• TRWA REKRUTACJA - semestr zimowy 2020/2021

  podania do szkoły dostępnę są w sekretariacie 

  ZAPRASZAMY 

 • Ruszyła rekrutacja na semestr zimowy - kierunek OPIEKUN MEDYCZNY

  więcej informacji na stronie www.szkolaprywatna-bialogard.pl 

  Szkoły Sukces - ZAPRASZAJĄ 

 • KOMUNIKAT DLA MATURZYSTÓW

  WYBRANE INFORMACJE DLA UCZNIÓW I ABSOLWENTÓW PRZYSTĘPUJĄCYCH DO EGZAMINU MATURALNEGO W ZWIĄZKU Z WPROWADZONYMI ZMIANAMI NA EGZAMINIE W 2021 R.

  https://www.oke.poznan.pl/files/cms/635/informacje_dla_maturzystow_2021_szkola.pdf

   

 • ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE

  https://www.jibjab.com/view/make/beginning_to_look_like_christmas/56deb833-e05a-4a4d-9716-cb985ec588c5
  Kochani Uczniowie, Szanowni Rodzice, Drodzy Przyjaciele i Sympatycy "Szkół Sukces" Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia, przepełnionych nadzieją i magią wigilijnej nocy, kierujemy do Państwa płynące z serca życzenia radosnych, spokojnych świąt oraz pomyślności w nadchodzącym Nowym Roku. Życzymy Wam dużo zdrowia, miłości, bliskości i ciepła. W obecnych czasach również dobrego słowa i wspomnienia momentów, gdy gromadziliśmy się przy jednym stole. Zdrowych i spokojnych świąt Bożego Narodzenia, radości z przebywania z bliskimi i rodzinnego ciepła życzy Dyrekcja i Grono Pedagogiczne.

   

 • KONKURS ŚWIĄTECZNY

  Ogłoszenie wyników KONKURSU BOŻONARODZENIOWEGO

  Nagrody otrzymują:

  Szkoła Podstawowa:

  I miejsce Maksymilian Gigoń

  II miejsce Julia Litewka

  III miejsce Ksawier Grabowski

  Liceum Ogólnokształcące:

  I miejsce Weronika Zawiślak

 • KSIĄŻKA DNIA

  11.12.2020

  #4 Dean Burnett - Dlaczego rodzice tak cie wkurzają i co z tym zrobić.
  Istnieją setki książek dla rodziców o tym, jak mają radzić sobie z tobą. Teraz trzymasz rękę ( w sumie czytasz post ) o pierwszej książce napisanej dla ciebie, po to byś mógł zrozumieć, co u licha, dzieje się z twoimi rodzicami.

  Dlaczego rodzice mają obsesję na punkcie porządku i twojego smartfon, nie pozwalają ci się wyspać i w ogóle cie nie rozumieją? Nie martw się, to ich bardzo typowe usteerki. Dzięki tej książce dowiesz się jak je usuwać, a nawet jak im zapobiegać!
  Nie unikniesz wszystkich kłótni, ale wyobraź sobie tylko, co będziesz w stanie osiągnąć, kiedy przestaniesz marnować tyle czasu i energii na awantury o bałagan w twoim pokoju

 • KONKURS

  10.12.2020

  KONKURS BOŻONARODZENIOWY

  Wszystkie twórcze dusze serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie na najładniejszą dekorację świąteczną (do wyboru: domu, ogrodu, okna, drzwi, balkonu i oczywiście choinki). Zachęcamy do uwiecznienia własnych świątecznych dekoracji i przesłania maksymalnie 3 zdjęć do 21 grudnia 2020 roku, do godziny 15:00 na adres: pedagog@szkolaprywatna-bialogard.pl
  Ogłoszenie wyników nastąpi 22 grudnia do godziny 12:00.

  Pierwsze 3 miejsca zostaną NAGRODZONE
  Liczy się pomysłowość, widoczność dekoracji, oryginalne wykonanie i ogólne wrażanie estetyczne. Istotna jest także sama jakość zdjęcia, która powinna odzwierciedlać piękno danej dekoracji i nastrój miejsca.
  Serdecznie zachęcamy do udziału
  Pedagodzy
  nr tel. do kontaktu: 501 570 037

 • PREZES ALICJA WOJCIECHOWSKA 'KOBIETĄ SUKCESU'

  10.12.2020

  w styczniu 2020 r. Stowarzyszenie Inicjatyw Społeczno-Gospodarczych we współpracy z Miastem Białogard ogłosiło konkurs pn. "Kobieta Sukcesu". Z pośród zgłoszonych kandydatek wybrano kobiety wyjątkowe, przedsiębiorcze, niebojące się wyzwań i stawiające im na co dzień czoła z energią i uśmiechem.
  Do konkursu zostało nominowanych wiele przedstawicielek z różnych profesji. Jedną z kategorii konkursowych były wybitne osiągnięcia i zasługi w dziedzinie edukacji.

