• Projekt Baczyński

• Drodzy uczniowie!

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie. Przyłączcie się do ogólnopolskiego projektu "Baczyński" razem z nami

Poniżej szczegóły

• ❗️❗️ UWAGA KONKURS ❗️❗️❗️

• Zapraszamy wszystkich chętnych uczniów do udziału w konkursach w ramach Projektu Edukacyjnego "Stres - mogę z nim wygrać". 💪

KONKURS I dla uczniów Szkoły Podstawowej:
              Konkurs polegający na wykonaniu przez uczniów GNIOTKA ANTYSTRESOWEGO dowolną techniką.
              Zdjęcie należy wysłać na adres pedagog@szkolaprywatna-bialogard.pl, do 20.04.2021r.
              W temacie emaila należy wpisać imię i nazwisko oraz numer telefonu.
              CZEKAJĄ SUPER NAGRODY za zajęcie I, II, III miejsca.

KONKURS I dla uczniów Liceum i Szkoły Branżowej:
              Konkurs polegający na wykonaniu przez uczniów 1 zdjęcia przedstawiającego swoją ulubioną formę relaksu (np. jazda na rowerze, czytanie książki, spacer itp.).
              W temacie emaila należy wpisać imię i nazwisko oraz numer telefonu.
              CZEKAJĄ SUPER NAGRODY za zajęcie I, II, III miejsca.

ZAPRASZAMY 🤩🥳

• !!! UWAGA !!!

• Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom i problemom Prywatne Centrum Edukacyjne "Szkoły Sukces" wprowadzają w życie Projekt Edukacyjny "Stres - mogę z nim wygrać", który rozpoczyna się 25 marca 2021 roku dla uczniów Szkoły Podstawowej, Szkoły Branżowej oraz Liceum Ogólnokształcącego. Projekt stworzony jest dla Was i z myślą o Was. Chcemy pomóc w zrozumieniu istoty i przyczyn stresu, zwiększyć wiedzę na temat sposobów walki ze stresem.
              Bądźcie na bieżąco. Szczegóły przedstawią Wam wychowawcy. 🧑‍
              DLA WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW PROJEKTU PRZEWIDZIANE SĄ NAGRODY

• I MIEJSCE JAKUBA KWIATKOWSKIEGO

• 6 marca 2021 w Stargardzie, odbyły się Mistrzostwa Województwa Kadetów w zapasach. AKS BIAŁOGARD reprezentował nasz uczeń klasy 1 Szkoły Branżowej - Jakub Kwiatkowski. Kuba stoczył bardzo dobre walki w kategorii do 80kg i zajął I m-ce.
              GRATULUJEMY!

• DEPRESJA

• 23 lutego obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Walki z Depresją. Celem tego dnia jest zachęcenie chorych do leczenia oraz edukowanie na temat depresji, bo nie jest to stan, który samoistnie minie. Depresja jest jedną z najczęściej występujących chorób na świecie. Jest to choroba ciała i ducha, która może dotknąć każdego.
              Jeśli zaobserwujesz u siebie lub członków Twojej rodziny i najbliższych objawy depresji - zwróć się do specjalisty.

• PROJEKT WIELKANOCNY

• Uczniowie klasy 5 i 6 ponownie wezma udział w projekcie!!! Już nie możemy się doczekać tworzenia kartek wielkanocnych dla naszych kolegów i koleżanek z Niemodlina!!!

• Uzależnienie od internetu

• Nie ma dziś nastolatka, który nie korzysta z internetu. Potwierdzają to badania 98 proc. młodzieży w wieku 9-16 lat surfuje przynajmniej raz w tygodniu, a większość z nich robi to codziennie. Nie oznacza to, że wszyscy są uzależnieni. Jednak trzeba uważać. Internet kusi, wciąga i wiele ułatwia, a granica jego nadużywania jest niemal niewidoczna. Zapraszamy Was do zapoznania się z prezentacją dot. uzależnienia od internetu.

• [*] :(

• Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy dziś wiadomość o śmierci nauczyciela naszej szkoły

Pani Marii Kołodziejskiej.

Żegnamy oddanego pedagoga i wychowawcę wielu pokoleń dzieci i młodzieży.

Pozostanie na zawsze w naszej pamięci.

Rodzinie składamy wyrazy głębokiego współczucia.

Dyrekcja, Rada Pedagogiczna, Pracownicy oraz Uczniowie

Prywatnego Centrum Edukacyjnego „Szkoły Sukces” w Białogardzie.

"Nie żyjemy, aby umierać... ale umieramy, aby żyć wiecznie" M. Buchberger

• Światowy Dzień Walki z Depresją

• Drodzy Uczniowie,

co roku 23 lutego obchodzony jest Światowy Dzień Walki z Depresją. Na całym świecie prowadzone są akcje informacyjno - promocyjne, które mają na celu uświadomienie społeczeństwa na temat tej choroby, profilaktyki oraz jak ją wcześnie wykryć. Zapraszamy do zapoznania się z załączoną prezentacją.

Jednocześnie przypominamy, że możecie się z nami kontaktować telefonicznie (501570037) od poniedziałku do piątku 7.30-15.00 lub osobiście w szkole z zachowaniem zasad bezpieczeństwa.

Serdecznie pozdrawiamy,

pedagodzy

• SUKCES GRA RAZEM Z WOŚP

• Prywatne Centrum Edukacyjne "Szkoły Sukces" jak co roku, już od 8 lat gra dla WOŚP. Mimo pandemii nasi Wolontariusze wyruszyli na ulice miasta by zbierać datki na szczytny cel 29. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Przyłączamy się do zaproszenia Masta Białogard i zapraszamy Was do wspólnej zabawy online już od 11:00 Studio Live na profilu Centrum Kultury i Spotkań Europejskich i Miasto Białogard

#bialogard #wosp2021

• DZIEŃ BABCI I DZIADKA

• Dziś obchodzimy Dzień Babci i Dziadka!!! Uczniowie I Szkoły Podstawowej na zajęciach plastycznych wykonali kartki różnymi technikami. Wszyscy jednogłośnie dołączamy się do życzeń!!!!!

• Uwaga zmiana planu lekcji od 3.02.2021

• Dzień dobry

od środy 03.02.2021 będzie obowiązywał nowy plan lekcji , proszę śledzić zmiany na librusie.

zamiana dotyczy wszystkich klas z Liceum , I Branżowej Szkoły oraz Szkoły Podstawowej

• KOMUNIKAT DLA MATURZYSTÓW

• WYBRANE INFORMACJE DLA UCZNIÓW I ABSOLWENTÓW PRZYSTĘPUJĄCYCH DO EGZAMINU MATURALNEGO W ZWIĄZKU Z WPROWADZONYMI ZMIANAMI NA EGZAMINIE W 2021 R.

• ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE

Kochani Uczniowie, Szanowni Rodzice, Drodzy Przyjaciele i Sympatycy "Szkół Sukces" Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia, przepełnionych nadzieją i magią wigilijnej nocy, kierujemy do Państwa płynące z serca życzenia radosnych, spokojnych świąt oraz pomyślności w nadchodzącym Nowym Roku. Życzymy Wam dużo zdrowia, miłości, bliskości i ciepła. W obecnych czasach również dobrego słowa i wspomnienia momentów, gdy gromadziliśmy się przy jednym stole. Zdrowych i spokojnych świąt Bożego Narodzenia, radości z przebywania z bliskimi i rodzinnego ciepła życzy Dyrekcja i Grono Pedagogiczne.