• ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE

• Z okazji zbliżających się świąt Wielkanocnych, życzymy Wszystkim dużo zdrowia, spokoju i pogody ducha, szczególnie teraz w tym trudnym czasie. Doceńcie w te święta potęgę rodziny oraz otwórzcie swoje serca na nadzieję i wiarę. Niech święta przyniosą pokój, wzajemną życzliwość i wiele zrozumienia, nie tylko dla najbliższych.wszystkim Nauczycielom, Pracownikom szkoły, Uczniom i Rodzicom Wszystkiego Dobrego !

• KOMUNIKAT!!!

• - Obowiązujące obostrzenia w Polsce przedłużone do co najmniej 19 kwietnia

- egzaminy maturalne i ósmoklasisty odbędą się najwcześniej w czerwcu. Rząd poda datę na trzy tygodnie przed

- szkoły i uczelnie zamknięte do co najmniej 26 kwietnia

• KARTKA DLA MEDYKA

• Nasi uczniowie chcieliby odwdzięczyć się i tym samym podziękować lekarzom, pielęgniarkom, ratownikom medycznym i wszystkim innym, którzy są związani ze służbą zdrowia. ,, Jest to dla Was bardzo trudny czas - ryzykujecie swoje życie, narażacie się dla nas, nie widujecie swoich najbliższych'' . Uczniowie chcą podziękować i pokazać, że wiedzą jak sytuacja jest trudna w szczególności dla WAS - pracowników służby zdrowia.

• PODZIĘKOWANIA DLA PANI PREZES - ALICJI WOJCIECHOWSKIEJ

• Dobro powraca. Wzruszające słowa podziękowania dla Pani Prezes „ Szkół Sukces” za bezinteresowny gest wsparcia białogardzkich medyków środkami ochrony osobistej w tak trudnym i niebezpiecznym czasie, to gest dobroci i wdzięczności tych, którzy stoją na pierwszej linii frontu walki z epidemią. Pomóż i Ty.#zostańwdomu

• UWAGA MATURZYŚCI!

• DOTYCZY SZKOŁY DZIENNEJ ORAZ ZAOCZNEJ!

Podpisane arkusze próbnych  egzaminów maturalnych z języka polskiego proszę przesyłać na adres: edytabrygier@szkolaprywatna-bialogard.pl.

• DZIEŃ WIEDZY NT. AUTYZMU

• Dziś jest Światowy Dzień Wiedzy na Temat Autyzmu. W tym dniu chcemy zwrócić uwagę społeczeństwa na problemy oraz potrzeby osób dotkniętych autyzmem. Każdy z nas może włączyć się do akcji np. zakładając niebieskie ubranie lub online poprzez dodanie na swoim profilu niebieskiego akcentu.

ZAŚWIEĆ SIĘ NA NIEBIESKO !

• PACYNKI

• Kto powiedział, że projektów nie można realizować w domu? Jesteśmy dowodem na to, że nic nie stoi nam na przeszkodzie by zrealizować zamierzone cele !!! Uczniowie Szkoły Podstawowej w ramach projekty ,,Przygoda kolorowej skarpetki'' wykonali w domach wraz z rodzicami swoje wyjątkowe pacynki. Projekt ten jest nierozerwalnym elementem projektu ,,Każdy z nas jest równy, inny i wyjątkowy''.

Jesteśmy dumni z naszych pacynek i udziału w tym projekcie:)

#PrzygodakolorowejSkarpety #kazdyznasjestrówny #MarzenaDziadkowiec

• SUKCES POMAGA!!!

• Solidaryzując się ze społecznością lokalną, wspierając ofiarną pracę Szpitala Powiatowego w Białogardzie w dobie epidemii koronawirusa, Prywatne Centrum Edukacyjne „ Szkoły Sukces” w Białogardzie przekazuje 3000 jednorazowych rękawiczek( tylko to i tyle udało nam się pozyskać) . Jesteśmy z Wami całym sercem.#zostańwdomu

• KOMUNIKAT!

• Zgodnie z zaleceniami Ministra Zdrowia Łukasza Szumowskiego oraz na podstawie Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej Dariusza Piontkowskiego z dnia 20.03.2020 r. informujemy, że czas zawieszenia zajęć w szkole nie jest czasem ferii, ani czasem wolnym od nauki. Jest to czas przeznaczony na powtórki i naukę zdalną w domu poprzez zdalną pracę z nauczycielami.

Prosimy uczniów i rodziców o codzienne sprawdzanie informacji na naszej stronie internetowej w zakładce NAUCZANIE ZDALNE, na szkolnym profilu Facebook, na grupach klasowych na Facebooku , indywidualnych e-mailach, gdzie nauczyciele poszczególnych przedmiotów będą wysyłać materiały dydaktyczne oraz wskazówki do samodzielnej pracy. Pracujemy w oparciu o dotychczas obowiązujący plan zajęć.

Stopień opanowania zajęć obowiązkowych będzie sprawdzany na zasadach ustalonych z nauczycielami poszczególnych przedmiotów.

Zamknięcie szkół na terenie całego kraju ma pomóc w opanowaniu rozprzestrzeniania się koronawirusa. Uczniów prosimy o pozostawanie w domu i unikanie spotkań w grupach powyżej dwóch osób. Dbajcie o siebie i swoich bliskich. Nie zapominajcie, że zdrowie i życie to wartości bezcenne. Pamiętajcie, że chociaż na odległość , służymy Wam pomocą w razie indywidualnych potrzeb. Przypominamy o możliwości kontaktu z pedagogiem: tel.501570037, mail:pedagog@szkolaprywatna-bialogard.pl.

Trzymamy za Was kciuki. Do zobaczenia.

• UWAGA!

• Drodzy Uczniowie, w związku z ogłoszonym w kraju stanem epidemii zawieszenie zajęć w szkołach zostało przedłużone do Wielkanocy. Ponownie prosimy Was o przestrzeganie zaleceń dotyczących pozostawania w domu, oraz zaleceń higienicznych.Nie wychodźcie z domów bez pilnej potrzeby. Otocznie opieką bliskie starsze i słabsze osoby. Pamiętajcie- to nie są ferie. Nie zapominajcie o powtórkach oraz nadrabianiu zaległości. Maturzyści- kontynuujcie przygotowania do egzaminu maturalnego. Prosimy- dołączajcie do grup klasowych na fb. Sprawdzajcie na bieżąco wiadomości na stronie szkoły, szkolnym fb oraz na grupach klasowych i mailach.

• WAŻNA INFORMACJA DLA RODZICÓW UCZNIÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ!!

• P. DOMINIKA SAMOROWSKA STABACH zakłada grupę na Google classroom. Jest to aplikacja bezpłatna. Najważniejsze jest przesłanie do p. DOMINIKI państwa adresu email, który jest niezbędny do funkcjonowania grupy. Tam uczniowie będą informowani o materiale, który będzie trzeba opracować i nauczyciel będzie aktywny dla Państwa i służył pomocą.