• Aktualności

      • KONKURS ŚWIĄTECZNY

      • Ogłoszenie wyników KONKURSU BOŻONARODZENIOWEGO

       Nagrody otrzymują:

       Szkoła Podstawowa:

       I miejsce Maksymilian Gigoń

       II miejsce Julia Litewka

       III miejsce Ksawier Grabowski

       Liceum Ogólnokształcące:

       I miejsce Weronika Zawiślak

      • KSIĄŻKA DNIA

      • #4 Dean Burnett - Dlaczego rodzice tak cie wkurzają i co z tym zrobić.
       Istnieją setki książek dla rodziców o tym, jak mają radzić sobie z tobą. Teraz trzymasz rękę ( w sumie czytasz post ) o pierwszej książce napisanej dla ciebie, po to byś mógł zrozumieć, co u licha, dzieje się z twoimi rodzicami.

       Dlaczego rodzice mają obsesję na punkcie porządku i twojego smartfon, nie pozwalają ci się wyspać i w ogóle cie nie rozumieją? Nie martw się, to ich bardzo typowe usteerki. Dzięki tej książce dowiesz się jak je usuwać, a nawet jak im zapobiegać!
       Nie unikniesz wszystkich kłótni, ale wyobraź sobie tylko, co będziesz w stanie osiągnąć, kiedy przestaniesz marnować tyle czasu i energii na awantury o bałagan w twoim pokoju

      • KONKURS

      • KONKURS BOŻONARODZENIOWY

       Wszystkie twórcze dusze serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie na najładniejszą dekorację świąteczną (do wyboru: domu, ogrodu, okna, drzwi, balkonu i oczywiście choinki). Zachęcamy do uwiecznienia własnych świątecznych dekoracji i przesłania maksymalnie 3 zdjęć do 21 grudnia 2020 roku, do godziny 15:00 na adres: pedagog@szkolaprywatna-bialogard.pl
       Ogłoszenie wyników nastąpi 22 grudnia do godziny 12:00.

       Pierwsze 3 miejsca zostaną NAGRODZONE
       Liczy się pomysłowość, widoczność dekoracji, oryginalne wykonanie i ogólne wrażanie estetyczne. Istotna jest także sama jakość zdjęcia, która powinna odzwierciedlać piękno danej dekoracji i nastrój miejsca.
       Serdecznie zachęcamy do udziału
       Pedagodzy
       nr tel. do kontaktu: 501 570 037

      • PREZES ALICJA WOJCIECHOWSKA 'KOBIETĄ SUKCESU'

      • w styczniu 2020 r. Stowarzyszenie Inicjatyw Społeczno-Gospodarczych we współpracy z Miastem Białogard ogłosiło konkurs pn. "Kobieta Sukcesu". Z pośród zgłoszonych kandydatek wybrano kobiety wyjątkowe, przedsiębiorcze, niebojące się wyzwań i stawiające im na co dzień czoła z energią i uśmiechem.
       Do konkursu zostało nominowanych wiele przedstawicielek z różnych profesji. Jedną z kategorii konkursowych były wybitne osiągnięcia i zasługi w dziedzinie edukacji.

       Bardzo nam miło poinformować, że Prezes Prywatnego Centrum Edukacyjnego "Szkoły Sukces" Pani Alicja Wojciechowska otrzymała nagrodę jako liderka w swojej dziedzinie za szczególne osiągnięcia w edukacji.

      • KSIĄŻKA DNIA

      • #3 Balladyna - nowe oblicze
       ,, Balladyna ma wiele oblicz. RAZ odcina głowę, bo ma taki kaprys; innym razem potrafi zabić po cichu a winę zrzucić na kogoś innego. Jest pełna nienawiści i nie przebiera w środkach w dążeniu do realizacji swoich planów. Manipuluje, kłamie, oszukuje i zabija. Zło kusi na od dziecka. Ma bardzo dobrą pamięć i nie zna litości. Czasem skrywa się pod innym imieniem. BELLA, Beata, B., Sandra, Waleria a nawet Al Bandyn. Nieważne jakie imię by przybrała, prędzej czy później da się ją rozpoznać po charakterystycznej bliźnie na czole.
       Jednak nie każdy jest na tyle rozsądny by zejść jej z drogi.
       Ośmiu wybitnych polskich autorów odsłania współczesne oblicze Balladyny!!!!!