  Bardzo nam miło poinformować, że Prezes Prywatnego Centrum Edukacyjnego "Szkoły Sukces" Pani Alicja Wojciechowska otrzymała nagrodę jako liderka w swojej dziedzinie za szczególne osiągnięcia w edukacji.

 • KSIĄŻKA DNIA

  10.12.2020

  #3 Balladyna - nowe oblicze
  ,, Balladyna ma wiele oblicz. RAZ odcina głowę, bo ma taki kaprys; innym razem potrafi zabić po cichu a winę zrzucić na kogoś innego. Jest pełna nienawiści i nie przebiera w środkach w dążeniu do realizacji swoich planów. Manipuluje, kłamie, oszukuje i zabija. Zło kusi na od dziecka. Ma bardzo dobrą pamięć i nie zna litości. Czasem skrywa się pod innym imieniem. BELLA, Beata, B., Sandra, Waleria a nawet Al Bandyn. Nieważne jakie imię by przybrała, prędzej czy później da się ją rozpoznać po charakterystycznej bliźnie na czole.
  Jednak nie każdy jest na tyle rozsądny by zejść jej z drogi.
  Ośmiu wybitnych polskich autorów odsłania współczesne oblicze Balladyny!!!!!

 • KSIĄŻKA DNIA

  KSIĄŻKA DNIA
  # Joanna Jagiełło - tiramisu z truskawkami.
  ,, Linka i Natalia rozpoczynają naukę w drugiej klasie liceum. Linka odchodzi ze szkolnej gazetki, by założyć konkurencyjnego bloga i zaczyna pracę w kawiarni. Jej związek z Adrianem kwitnie - nie mogloby być lepiej! Gorzej sprawy mają sie u Natalii - rozwód rodziców, mowa szkoła z mega wymagającymi nauczycielami i rozstanie z Marcinem sprawiają, że dziewczyna zaczyna tracić nad wszystkim kontrolę. Wszystkim, prócz swojej diety.....Niewinne odchudzanie szybko zmienia się w poważną chorobę z którą Natalia przestaje sobie radzić.
  POWIEŚĆ O WALCE Z KOMPLEKSAMI, POPADANIU W NIE BEZPIECZNE SKRAJNOŚCI I O TYM, ŻE CZĘSTO NIE DOSTRZEGAMY TEGO, CO JEST W NAS NAJPIĘKNIEJSZE.
  polecamY!!! I zapraszamY do punktu

   

 • NOWE POZYCJE W NASZEJ BLIBLIOTECE

  Punkt biblioteczny nie śpi !!!!! Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa i fundusze które otrzymaliśmy, pozwoliły nam na zakup książek do naszej małej biblioteczki. Dlatego też postanowiłam dzielić się z Wami i tym samym zachęcić do wypożyczania interesujących pozycji. KAŻDEGO DNIA NA NASZYM PROFILU POJAWI SIE TZW. KSIĄŻKA DNIA (PROPOZYCJA Z KRÓTKIM OPISEM). A WIĘC I DZIŚ zaczynamy!!!

  #1 Mróz Remigiusz - Bahawiorysta

  ,, Zamachowiec zajmuje przedszkole, grożąc że zabije wychowawców i dzieci. Policja jest bezsilna, a mężczyzna nie przedstawia żadnych żądań. Nikt nie wie, dlaczego wziął zakładników, ani co zamierza osiągnąć. Sytuację komplikuje fakt, że transmisja na żywo pojawia się w Internecie. Służby w akcie desperacji proszą o pomoc Gerarda Edlinga, byłego prokuratora, który został dyscyplinarnie wydalony ze służby. Edling jest specjalistą od kinezyki, działu nauki zajmującego się badaniem komunikacji niewerbalnej. Znany jest nie tylko z ekscentryzmu, ale także tego, że potrafi rozwiązać każdą sprawę. A przynajmniej dotychczas tak było.

  Coz to więcej pisać. Zapraszamy do naszego punktu.Jutro kolejna propozycja!!

 • PLASTYKA ZDALNIE

  07.12.2020

  Plastyka zdalnie??? Ależ owszem! Uczniowie I Szkoły Podstawowej i I Liceum Ogólnokształcącego podczas zajęć plastycznych wykonali swoje własne wersje kalendarzy adwentowych.

   

 • KARTKI ŚWIĄTECZNE WYKONANE W RAMACH PROJEKTU "EMOCJA"

  06.12.2020
 • ZACHĘCAMY WSZYSTKICH DO WZIĘCIA UDZIAŁU W KONKURSIE

 • SPEKTAKL ONLINE!

  05.12.2020

  ZAPRASZAMY WSZYSTKICH CHĘTNYCH UCZNIÓW Z NASZEJ SZKOŁY , RÓWNIEŻ Z I SZKOŁY POLICEALNEJ NA SPEKTAKL ORGANIZOWANY PRZEZ FUNDACJĘ BANINA. "Marzenie Nataszy". MONODRAM Dotyczy rozmowy o uczuciach i relacjach między młodymi osobami. W piątek więcej będzie młodzieży z całego kraju, w sobotę więcej nauczycieli, dyrekcji, pedagogów i psychologów.

