• Aktualności

      • ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU PROFILAKTYCZNEGO

      • Dziś odbyło się ogłoszenie wyników konkursu profilaktycznego "Żyję zdrowo, mówię NIE nałogom".

       Szkoła Podstawowa:

       I miejsce: klasa IV i V

       II miejsce: klasa VIII

       III miejsce: klasa VII

       Liceum i Szkoła Branżowa:

       I miejsce: klasa IIb

       II miejsce: klasa I i II branżowa

       III miejsce: klasa IIa.

       Nagrodą za zajęcie I miejsca było zdrowe śniadanie dla całej klasy.Gratulujemy! 

      • „Umarłych wieczność dotąd trwa, dokąd pamięcią się im płaci.”

      • Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o odejściu na wieczną służbę

       Pana Stefana Strzałkowskiego- nauczyciela i wychowawcy wielu pokoleń,  wieloletniego burmistrza Białogardu, starosty naszego powiatu, Posła RP.

       Panie Pośle, w naszych sercach  , we wdzięcznej pamięci na zawsze pozostanie Pan jako szlachetny człowiek wielkiej dobroci , o pięknym sercu.

       Dyrekcja, Grono Pedagogiczne oraz uczniowie „Szkół Sukces” wyrażają wielkie współczucie Rodzinie, przyjaciołom i bliskim Pana Posła.

      • PRÓBA BICIA REKORDU GUINNESSA W SUKCESIE!!!

      • Szkoły Sukces

       Biją kolejny rekord Guinnessa z Darkiem Słowikiem  dla Agnieszki.

        

        

               14.11.b.r. o godzinie 15:00 w gościnnych progach Prywatnego Centrum Edukacyjnego „Szkoły Sukces” w Białogardzie odbędzie się piąta już akcja charytatywna połączona z biciem rekordu Guinnessa. Już po raz trzeci bijemy rekord z Dariuszem Słowikiem. Tym razem Darek będzie wyciskał   ważącą 30 kg sztangę w pozycji leżącej z przerwami. Wyniki wyciskania sumuje się. Aby osiągnąć rekord , Pan Dariusz musi w ciągu godziny wycisnąć aż 16 ton. Trzymamy kciuki za Darka. Ale także zapraszamy wszystkich ludzi dobrej woli nie tylko do kibicowania Dariuszowi, ale także do udziału w akcji charytatywnej , z której dochód przeznaczony zostanie w całości na leczenie Pani Agnieszki- białogardzianki, która dzielnie walczy z nowotworem. Uczestnicy akcji będą mieli jedyną w swoim rodzaju szansę obejrzenia na żywo pokazu martwego ciągu wykonywanego jednym palcem. Do udziału w akcji zapraszają serdecznie organizatorzy: Prywatne Centrum Edukacyjne „Szkoły Sukces”, radny Rady Miasta Białogardu Robert Borkowski. Akcję wspiera Fundacja „Ochrony życia”. Przyjdź i pomóż- 14.11.2019 r. godzina 15:00, budynek „Szkół Sukces”, ul. Mickiewicza 24 w Białoigardzie.

      • 'NIE ZMARNUJ SWOJEGO ŻYCIA'

      • Dzisiaj przywitaliśmy w szkole wyjątkowych gości: Bęsia i DJ Yonasa. Spotkanie przebiegało pod hasłem "NIE ZMARNUJ SWOJEGO ŻYCIA" podczas którego raperzy przestrzegali przed wpływem "złego towarzystwa". Uświadamiali, że nie warto marnować swojego życia sięgając po używki narażając się na wegetację i zniszczenie. Zachęcali do bycia sobą, rozwijania swoich pasji, talentów i radzenia sobie z lękiem. Raperzy podzielili się z uczniami swoimi trudnymi doświadczeniami życiowymi. Bęsiu i DJ Yonas są przykładem, że można wyjść z nałogu i spełniać swoje marzenia. 

      • ŻYJE ZDROWO MÓWIĘ "NIE" NAŁOGOM

      • Dziś odbył się Szkolny Konkurs Profilaktyczny "Żyję zdrowo, mówię NIE nałogom"🚭📵. Do konkursowych zmagań przystąpiło 10 drużyn reprezentujących swoje klasy. Celem konkursu jest kształtowanie wśród młodzieży zdrowego stylu życia. OGŁOSZENIE WYNIKÓW🥇🥈🥉 I WRĘCZENIE NAGRÓD 🎁ODBĘDZIE SIĘ 6 listopada 2019r.

      • "NIE ZMARNUJ SWOJEGO ŻYCIA"

      • 30 października w naszej szkole odbędzie się spotkanie dwóch raperów (Bęsia i DJ Yonasa). Podczas spotkania z młodzieżą raperzy dzielić się będą swoim doświadczeniem życiowym oraz walką z nałogami. Przekażą treści profilaktyczne i pozytywny komunikat również w swoich hip-hopowych kawałkach. Tego dnia zapraszamy wszystkich uczniów na godzinę 8:00 do sali gimnastycznej.

