• Aktualności

      • WAŻNY KOMUNIKAT!

      • Decyzją organu prowadzącego Prywatne Centrum Edukacyjne „Szkoły Sukces” w Białogardzie zajęcia w szkołach młodzieżowych oraz zaocznych w dniach 25-26.09.2020 r. zostają zawieszone.

      • UWAGA! ZEBRANIE Z RODZICAMI

      • Zebranie informacyjne z rodzicami w Szkołach Sukcesodbędzie się 10 września 2020 r.


       Szkoła podstawowa:
       Klasy 5A,6A,7A- godzina 16:00
       Klasa 8A - godzina 17:00
       Klasy 7B i 8B - godzina 16:00


       Liceum ogólnokształcące:
       1A - godzina 16:00
       1B - godzina 16:00
       2A - godzina 17:00
       2B - godzina 16:00
       3A - godzina 17:00
       3B - godzina 17:00

       Szkoła branżowa:
       klasa 1A- godzina 16:00
       klasa 2A, 2B, 3B - godzina 17:00
        

      • KOMUNIKAT DLA SZKÓŁ ZAOCZNYCH

      • Drodzy słuchacze szkół dla dorosłych w Prywatnym centrum Edukacyjnym „Szkoły Sukces”

       -Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych

       - Szkoły Podstawowej dla Dorosłych.

       Zajęcia dla wszystkich semestrów rozpoczynają się w piątek 11 września 2020 r. o godzinie 15:15.

       Dla słuchaczy I Szkoły Policealnej dla wszystkich semestrów zajęcia rozpoczynają się 12 września 2020 r. o godzinie 9:00.

        Serdecznie zapraszamy. Przypominamy ponadto, że obowiązuje Państwa minimum 50% frekwencji w miesiącu.

      • WAKACJE Z PORADNIĄ - DZIEŃ 4

      • Piątek, to weekendu początek.A jak weekend, to zabawa💥!A jak zabawa, to najlepsza nad morzem...dlatego właśnie piątek spędziliśmy w Kołobrzegu.Nie straszna była nam pogoda 🌧 i wypłynęliśmy w rejs statkiem🚢, by podziwiać piękno naszego Bałtyku i poczuć zew przygody.Po zejściu na ląd naszła nas ochota, by spotkać kogoś sławnego a nawet cały tłum, więc odwiedziliśmy Muzeum Figur Woskowych.,,Znani" chętnie robili sobie z nami zdjęcia 📸😉Po tylu atrakcjach troszkę zgłodnieliśmy, więc wybraliśmy się tam, gdzie uwielbiają jadać Mali i Duzi- do McDonalda🍟🍔!Szczęśliwi i najedzeni wróciliśmy do domu😁!

      • WAKACJE Z PORADNIĄ - DZIEŃ 3

      • W tym dniu przenieśliśmy się w świat malowania światłem, czyli fotografii. Dzięki uprzejmości firmy Scorpions nasza młodzież dowiedziała się wielu fascynujących rzeczy m.in. kiedy zaczęto robić pierwsze zdjęcia, historie aparatów fotograficznych, najdroższe zdjęcie oraz co bardzo ciekawe, kiedy zostało zrobione pierwsze Selfie. Po ciekawostkach przyszła kolej na zabawę. Młodzież mogła stworzyć swoje tło do zdjęcia grupowego. Na odchodne każde z nich otrzymało swój własny aparat fotograficzny do złożenia. Po tak wielu informacjach przyszła nam ochota na ,,małe co nie co", odwiedziliśmy Modną Cafe, gdzie skosztowaliśmy lodów rzemieślniczych oraz napiliśmy się pysznej lemoniady. Na koniec odwiedziliśmy lokalną gastronomię turecką, żeby zasmakować orientu. Wróciliśmy z bagażem wiedzy i nowych doświadczeń 🙂🙂

      • WAKACJE Z PORADNIĄ - DZIEŃ 2

      • Dzień odpoczynku i relaksu 😊😊 podczas pikniku w czarującym miejscu, jakim niewątpliwie jest Park Krajobrazowy w Strzekęcinie. Dzięki uprzejmości właścicieli mieliśmy możliwość podziwiać ten przepiękny ogród. 😍Zachęcamy Was do odwiedzenia tego magicznego miejsca.