  SPEKTKTL ODBĘDZIE SIĘ DZIŚ!!!!! 05.12.2020 O GODZ. 18. POD LINKIEM: https://medtronic.zoom.us/j/93281110570...

  GORĄCO ZAPRASZAMY!!!!!!!!

 • WARTO POMAGAĆ ❤️❤️❤️

  02.12.2020
 • PREZENTACJA O HIV I AIDS

  Prezentacja_HIV-AIDS.ppt​​​​​​​

 • BRAWO!!!

  27.11.2020

  Czytelnicy gazety Głos Dziennik Pomorza wybrali najbardziej wpływowe kobiety. Z listy 100 kobiet z naszego regionu czytelnicy wybrali te, które ich zdaniem są najbardziej wpływowe.

  Plebiscyt wyłonił grono dziesięciu kobiet. III miejsce zajęła Pani Alicja Wojciechowska Prezes Prywatnego Centrum Edukacyjnego Szkoły "Sukces" w Białogardzie.

  Wyróżnione Panie i przeprowadzone z Nimi rozmowy będą zaprezentowane w wyjątkowej książce, która będzie ukoronowaniem akcji.

  Serdecznie gratulujemy

 • 11 LISTOPADA - ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

  Oto plakaty wykonane przez naszych uczniów podczas nauki zdalnej z okazji Święta Niepodległości :)

 • DZIEŃ JĘZYKÓW OBCYCH

  Obchody Europejskiego Dnia Języków na dobre wpisały się już w kalendarz imprez w naszej szkole.

  Dnia 12.10.2020r. odbyły się w naszej szkole zajęcia poświęcone obchodom Dnia Języków Obcych. W ramach przygotowań do Europejskiego Dnia Języków Obcych uczniowie wszystkich klas przygotowali plakaty prezentujące kraje i obowiązujące w nich języki. Młodzież wykazała się ogromną kreatywnością i talentem. Gratulacje!!! Z okazji Dnia Języków Obcych uczniowie wszystkich klas wzięli udział w przygotowanych przez nauczycieli języków obcych quizach. Pierwszy quiz sprawdzał ogólną wiedzę uczniów na temat języków obcych. Drugi quiz sprawdzał znajomość utworów muzycznych charakterystycznych dla danego języka obcego.

  Po przeprowadzeniu quizów nauczyciele wyłonili zwycięzców, którym wręczyli nagrody. Nagrody otrzymali:

  Klasa 5 i 6 – Jakub Lambarski za quiz wiedzy o językach, Robert Leśniewski za quiz muzyczny

  Klasa 7a i 8a- Alan Dąbrowski za quiz wiedzy o językach i Michał Szłyk za quiz muzyczny

  Klasa 7b i 8b- Dominik Skrzyszewski za quiz wiedzy o językach i Wiktor Strycharski za quiz muzyczny

  Klasa 1 branżowa- Sandra Majewska za quiz wiedzy o językach i Dominik Chyćko za quiz muzyczny

  Klasa 2a i 2b branżowa- Tomasz Lisek za quiz wiedzy o językach i Damian Rojewski za quiz muzyczny

  Klasa 3 branżowa- Emilia Klimas za quiz wiedzy o językach i quiz muzyczny

  Klasa 1a LO- Adrian Szczepaniak za quiz wiedzy o językach i Dawid Kołodziejski za quiz językowy

  Klasa 1b LO- Gabriela Gigoń za quiz wiedzy o językach i Kornelia Ristau za quiz muzyczny

  Klasa 2a LO- Kacper Radecki za oba quizy

  Klasa 2b LO- Wanessa Kemprowska za quiz wiedzy o językach i Paweł Wojdyła za quiz muzyczny

  Klasa 3a LO- Patryk Sarniak za oba quizy

  Klasa 3b LO- Wiktoria Zołotar za quiz wiedzy o językach i Gracjan Bielewicz za quiz muzyczny

  Wszystkim zwycięzcom jeszcze raz gratulujemy!

  To, co działo się w szkole podczas Europejskiego Dnia Języków Obcych, pozostanie w pamięci uczestników do następnych obchodów tego dnia, na które już czekamy.

strona:

Kontakt do szkół w Białogardzie

Sekretariat Szkoły

ul. Mickiewicza 24, 78-200 Białogard

tel./fax 94 312 41 69

e-mail: sekretariat@szkolaprywatna-bialogard.pl

Kontakt do szkół w Szczecinku

Sekretariat Szkoły

Plac Zesłańców Sybiru 1, 78-400 Szczecinek

tel./fax 94 372 26 48

e-mail: sekretariat@szkolaprywatna-szczecinek.pl