• Aktualności

      • PROJEKT "BYĆ JAK IGNACY"

      • W pierwszą środę po świętach - pełni motywacji i energii - podjęliśmy się kroków stworzenia tablicy informacyjnej na temat Jana Czochralskiego podczas warsztatów koła naukowego ,,Sukcesiki''. Dla przypomnienia :) koło naukowe ,,Sukcesiki'' zostało utworzone dla uczniów Szkoły Podstawowej w ramach przystąpienia do projektu ,,Być jak Ignacy''. Poniżej fotorelacja z przygotowań tablicy informacyjnej (działanie to będzie uzupełnianie o nowe wiadomości zdobyte podczas zajęć.)

      • KONKURS Z OKAZJI "DNIA ŻYCZLIWOŚCI"

      • Wyniki konkursów z okazji Dnia Życzliwości
       Wybory najżyczliwszego nauczyciela:
       Dominika Smorowska-Stabach, Magdalena Senkowska
       Wybory najżyczliwszego ucznia klasy:
       IA- Martyna Jurkiewicz
       IB –Wanesa Kemporowska
       IIA- Dominika Dembik
       IIB- Aleksandra Sucharzewska
       IIIA-Bartosz kurowski
       KLASA BRANŻOWA- Piotr Frasz
       KLASA 4/5- Aleksandra Pórkowska
       KLASA 6- Julia Litweka
       KLASA 7- Maks Gipoń
       KLASA 8- Ewelina Wilczyńska
       I b -Maria Jackowska
       II b – Brandon Wieczorek
       klasa 7/8 – Aleksandra Ciesielska
       Wyniki konkursu plastycznego
       I miejsce- kl III A
       II miejsce- I branżowa
       III miejsce- I B
       III miejsce-  I b

      • WESOŁYCH ŚWIĄT

      • Z okazji nadchodzących Świąt składamy serdeczne życzenia:
       radosnych, pogodnych, pełnych rodzinnego ciepła Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęścia i sukcesów w Nowym Roku. 
       Niech czas Świąt Bożego Narodzenia będzie pełen atmosfery radości, wytchnienia i zatrzymania od codziennego pędu. Życzymy, by Św.Mikołaj przyniósł Wam i nam wszystkim najpiękniejszy prezent - dużo miłości!
       Życzymy wszystkim Dzieciomi ich Rodzicom oraz przyjaciołom szkoły wszystkiego najlepszego.
       Życzenia składają:
       Dyrekcja, Grono Pedagogiczne i Pracownicy
       Prywatnego Centrum Edukacyjnego "Szkół Sukces"

      • WIGILIA SZKOLNA

      • Dziś w naszej szkole odbyło się wspólne kolendowanie. Każda klasa składała życzenia całej społeczności szkolnej. Następnie wychowawcy wraz ze swoimi uczniami udali się do klas, aby skosztować przepyszne potrawy przyrządzone przez uczniów.

      • KONCERT UMUZYKALNIAJĄCY

      • Dzis po raz drugi w tym roku odbył się koncert umuzykalniający dla uczniów naszej szkoły. Tematem koncertu były "Cztery Poru Roku Vivaldiego"

      • AKCJA CHARYTATYWNA

      • Zakończyła sie już akcja charytatywna dla Pani Agnieszki Tomaszewskiej. Przypomnijmy, że akcja rozpoczęła się wraz z próbą bicia rekordu Guinnessa w naszej szkole przez Dariusza Słowika, a zakończyła się wraz ze Szlachetną Paczką. Podczas trwania akcji wolontariusze z naszej szkoły zbierali pieniądze na ten szczytny cel. Łącznie zebrano 5058,78 zł. oraz 1,30 euro!
       Serdecznie dziękujemy wszystkim ludziom dobrej woli.

      • KOMUNIKAT!

      • UWAGA ZEBRANIE Z RODZICAMI ODBĘDZIE SIĘ W CZWARTEK 19 GRUDNIA.

