• Mobilne Planetarium w naszej szkole

• W wyjątkową podróż po Układzie Słonecznym udali się dzisiaj uczniowe naszej szkoły.Pod ogromną kopułą namiotu w kształcie półkuli, przy wykorzystaniu technik multimedialnych podziwiali rozgwieżdżone niebo, konstelacje gwiazd oraz przyswajali wiedzę o kosmosie. Wszyscy uczestnicy pokazu byli zachwyceni "podróżą w kosmos"..

• Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Dyrektora „Szkół Sukces”

• W miesiącu styczeń odbywały się rozgrywki w Tenisa Stołowego. Do zmagań przystąpiło 8 uczniów. Grano systemem ‘każdy z każdym’, do trzech wygranych setów. Klasyfikacja końcowa:

I miejsce – Maksymilian Gigoń (2br)

II miejsce – Michał Szłyk (2br)

III miejsce – Fabian Leuta (1br)

Za miejsca na podium, każdy z  wygranych otrzymał puchar ufundowany przez Dyrektora PCE „Szkół Sukces” Dariusza Niewińskiego.

Gratulujemy!

• Turniej Mini Piłki Siatkowej

• 7 lutego  wspólnie z Ochotniczym Hufcem Pracy zorganizowany został Turniej w Minisiatkówkę klas branżowych. Do zawodów przystąpiły 3 klasy i grano systemem ‘każdy z każdym” do dwóch wygranych setów. Klasyfikacja końcowa przedstawia się następująco:

I miejsce – klasa 2 branżowa (Maksymilian Gigoń, Filip Dembik, Michał Szłyk, Szymon Madajewski)
              II miejsce – klasa 3 branżowa (Jakub Chajmik, Miłosz Blonkowski, Nikodem Rojewski)
              III miejsce – klasa 1 branżowa (Patrycja Makarewicz, Wiktoria Zakrzewska, Fabian Leuta)

Każdy uczestnik otrzymał nagrody ufundowane przez OHP, które wręczył Pan Ryszard Kica.
              Gratulujemy!!!
              Niebawem rozegrane zostaną zawody w Mini Piłkę Koszykową.

• Zakończenie Opiekuna Medycznego oraz Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych

• 4 stycznia 2023 odbyła się w naszej szkole uroczystość ukończenia szkoły policealnej na kierunku Opiekun Medyczny oraz szkoły policealnej BHP.

Tego samego dnia obchodziliśmy również uroczystość ukończenia przez naszych Słuchaczy Liceum Ogólnokształcącego da Dorosłych.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy samych sukcesów

• Poczta walentynkowa

• Dzień świętego Walentego, popularnie zwany walentynkami, wpisał się już na stałe w szkolny harmonogram. Po raz kolejny uczniowie naszej szkoły mieli okazję skorzystać z „Poczty walentynkowej”. W skrzynce znalazły się walentynki dla uczniów, oraz nie zabrakło wyrazów sympatii pod adresem nauczycieli i wychowawców.

• Góra grosza

• Akcja charytatywna GÓRA GROSZA zakończona kolejnym sukcesem. Społeczność PCE " Szkoły Sukces" każdego roku z wielkimi zaangażowaniem wspiera dzieci, które nie wychowują się we własnej rodzinie.

• Apel podsumowujący i porządkowy

• Na styczniowym apelu odbyło się wręczenie nagród za konkurs świąteczny "Najładniejszy wystrój sali"🌲☃❄🌲
              Nagrody otrzymały następujące klasy:

1 miejsce zajmuje klasa Ia oraz klasa IIIA 👏
              2 miejsce klasa IVb oraz klasa IIA