• Zajęcia Edukacyjne z Zakresu Honorowego Krwiodawstwa

• ❤ “Każda kropla bezcennej krwi jest źródłem nadziei i życia” ❤

27.02.2024 r. odbyły się w naszej szkole Zajęcia Edukacyjne z Zakresu Honorowego Krwiodawstwa, które przeprowadziły przedstawicielki Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Szczecinie.
              Spotkanie miało na celu propagowanie idei Honorowego Krwiodawstwa wśród młodzieży.
                    Uczniowie klas I LO i II LO obejrzeli film promujący krwiodawstwo, dowiedzieli się o zasadach oddawania krwi oraz wzięli udział w konkursie wiedzy.
                    Pamiętajmy, że dar krwi nic nie kosztuje, a niesie wiele satysfakcji i spełnienia❣

Spotkanie przygotowała p. Małgorzata Skoroszewska-Szczęśniak

• Zakończenie Szkoły Policealnej

• W lutym odbyło się zakończenie roku I Szkoły Policealnej na kierunku BHP i Opiekun Medyczny. Najlepsi uczniowie zostali przez nas nagrodzeni. Czekamy na wyniki egzaminów trzymając kciuki, a ukończenie naszej szkoły pomoże podnieść Wam kwalifikacjie w zawodzie. Życzymy Wam samych wspaniałości w życiu osobistym i pracy zawodowej.

• Walentynki

• Dzisiaj w naszej szkole obchodziliśmy niezapomniany dzień świętego Walentego! Zaczęło się od słodkiego poczęstunku, który rozczulił nasze serca. Potem wszyscy szaleliśmy przy fotobudce, uwieczniając zwariowane chwile radości. Atmosfera była pełna miłości i życzliwości, a wszyscy uczniowie tworzyli wspólne wspomnienia, które na pewno pozostaną w naszych sercach
              To był dzień pełen uśmiechów i samych przyjemności!
              #WalentynkiWStyluSzkoły #MiłośćISzkoła

• 84 Rocznica I Masowej Deportacji Polaków na Sybir i do Kazachstanu

• Wczoraj mieliśmy zaszczyt uczestniczyć w uroczystościach upamiętniających 84 Rocznicę I Masowej Deportacji Polaków na Sybir i do Kazachstanu.  To ważne wydarzenie w naszej historii przypomina o trudach, jakie przeszły poprzednie pokolenia, walcząc o wolność i godność naszej ojczyzny.

Nasza szkoła, reprezentowana przez Dyrektora Dariusza Niewińskiego i uczniów złożyli kwiaty pod Krzyżem Zesłańców Sybiru w Pękaninie. Było to dla nas nie tylko uczczenie pamięci ofiar deportacji, ale także ważna lekcja historii.

#Pamiętamy #84RocznicaDeportacji #HistoriaPolski #SzkołySukces #PCEBiałogard

• Nauka poprzez gry

• Nauka poprzez gry planszowe

A może błyszczyk zamiast pionka lub pionki z plasteliny

Bawimy się i utrwalamy na lekcjach matematyki

• Dzień Pizzy c.d.

• Światowy Dzień Pizzy to idealna okazja, aby miło spędzić czas . Wybraliśmy się na wyjście klasowe najpierw lodowisko, a później wspólna pizza . Tak spędzony czas nawiązuje dobrą relację między nauczycielem a uczniami i jest okazją do lepszej integracji uczniów. Klasa 4 a i 5 a i 6 a wraz z wychowawcą Tatianą Sędzik.

• Dzień Pizzy

• 9 lutego obchodzimy Międzynarodowy Dzień Pizzy.

Uczciliśmy ten dzień, przygotowując ulubiony przysmak. Degustacja sprawiła nam wiele radości.

"... bo z pizzą jest, jak z zespołem rockowym: liczy się doskonały smak i wyśmienite kawałki".

• Tłusty czwartek

• Jak co roku w naszej szkole tradycji stało się zadość TŁUSTY CZWARTEK

Dyrekcja wraz z Samorządem Uczniowskim częstowała wszystkich uczniów pysznymi pączkami to pochwalcie się, ile pączków już zjedliście??

• Lekcja języka polskiego

• Treść ujęta w formę, czyli powtórzenie o rodzajach i gatunkach literackich.

Uczniowie klas 1A i 2A LO testują nowe pomoce dydaktyczne podczas lekcji języka polskiego

• Sesja Młodzieżowej Rady Miasta

• W zeszlym tygodniu odbyla się I Inauguracyjna Sesja Młodzieżowej Rady Miasta, w której udział wzięli uczniowie Naszej Szkoły. Jesteśmy bardzo dumni, że Nasi uczniowie chętnie podejmują działania na rzecz lokalnej społeczności.

Życzymy Im powodzenia w realizacji przyszłych działań

• SMUTNA WIADOMOŚĆ :(

• "Jest na świecie taki rodzaj smutku, którego nie można wyrazić łzami. Nie można go nikomu wytłumaczyć. Nie mogąc przybrać żadnego kształtu, osiada cicho na dnie serca jak śnieg podczas bezwietrznej nocy."

~ Haruki Murakami

Z głębokim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszej koleżanki

EWY NIEMCZEWSKIEJ

Jesteśmy głęboko poruszeni tym smutnym wydarzeniem.

Brak nam słów, by wyrazić smutek i ogromną pustkę jaką odczuwamy.

Ceremonia Pogrzebowa odbędzie się 07.02.2024 r. o godzinie 14:00 w Kościele Parafialnym pw. MB Wspomożenia Wiernych w Tychowie.

• STUDNIÓWKA 2024

• Niesamowita Noc Studniówkowa Prywatnego Centrum Edukacyjnego "Szkoły Sukces" I LO w Białogardzie!

2 lutego 2024 roku nasi uczniowie świętowali jedną z najważniejszych chwil w swoim życiu szkolnym - studniówkę. Ta wyjątkowa noc odbyła się w Polonez w Rymaniu, gdzie magia, i wspaniała atmosfera towarzyszyły nam przez cały wieczór.

Chcielibyśmy z całego serca podziękować naszym niezastąpionym wychowawcom, Pani Monice Niewińskiej-Sęk oraz Panu Kamilowi Bajcarzowi, za ich nieoceniony wkład, wsparcie i ogromne serce włożone w przygotowania do tego niezapomnianego wieczoru. Wasza pasja, poświęcenie i niezłomna wiara w nasze możliwości inspirują nas każdego dnia.

Ta studniówka była nie tylko okazją do świętowania, ale także momentem refleksji nad dotychczasowymi osiągnięciami i przyszłymi marzeniami. Dziękujemy wszystkim uczniom, rodzicom oraz nauczycielom za stworzenie tak ciepłej i rodzinnej atmosfery.

Niech te wspomnienia pozostaną z nami na zawsze, jako symbol naszej przyjaźni i młodzieńczego entuzjazmu.

Nie zapomnijcie sprawdzić naszej galerii zdjęć z tej wyjątkowej nocy - niech każdy uśmiech i taniec zostanie z nami na zawsze.

@szkolysukces

#Studniówka2024 #SzkołySukces #NiezapomnianaNoc #DziękujemyWychowawcom