       GODZINA 16:00 - SZKOŁA PODSTAWOWA

       GODZINA 17:00 - SZKOŁA BRANŻOWA ORAZ LICEUM

      • MIKOŁAJ W SUKCESIE

      • Dziś naszą szkołę odwiedził Mikołaj. Przybył, aby wręczyć wszystkim naszym grzecznym ;p uczniom słodki podarunek. Na szczęście nikt nie dostał rózgi ;)

      • LAPBOOKI

      • W tym roku szkolnym postanowiliśmy wypróbować na lekcjach języka polskiego pomysł związany z tworzeniem lapbooków :) Metoda ta rozwija kreatywność, zdolności manualne, umiejętność planowania- również tego przestrzennego, niewątpliwie uczy cierpliwości 

      • KAMPANIA IDĄ ŚWIĘTA, NIE O SMS-ie, LECZ O KARTCE PAMIĘTAJ - EDYCJA II

      • Dziś w ramach kampanii IDĄ ŚWIĘTA, NIE O SMS-ie, LECZ O KARTCE PAMIĘTAJ - EDYCJA II uczniowie naszej Szkoły, Własnoręcznie wypisali piękne kartki, które otrzymali w ramach kampanii. Wybrani uczniowie z klasy 8 i 7 wybrali się do jednego z Domów Pomocy Społecznej w Bialogardzie, znajdującego się na ul. Mickiewicza 24 i wręczyli kartkę i piernika pensjonariuszom. Serce się radowalo na widok radości i uśmiechu na twarzach osób, ktore odwiedziliśmy. Ten czas byl dla nas bardzo wyjątkowy i niezwykle pouczający. Chwila którą poświęciliśmy dla starszych osob, bedzie momentem często przez nich wspominanym. DZIĘKUJĘMY również pracownikom Domu Pomocy Społecznej w Bialogardzie - za otwartość, ciepły uśmiech i pomoc w wykonaniu akcji. Cała akcja zostala zrealizowana dzięki materiałom otrzymanym od #fundacjaDbamoMojZ@sieg  #kampaniaidąświeta #kartkiświąteczne

      • DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI

      • Uczniowie szkoły SUKCES realizują plan kultywowania życzliwości na co dzień. Każda klasa wybiera najżyczliwszego ucznia w swojej grupie. Wszystkie klasy wybierają najżyczliwszego nauczyciela naszej szkoły. Przed nami zabawa w tajemniczego przyjaciela jednej klasy w szkole. SU przygotował ALEJĘ ŻYCZLIWOŚCI na której wpisujemy miłe słowa. Korytarze szkolne zostały ozdobione plakatami o życzliwości. Wkrótce ogłoszenie wyników konkursu plastycznego i wyboru najżyczliwszych uczniów i nauczyciela szkoły.

      • KIERMASZ CHARYTATYWNY

      • Zapraszamy wszystkich w gościnne progi szkoły Sukces w dniach 7-8 grudnia, gdzie odbędzie się kiermasz charytatywny na rzecz Pani Agnieszki. Prosimy o udostępnienie ⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️Warto pomagać ❤️

      • AKCJA "KOKOSZA - GROSZ DO GROSZA"

      • Właśnie otrzymaliśmy paczuchę z przewodnikami po oszczędzaniu w ramach projektu ,,Kokosza - grosz do grosza''. W klasie siódmej zostały przeprowadzone zajęcia z oszczędzania- Uczniowie planowali budżet rodziny, analizowali wydatki i zgodnie stwierdzili, że to do łatwych zadań nie należy. Następnym aspektem podejmowanym na zajęciach był wałsne biznes - zastanawialiśmy wspólnie czy łatwo poprowadzić firmę i w jaki sposób można to zrobić. Niebawem młodsze klasy wejdą w świat oszczędzania dzięki zaplanowanym zajęciom z oszczędzania!! Każdy uczeń dostał swój przewodnik, w którym znajdzie sporą dawkę wskazówek jak oszczędzać. Szkoła otrzymała również certyfikat.

