzinach 8-18.

       Pogorzelców można też wspomóc poprzez zrzutkę pieniędzy w linku poniżej:
       https://pomagam.pl/pozardomurabinko?fbclid=IwAR0K8NTMnKqHhNNP_if6HDpKVIwtYqF80tOhUrqhxkiz7ferq5VNWmePfnc

      • Klasy OPW na obchodach w Koszalinie

      • W dniu 11listopada uczniowie PCE I Liceum Ogólnokształcąceg klas Oddziału Przygotowania Wojskowego uczestniczyli w obchodach 104 rocznicy odzyskania niepodległości w Koszalinie na zaproszenie Dowódcy 8 Koszalińskiego Pułku Przeciwlotniczego.

       #klasymundurowe #opw

      • Akcja "Kolorowe kredki"

      • Uwaga! Ogłaszamy konkurs na przyniesienie jak największej liczby kredek przez uczniów poszczególnych klas.Kredki nie muszą być nowe - powinny być jedynie zaostrzone i czyste. Tym samym przyłączamy się do wspaniałej akcji, dzięki której wszystkie zebrane kredki zostaną przekazane do szkół przyszpitalnych i świetlic środowiskowych dla dzieci.Kredki można przynosić do wychowawców klas do 10 grudnia 2022 roku.Szczegółowych informacji udzielają Panie Agnieszka Pierz-Skulimowska i Dominika Samorowska-Stabach - organizatorki akcji w szkole

      • Zakończenie kursu

      • 3 listopada został oficjalnie zakończony 5-cio miesięczny kurs języka polskiego medycznego dla lekarzy z Ukrainy. Był to bardzo intensywny czas nauki i nowych doświadczeń. Z góry pragniemy podziękować wszystkim osobom, dzięki którym ten kurs mógł się odbyć.