• Dzień Języków Obcych

• Dziś świętowaliśmy w naszej szkole Europejski Dzień Języków Obcych. Uczniowie przy pomocy wychowawców przygotowali stoiska prezentujące wybrane kraje europejskie. Uczestnicy imprezy mogli posmakować specjałów danych krajów oraz podziwiać barwne stroje przedstawicieli poszczególnych stoisk. Na koniec imprezy odbyło się głosowanie, które wyłoniło faworytów wśród stoisk. W kategorii Szkoła Podstawowa pierwsze miejsce zajęła klasa VIII, drugie miejsce klasa VII, a trzecie miejsce klasy IV, V i VI. W kategorii Liceum i Szkoła Branżowa pierwsze miejsce zajęła klasa 1B LO, drugie miejsce klasa 1A LO, a trzecie miejsce klasa 1 Branżowa. Wszystkim uczestnikom jeszcze raz gratulujemy. To był bardzo udany dzień! Zapraszamy do oglądania fotorelacji z wydarzenia.
              Organizatorzy: Sara Gwizdka Tatiana Sędzik

• WYBORY DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO 2023/2024

• WYBORY DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

ZASADY I TERMINY

1. Wybory są powszechne, równe i bezpośrednie, odbywają się w tajnym głosowaniu.
              2. Prawo głosu mają wszyscy uczniowie i nauczyciele.
              3. Głosowanie odbywa się przy pomocy kart do głosowania.
              4. W wyborach głosować można tylko osobiście, oddając głos poprzez postawienie znaku X przy nazwisku wybranego kandydata.
              5. Kandydaci zgłoszeni do udziału w wyborach muszą otrzymać pozytywną opinię wychowawcy oraz innych nauczycieli. Zeszłoroczna ocena z zachowania kandydata musi być co najmniej dobra. W przypadku uczniów klas pierwszych mogą kandydować tylko uczniowie będący pierwszy rok w naszej szkole.
              6. Kandydatury należy zgłaszać w formie pisemnej za zgodą osoby typowanej do opiekunów SU.

Do 18 IX do godziny 13.00 opiekunom SU.

1. Ogłoszenie listy kandydatów 18 IX  2023 r.godz. 14.00.

1. Kampania wyborcza trwa od 18 IX do 1. X 2023 r.

1. Dzień 02 X 2023 r. jest dniem „ciszy wyborczej”.

1. Głosowanie  3 X 2023 r. od godziny 10:00.

1. Wyniki głosowania wywieszone będą w gablocie SU do 4 X 2023 r.
            • Sprzątanie Świata

• W piatek uczniowie naszej szkoły wzięli udział w cyklicznej akcji "Sprzątanie Świata". Wysprzatali dokładnie tereny wyznaczone przez Miasto Białogard. Zadanie jak zwykle wykonane na ocenę "6" :)
              W akcji udział wzięły klasy:
              8a i 8b - opiekunowie: Paula Wierzbicka, Edyta Pietniczka
              2b Lo - opiekun: Marcin Kędzierski

• Zebranie z rodzicami 19.09.2023 - godzina 16.00

• Szanowni Rodzice i Opiekunowie,

Mam zaszczyt zaprosić Państwa na zebranie szkolne, które odbędzie się 19 września 2023 roku, od godziny 16:00 w Prywatnym Centrum Edukacyjnym "Szkoły Sukces" przy ul. Mickiewicza 24, 78-200 Białogard.

Program zebrania:

Powitanie i otwarcie zebrania
              Podsumowanie osiągnięć i planów na najbliższy rok szkolny.
              Zapoznanie z wychowawcami klas pierwszych
              Omówienie najważniejszych wydarzeń i inicjatyw na najbliższy rok.
              Dyskusja i pytania rodziców.
              Podpisanie umów o kształcenie dziecka
              Oświadczenie itp.

Wasza obecność na zebraniu będzie dla nas wielkim zaszczytem i wyrazem zainteresowania edukacją Twojego dziecka. Wierzymy, że współpraca pomiędzy rodzicami a szkołą jest kluczowa dla zapewnienia najwyższej jakości edukacji i wsparcia dla naszych uczniów.

Jeżeli nasuną się  pytania lub wątpliwości, prosimy o kontakt z sekretariatem szkoły.

Z wyrazami szacunku,
              Dariusz Niewiński
              Dyrektor Prywatnego Centrum Edukacyjnego "Szkoły Sukces"

Zapraszamy serdecznie!

• Impreza integracyjna klas pierwszych

•

Dziś w ramach lekcji udaliśmy się do Białogardziego Ośrodka Sportu i Rekreacji, gdzie odbyły się zajęcia integracyjne dla klas pierwszych. Były gry i zabawy oraz konkurencje klasowe przygotowane przez wychowawców klas. Wszystko przy wspólnym ognisku.

Dziękujemy BOSiR za udostępnienie obiektu i przygotowanie ogniska ☺️

Pierwsze koty za płoty 🙂