      • PROJEKT "KAŻDY Z NAS JEST INNY, RÓWNY, WYJĄTKOWY"

      • Udział w projekcie idzie pełną parą!! Jesteśmy za kolejnymi zajęciami związanymi z projektem ,,Każdy z nas jest inny, równy, wyjątkowy'' - tym razem budziliśmy naszą wyobraźnię za pomocą BALONÓW !!!!!! Właśnie tak! - Na samym początku bawiliśmy się w formie zabaw tanecznych i ruchowych z kolorowymi balonikami (zabawa TAPIOROWY TANIEC NIE MIAŁA KOŃCA :) , później wyobrażaliśmy sobie, że balonik jest ciężki, kłujący lub pachnący. Po zabawach ruchowych, przyszedł czas na relaks - wyobrażaliśmy sobie że lecimy balonem - później opisywaliśmy widoki z lotu balonem. Każdy wykonał swój wymarzony balonik. Było naprawdę SUUUPER!!! Czas na ewaluację i oczekiwanie na kolejny moduł!

      • REKORD GUINNESSA POBITY W SUKCESIE!!!

      •  

       14 listopada w sali gimnastycznej Prywatnego Centrum Edukacyjnego "Szkoły Sukces" doszło do historycznego wydarzenia. Tego dnia zostały pobite, aż dwa rekordy Guinnessa, a uczynił to czlowiek o wielkim sercu. Darek Słowik, bo o nim mowa podjął się próby pobicia obu rekordów, a wszystko to w szczytnym celu, aby pomóc Pani Agnieszce w walce z najsilniejszym przeciwnikiem, jakim jest choroba. 
       Pierwszy rekord padł bardzo szybko, bo Darkowi potrzeba było 5 sekund, aby utrzymac sztangę o wadzę 90.4 kg w martwym ciągu i to małymi palcami. Oczywiście Dario utrzymał ją, az 7 sekund. Następnie próbował powtórzyć wyczyn,ale juz  z ciężarem 95 kg! Czy się udało? Nie wiadomo. Tutaj kwestia jest do rozstrzygnięcia przez komisję, bo w grę wchodziły juz setne sekundy.
       Po tej próbie nasz "Hercules" podjął się drugiej próby bicia rekordu, jaką było wyciskanie sztangi o ciężarze  30,6 kg, a następnie 20,4 kg. I tutaj Dario nie zawiódł! 663 powtórzenia, 66 serii i 16891,2 kg. Rekord został pobity o 31,2 kg.! Niesamowite!
       Gratulujemy Darkowi i czekamy na jego kolejne wyczyny.

      • PROJEKT "BYĆ JAK IGNACY"

      • Projekt,, Być jak Ignacy '' ruszył pełną parą!! Za nami juz drugie, ciekawe spotkanie uczniów I Szkoły Podstawowej!! Pierwszy cykl zajęć poświęcony został Stanisławie Adamowiczej- kobiecie, która zwiedziła świat, by badać aspekty chorób tj. Gruźlica, gorączka hiszpańska, dżuma. TO DZIĘKI NIEJ WIEMY JAK UNIKAĆ ROZPRZESTRZENIANIA SIE WIRUSÓW I BAKTERII, WIEMY CZYM JEST EPIDEMIA, PANDEMIA I NA CZYM POLEGA ODPORNOŚĆ!!! TO DOPIERO POCZĄTEK NASZEJ PODRÓŻY W TYM PROJEKCIE!!

      • 11 LISTOPADA - ODZNACZENIE DLA ALICJI WOJCIECHOWSKIEJ ORAZ POCZTÓW SZTANDAROWYCH

      • Obchody 11 listopada odbyły się tradycyjnie pod pomnikiem Orła Białego. Podczas uroczystości wręczono odznaczenie dla Pani dyrektor Prywatnego Centrum Edukacyjnego "Szkół Sukces" - Alicji Wojciechowskiej, za współpracę i zasługi dla Związku Inwalidów Wojenyych RP w Białogardzie. Dyplom z podziękowaniem za godne reprezentowanie sztandaru związku, oraz patriotyczną postawę otrzymała również nasza młodziez szkolna.

      • ŚWIĘTO NIEDPODLEGŁOŚCI

      • 8 listopada w naszej szkole odbył się apel z okazji Święta Niepodległości. Uczniowie o godz 11.11 zaśpiewali hymn narodowy, następnie z użyciem kolorowych kartek ustawili się w formie flagi do pamiątkowego zdjęcia. Kolejnym etapem uroczystości była część artystyczna gdzie motywem przewodnim była Polska. Uczniowie z wielkim zaangażowaniem uczestniczyli w apelu. Wszyscy godnie uczcili 101 rocznicę niepodległości naszego państwa.