      • KSIĄŻKA DNIA

      • KSIĄŻKA DNIA
       # Joanna Jagiełło - tiramisu z truskawkami.
       ,, Linka i Natalia rozpoczynają naukę w drugiej klasie liceum. Linka odchodzi ze szkolnej gazetki, by założyć konkurencyjnego bloga i zaczyna pracę w kawiarni. Jej związek z Adrianem kwitnie - nie mogloby być lepiej! Gorzej sprawy mają sie u Natalii - rozwód rodziców, mowa szkoła z mega wymagającymi nauczycielami i rozstanie z Marcinem sprawiają, że dziewczyna zaczyna tracić nad wszystkim kontrolę. Wszystkim, prócz swojej diety.....Niewinne odchudzanie szybko zmienia się w poważną chorobę z którą Natalia przestaje sobie radzić.
       POWIEŚĆ O WALCE Z KOMPLEKSAMI, POPADANIU W NIE BEZPIECZNE SKRAJNOŚCI I O TYM, ŻE CZĘSTO NIE DOSTRZEGAMY TEGO, CO JEST W NAS NAJPIĘKNIEJSZE.
       polecamY!!! I zapraszamY do punktu

        

      • NOWE POZYCJE W NASZEJ BLIBLIOTECE

      • Punkt biblioteczny nie śpi !!!!! Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa i fundusze które otrzymaliśmy, pozwoliły nam na zakup książek do naszej małej biblioteczki. Dlatego też postanowiłam dzielić się z Wami i tym samym zachęcić do wypożyczania interesujących pozycji. KAŻDEGO DNIA NA NASZYM PROFILU POJAWI SIE TZW. KSIĄŻKA DNIA (PROPOZYCJA Z KRÓTKIM OPISEM). A WIĘC I DZIŚ zaczynamy!!!

       #1 Mróz Remigiusz - Bahawiorysta

       ,, Zamachowiec zajmuje przedszkole, grożąc że zabije wychowawców i dzieci. Policja jest bezsilna, a mężczyzna nie przedstawia żadnych żądań. Nikt nie wie, dlaczego wziął zakładników, ani co zamierza osiągnąć. Sytuację komplikuje fakt, że transmisja na żywo pojawia się w Internecie. Służby w akcie desperacji proszą o pomoc Gerarda Edlinga, byłego prokuratora, który został dyscyplinarnie wydalony ze służby. Edling jest specjalistą od kinezyki, działu nauki zajmującego się badaniem komunikacji niewerbalnej. Znany jest nie tylko z ekscentryzmu, ale także tego, że potrafi rozwiązać każdą sprawę. A przynajmniej dotychczas tak było.

       Coz to więcej pisać. Zapraszamy do naszego punktu.Jutro kolejna propozycja!!

      • PLASTYKA ZDALNIE

      • Plastyka zdalnie??? Ależ owszem! Uczniowie I Szkoły Podstawowej i I Liceum Ogólnokształcącego podczas zajęć plastycznych wykonali swoje własne wersje kalendarzy adwentowych.

        

      • SPEKTAKL ONLINE!

      • ZAPRASZAMY WSZYSTKICH CHĘTNYCH UCZNIÓW Z NASZEJ SZKOŁY , RÓWNIEŻ Z I SZKOŁY POLICEALNEJ NA SPEKTAKL ORGANIZOWANY PRZEZ FUNDACJĘ BANINA. "Marzenie Nataszy". MONODRAM Dotyczy rozmowy o uczuciach i relacjach między młodymi osobami. W piątek więcej będzie młodzieży z całego kraju, w sobotę więcej nauczycieli, dyrekcji, pedagogów i psychologów.

       SPEKTKTL ODBĘDZIE SIĘ DZIŚ!!!!! 05.12.2020 O GODZ. 18. POD LINKIEM: https://medtronic.zoom.us/j/93281110570...

       GORĄCO ZAPRASZAMY!!!!!!!!

      • BRAWO!!!

      • Czytelnicy gazety Głos Dziennik Pomorza wybrali najbardziej wpływowe kobiety. Z listy 100 kobiet z naszego regionu czytelnicy wybrali te, które ich zdaniem są najbardziej wpływowe.

       Plebiscyt wyłonił grono dziesięciu kobiet. III miejsce zajęła Pani Alicja Wojciechowska Prezes Prywatnego Centrum Edukacyjnego Szkoły "Sukces" w Białogardzie.

       Wyróżnione Panie i przeprowadzone z Nimi rozmowy będą zaprezentowane w wyjątkowej książce, która będzie ukoronowaniem akcji.

       Serdecznie gratulujemy

      • DZIEŃ JĘZYKÓW OBCYCH

      • Obchody Europejskiego Dnia Języków na dobre wpisały się już w kalendarz imprez w naszej szkole.

       Dnia 12.10.2020r. odbyły się w naszej szkole zajęcia poświęcone obchodom Dnia Języków Obcych. W ramach przygotowań do Europejskiego Dnia Języków Obcych uczniowie wszystkich klas przygotowali plakaty prezentujące kraje i obowiązujące w nich języki. Młodzież wykazała się ogromną kreatywnością i talentem. Gratulacje!!! Z okazji Dnia Języków Obcych uczniowie wszystkich klas wzięli udział w przygotowanych przez nauczycieli języków obcych quizach. Pierwszy quiz sprawdzał ogólną wiedzę uczniów na temat języków obcych. Drugi quiz sprawdzał znajomość utworów muzycznych charakterystycznych dla danego języka obcego.