      • DZIEŃ PRZECIWKO HANDLOWI LUDŹMI

      • "Moje życie nie jest na sprzedaż"18 października w całej Unii Europejskiej obchodzony jest Europejski Dzień Przeciwko Handlowi Ludźmi. Młodzież naszej szkoły tego dnia miała przyjemność uczestniczyć w obchodach Europejskiego Dnia Przeciwko Handlowi Ludźmi pod hasłem "Moje życie nie jest na sprzedaż" zorganizowanym przez Centralny Ośrodek Szkolenia Straży Granicznej w Koszalinie. Reprezentacja szkoły brała również udział w I Maratonie Wiedzy o Zjawisku Handlu Ludźmi, który poprzedzony był prelekcją koordynatora ds. handlu ludźmi. Dziękujemy i do zobaczenia w kolejnym maratonie. ♥️

      • PODZIĘKOWANIA ZA POMOC PRZY ORGANIZACJI BIEGU GRYFA

      • Przedstawiciele "Białogardzkiego Stowarzyszenia Aktywności Sportowej" odwiedzili naszą szkołę, aby wręczyć upominki i podziękowania za pomoc w oragnizacji Białogardzkiego Biegu Szlakiem Gryfa i Białogardzkiego Biegu Szlakiem Gryfa KIDS. Organizatorom jeszcze raz gratulujemy wspaniałej imprezy. Zawsze jesteśmy, będziemy chętni do pomocy! 💪

      • DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

      • Bo nauczyciel jest kapitanem,
       co na okręcie dookoła świata
       Płynie wraz z nami przez szkolne lata.

       17 października 2019 r odbyła się w naszej szkole uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej.
       Uczniowie z klas I LO, II LO i VIII przygotowali humorystyczne przedstawienie. Grupa uczniów ze
       szkoły podstawowej i I LO zaśpiewała wesołe piosenki wprawiając wszystkich w doskonały humor.

      • SŁODZIAKOWA AKCJA CZYTELNICZA

      • Słodziakowa akcja czytelnicza wystartowała! Ba! Nawet już mamy jednego słodziakowego czytelnika!!! 🎉🎉 Zaszczyt ten przypadł Dawidowi Zakrzewskiemu z klasy IV!! BRAWO!! TRZYMAJ TAK DALEJ!!!

       AKCJA polega na rozpowszechnianiu i mobilizowaniu do czytania i spędzania czasu z książką uczniów klas szkół podstawowych. Akcja trwa cały rok szkolny!!

      • WYBORY DO MŁODZIEŻOWEJ RADY MIASTA

      • We wtorek 15 października 2019 r.  odbyły się w naszej szkole wybory do Młodzieżowej Rady Miasta Białogard. W wyniku demokratycznych wyborów radną na kadencję 2019- 2020 została wybrana Klaudia Lech uczennica klasy I LO. Gratulujemy i życzymy sukcesów w nowej roli.

      • WYWIADÓWKA

      • Uwaga! Zebranie z rodzicami!!!

       22.10.19 - wtorek

       Szkoła Podstawowa - godz. 16:00

       Liceum oraz szkoła branżowa -godz. 17:00

     • NIEPOKONANE DZIEWCZĘTA!
      • NIEPOKONANE DZIEWCZĘTA!

      • III miejsce zajęły dziś dziewczęta z naszego liceum w Miststrzostwach Powiatu. Pomimo, iż nie przegrały żadnego meczu, nie udało się zdobyć najwyższego stopnia na podium. Historia powtórzyła się z zeszłego roku, gdzie o awansie do finału zdecydowała liczba zdobytych bramek. W pierwszym meczu zremisowały 2:2 z pretendentem do mistrza ZSP Białogard. W kolejnym meczu nie dały szans rywalkom z Białogardzkiego LO wygrywając, aż 9:0! Niestety ZSP zdobyło trzy bramki więcej od nas z LO Białogard i to one mogły czuć sie pewnie w grze o najwyższe podium. Do walki o III miejsce, stanęliśy z gospodarzem zawodów - Karlinem. Nasze dziewczyny, mimo deszczowej pogody pokazały dziś charakter, wygrywając pewnie 5:2! Z roku na rok jest co raz lepiej, a do najwyższego szczebla brakuje tylko szczęścia. Za rok musi być lepiej!

       Bramki w całym turnieju zdobyły:

       Julia Zielińska - 9 goli

       Małgosia Król - 6 goli 

       Natalia Kuczyńska - 1 gol

       A nasza bramkarka Sara Matelska dała dziś czadu, ratując nas przed przegraną z ZSP!

