Z radością informujemy, że uczniowie klas 5-8 wykazali się dużą wiedzą w Olimpiadzie Biologicznej z zakresu zdrowego odżywiania, ekologii, genetyki oraz funkcjonowania organizmów żywych.
Udział uczniów w konkursach i olimpiadach jest niezwykle ważny, ponieważ pomaga kształtować dobre nawyki i uświadamia, jak istotną rolę w codziennym życiu odgrywa dbanie o zdrowie fizyczne, psychiczne oraz poszanowanie przyrody.
Mamy nadzieję, że konkurs stanie się inspiracją do dalszego pogłębiania wiedzy.
I miejsce Grabiński Paweł kl 7
II miejsce Złomańczuk Michał kl. 7
III miejsce Brzezińska Amelia kl. 6
Wyróżnienie Piękniewski Jakub kl 6.
Gratulujemy