       Po przeprowadzeniu quizów nauczyciele wyłonili zwycięzców, którym wręczyli nagrody. Nagrody otrzymali:

       Klasa 5 i 6 – Jakub Lambarski za quiz wiedzy o językach, Robert Leśniewski za quiz muzyczny

       Klasa 7a i 8a- Alan Dąbrowski za quiz wiedzy o językach i Michał Szłyk za quiz muzyczny

       Klasa 7b i 8b- Dominik Skrzyszewski za quiz wiedzy o językach i Wiktor Strycharski za quiz muzyczny

       Klasa 1 branżowa- Sandra Majewska za quiz wiedzy o językach i Dominik Chyćko za quiz muzyczny

       Klasa 2a i 2b branżowa- Tomasz Lisek za quiz wiedzy o językach i Damian Rojewski za quiz muzyczny

       Klasa 3 branżowa- Emilia Klimas za quiz wiedzy o językach i quiz muzyczny

       Klasa 1a LO- Adrian Szczepaniak za quiz wiedzy o językach i Dawid Kołodziejski za quiz językowy

       Klasa 1b LO- Gabriela Gigoń za quiz wiedzy o językach i Kornelia Ristau za quiz muzyczny

       Klasa 2a LO- Kacper Radecki za oba quizy

       Klasa 2b LO- Wanessa Kemprowska za quiz wiedzy o językach i Paweł Wojdyła za quiz muzyczny

       Klasa 3a LO- Patryk Sarniak za oba quizy

       Klasa 3b LO- Wiktoria Zołotar za quiz wiedzy o językach i Gracjan Bielewicz za quiz muzyczny

       Wszystkim zwycięzcom jeszcze raz gratulujemy!

       To, co działo się w szkole podczas Europejskiego Dnia Języków Obcych, pozostanie w pamięci uczestników do następnych obchodów tego dnia, na które już czekamy.

      • [*][*][*]

      • Z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Pana Waldemara Serafina, przedsiębiorcy, wieloletniego działacza sportowego i prezesa klubu Oldboje Iskra Białogard oraz osobę, która przycziła się do powstania budynku naszej szkoły. Pan Waldemar zawsze służył nam pomocą. Rodzinie i bliskim składamy wyrazy najgłębszego współczucia.

      • DZIEŃ CHŁOPAKA ŻYCZENIA OD KOLEŻANEK Z KLASY

      • Z okazji Waszego Święta - my, dziewczyny, życzymy każdemu chłopcu :

       - Dziewczyny - tylko tej najfajniejszej,

       - Ciastek - tylko tych najsłodszych

       - Samochodów - tylko tych najszybszych

       -Zabaw - tylko najweselszych

       -Przygód - tylko najciekawszych

       ... i butów - takich , co najlżejsze w których wszędzie mógłbyś dotrzeć !

        

       KLASA II B

        

       Przyjmij życzenia chłopie kochany w dniu Twojego Święta od znajomej baby, niech Ci się spełnią wszystkie Twe marzenia i niech realne staną się pragnienia.

       KLASA III B


        

       Buzia wasza uśmiechnięta

       W dniu radosnym waszego święta

       Przyjmijcie proszę nasze życzenia

       Niech się spełniają wasze marzenia

       Śmiejcie się dużo, uczcie się mało,

       na klasówkach ściągajcie śmiało,

       bądźcie mądrzejsi niż komputer.

       Ważna dzisiaj data taka

       Bo to przecież dzień chłopaka!!

        

       KLASA I BRANŻOWA

        

       Z okazji Dnia Chłopaka
       wiele uśmiechów, a mało złości,
       jak najmniej smutków, dużo radości,
       długich wakacji i moc słodyczy.
       Tego dzisiaj życzy

        

       KLASA V I VI SP

        

       Wszystko co było marzeniem,

       Co jest i będzie w przyszłości,

       Niech nie mija ze smutnym westchnieniem

       Lecz się spełni w całości!

       Wszystko co piękne i upragnione

       Niech będzie w Twoim życiu spełnione!

       Wszystkiego dobrego z okazji Dnia Chłopaka


        

       KLASA II A


        

      • UWAGA!

      • INFORMUJEMY, ŻE JUTRO 28.09.2020r. WSZYTKIE ZAJĘCIA W "SZKOLE SUKCES" ODBYWAJĄ SIĘ WG PLANU.

      • Drodzy Uczniowie, szanowni Rodzice...

      •  

       w związku ze stwierdzeniem zachorowania na COVID-19 u pracownika szkoły, zajęcia w dniach 25 i 26 września 2020 r. zostały zawieszone w szkołach młodzieżowych i zaocznych Prywatnego Centrum Edukacyjnego „Szkoły Sukces”. Decyzje, co do dalszej pracy szkoły, będą podejmowane we współpracy z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Białogardzie. O wszelkich ustaleniach będziemy Państwa informować na bieżąco. Prosimy nie ulegać panice. Bądźmy razem. Pamiętajmy- współpraca , dobra komunikacja, gotowość do zmian, bezpieczeństwo i zdrowie, to nasze priorytety. Dbajcie o siebie i swoich bliskich. Zachowujcie dystans społeczny i reżim sanitarny.

       Prezes, Dyrekcja i Pracownicy „Szkół Sukces”.