      • WAKACJE Z PORADNIA PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNĄ

      • DZIEŃ 1
       💥Ruszyły kolejne WAKACJE z Niepubliczną Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną "Sukces".💥Zajęcia rozpoczęliśmy 3.07.2020 - spotkaniem z naszymi ulubieńcami: Tońciem i Szczepanem 🦙, a następnie wzięliśmy udział w zajęciach prowadzonych przez Panią Martę.6.07.2020 spędziliśmy pełen atrakcji i radości dzień w Parku Rozrywki w Zieleniewie, gdzie czekało nas wiele atrakcji m.in. zwiedzanie miasteczka, przejażdżka na koniu🐎, przejażdżka bryczką konną, strzelanie z łuku, beczka śmiechu, przejażdżka jeepem, byk rodeo oraz mieliśmy przyjemność obejrzenia scenki westernowej - napadu na bank🤠. Bawiliśmy się świetnie! 😀😀Kolejne dni przed nami 🤗E.P. P.G.

      • ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2019/2020

      • Drodzy uczniowie ze względu na wprowadzony na terenie całego kraju stan epidemii, nie możemy uroczyście wręczyć Wam świadectw i pożegnać się z Wami w dniu zakończenia roku szkolnego 2019/2020.

       Odbiór świadectw w szkole, z zachowaniem zasad bezpieczeństwa. Wszyscy musza posiadać ze soba swoja maseczke i rekawiczki ochronne.

       Zapraszamy po odbiór świadectw 26.06.2020 r. Szczegółowy harmonogram odbioru świadectw przekaże Wam Wychowawca. Prosimy, przychodźcie do szkoły zgodnie z harmonogramem, unikajcie gromadzenia się grupach. Jeżeli ktoś nie będzie mógł odebrać świadectwa w wyznaczonym terminie, prosimy o kontakt z sekretariatem szkoły w celu ustalenia nowego terminu odbioru świadectwa. Numer do sekretariatu szkoły 94314169

       Jesteśmy z Wami.

       Dariusz Niewiński

       Alicja Wojciechowska

       Edyta Brygier

       oraz całe grono pedagogiczne i pracownicy „Szkół Sukces”.        

      • MAMY TO!!!!!!

      • Tytuł Naukowej Szkoły Ignacego w województwie Zachodniopomorskim w 2020 roku otrzymała NASZA SZKOŁA w ramach projektu ,,Być Jak Ignacy''!!!W projekcie brało udział 1500 szkół z całej Polski.Gratulujemy Nagrody Specjalnej Szkole nr 5 w Białogardzie i innym nominowanym do nagrody: Szkoła w Karścinie, Szkoła w Gardnie i Szkoła w Szczecinie.
       Uczestnicy zwycięskiego koła naukowego:1. Grabowski Ksawier2. Witenberg Dawid3. Wasilewski Igor4. Litewka Julia5. Michajłyszyn Weronika6. Lambarski Jakub7. Fiszer Mateusz8. Bechta Piotr9. Leśniewski Robert10. Lipko Martyna11. Bartnicka Natalia
       Jesteśmy bardzo szczęśliwi!!!!!!! Gratulujemy wszystkim nominowanym:):):):)

      • EGZAMIN ÓSMOKLASISTY

      • Dziś nasi uczniowie rozpoczęli Egzamin Ósmoklasisty 2020, który potrwa 3 dni. Na początek zmierzyli się z językiem polskim.Życzymy Wam powodzenia i trzymamy kciuki w najbliższych dniach 👍👌💪