       Brawa i tak należą sie całej drużynie:

       Sara Matelska, Oliwia Dąbrowska, Ania Sawiuk, Natalia Kuczyńska, Małgosia Król, Julka Zielińska, Natalia Homza, Natalia Nowaczyk, Samanta Buczek, Maja Górska, Ania Terech, Agata

        

       Gratulujemy!!

      • Bieg Gryfa

      • NIKT NIE ZROBI WSZYSTKIEGO, ALE KAŻDY MOŻE ZROBIĆ COŚ...🙂💪

       05.10.2019r. na terenie Białogardzkiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbył się Białogardzki Bieg Szlakiem Gryfa, podczas którego zawodnicy pokonywali ekstremalnie trudne przeszkody. Nasi uczniowie zaangażowali się zarówno przy przygotowaniu imprezy, jak i w trakcie całego biegu. Dziękujemy Wam za ciężką pracę. Dziękujemy Wam za to, że swoim działaniem POMAGACIE ❤️

      • Światowy Dzień Tornistra

      • Dnia 1 października uczniowie Szkoły Podstawowej wzięli udział w ogólnopolskiej akcji z okazji Dnia tornistra!! Każdy uczeń mial okazję przekonać się, jak ciężki nosi plecak. Uczniowie, których tornistry mialy najbardziej optymalną wagę otrzymali dyplomy i drobny upominek. Akcja ma na celu zwrócenie uwagi na problem z przeciążonymi plecakami i ich wpływem na postawę i kręgosłup uczniów.

      • Wybory do samorządu szkolnego 2019/2020

      • Członkowie SU wybrali:

       przewodniczącego I Szkoły Branżowej - Kacper Kiełbasa

       przewodniczącego I LO - Patryk Sarniak

       przewodniczącego Szkoły Podstawowej - Ewelinę Wilczyńską

       Pozostali członkowie utworzyli grupy zadaniowe: dekoracje, konkursy, imprezy szkolne, kontakty ze środowiskiem lokalnym, sprzęt nagłaśniający, magazynek.

       Przed nami nowy rok szkolny pełen wyzwań i planów, Samorząd Uczniowski jest gotowy do realizacji wszystkich działań.

       M.G.

        

        

     • Spektakl "OBCA" w Sukcesie
      • Spektakl "OBCA" w Sukcesie

      • Dziś w naszje szkole odbył się spektakl „Obca” w reżyserii Bartłomieja Miernika. To już drugie spotkanie naszych uczniów ze sztuką tego reżysera. W poprzednim roku szkolnym mieliśmy okazję obejrzeć dzieło pt. „Kolorowa, czyli biało-czerwona”, które wywarło na młodzieży ogromne wrażenie.

       Monodram rozpoczyna postać, która jest w masce, trzyma kulę-globus, mówi o Ziemi, jej bliznach, świecie, o wyborach, których dokonujemy oraz ich braku w życiu każdego człowieka. Następnie pojawia się tytułowa Obca (grana przez Solomiję Mardarovych z Kołomyi). Młoda, ukraińska imigrantka, która przybywa do Polski i tu próbuje znaleźć swoje miejsce. Czuje się obco, nieswojo, jest traktowana źle.

       Po spektaklu nastąpiła cześć warsztatowa. Twórcy podjęli dyskusję z uczniami na temat stereotypów, różnych grup społecznych oraz przynależności do nich, jak również tolerancji i dumy z naszego pochodzenia. Uczniowie mieli okazję uświadomić sobie czym jest odpowiedzialność za wypowiadane słowa i jakie są tego konsekwencje.

        

       Dziękujemy serdecznie twórcom „Obcej” i życzymy dalszych sukcesów.

      • Dzień Języków Obcych

      • Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Dzień Języków Obcych.

       Dnia 26.09.2019 r. odbył się w naszej szkole Dzień Języków Obcych pod hasłem GRA SŁÓw. Szkoły podstawowa i ponadpodstawowa rywalizowały grupowo w swoich kategoriach rozwiązując zadania z wykorzystaniem aplikacji.
       WYNIKI:
       SP:
       I miejsce - klasa 8
       II miejsce - klasa 4 i 5
       III miejsce - klasa 6

       LO:
       I miejsce - klasa IIb
       II miejsce - klasa IIa
       III miejsce - klasa IIIa

       Uczniowie z wielkim zaangażowaniem dążyli do zebrania jak największej ilości punktów. Rozsztrygnieto również konkurs plastyczny na plakat promocujący Dzień Języków.
       WYNIKI:
       SP:
       I miejsce - Hubert Homza (klasa V)
       II miejsce - klasa 8
       III miejsce - Alan Sadowski (klasa V)

       LO:
       I miejsce - klasa Ib
       II miejsce - klasa IIa
       III miejsce - klasa Ia

       Organizatorzy i prowadzący konkursy językowe była Pani Sara Gwizdka nauczyciel języka angielskiego.