• Zasady rekrutacji

Prywatne Centrum Edukacyjne - SZKOŁY "SUKCES" w Białogardzie

Ogłaszają nabór na rok szkolny 2016/2017 do:

I GIMNAZJUM DLA MŁODZIEŻY

• Klasa tabletowa
            • Klasa euro tabletowa

Nauka bez papierowych podręczników.

Kryteria przyjęcia do klasy Euro tabletowej-średnia ocen 4 i powyżej.
            W KLASIE EURO TABLETOWEJ ZWIĘKSZONA ILOŚĆ GODZIN JĘZYKÓW OBCYCH, NIEKTÓRE ZAJĘCIA ODBYWAĆ SIĘ BĘDĄ NA POLITECHNICE KOSZALIŃSKIEJ I INNYCH UCZELNIACH. WYJAZDY STUDYJNE ZA GRANICĄ. KLASY DO 15 OSÓB.

I LICEUM DLA MŁODZIEŻY do klas:

• euro tabletowej,
            • wojskowej,
            • ratownictwa medycznego,
            • policyjnej,
            • pożarnictwa,
            • straży granicznej,
            • językowej,
            • ogólnej.

Kryteria przyjęcia do klasy Euro tabletowej-średnia ocen 4 i powyżej.

I TECHNIKUM EKONOMICZNO-INFORMATYCZNE dla młodzieży, kierunki kształcenia:

• Technik Ekonomista,
            • Technik Informatyk

Nabór do klas pierwszych wymienionych szkół w roku szkolnym 2014/2015 odbywa się od 1 kwietnia 2014r. w szczególnych przypadkach przez cały rok szkolny. Podania składamy w sekretariacie szkoły, który mieści się w:

BIAŁOGARD ul. MICKIEWICZA 24, tel. 94 312 41 69 lub 604 853 060.

Wymagane dokumenty:

Kandydaci do liceum/technikum Kandydaci do gimnazjum

podanie do Liceum

podanie do Technikum

podanie do Gimnazjum
            świadectwo ukończenia gimnazjum świadectwo ukończenia szkoły podstawowej
            świadectwo testu gimnazjalnego zaświadczenia z testów po szkole podstawowej
            karta zdrowia karta zdrowia
            3 zdjęcia 3 zdjęcia
            Zaświadczenie lekarskie o braku przeciwwskazań do nauki w określonym zawodzie. (dotyczy kandydatów do technikum)

BEZ WPISOWEGO!
            BEZ OPŁAT WAKACYJNYCH!

PRZYJDŹ! ZOBACZ! WYBIERZ!
            LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!

Od 1 września 2012 r. do szkół ponadgimnazjalnych weszła nowa podstawa programowa powiązana ze zmianami programowymi w gimnazjum. Program szkół w myśl zmian będzie miał charakter ciągły. Oznacza to, ze treści nauczania realizowane w gimnazjum będą kontynuowane w pierwszej klasie liceum jako podstawa kształcenia ogólnego. Od klasy drugiej uczeń będzie mógł się skoncentrować na treściach, które będą mu niezbędne w dalszym kształceniu- będzie mógł wybierać przedmioty (2-4), które realizowane będą na poziomie rozszerzonym.
            Oferta naszej szkoły powstaje z uwzględnieniem indywidualnych zainteresowań uczniów, ich predyspozycji i potrzeb.

Drogi Uczniu! Decyzję o wyborze przedmiotów, których będziesz się uczył w zakresie rozszerzonym, podejmujesz Ty. My, jako szkoła, w tym wyborze będziemy Cię wspierać i wskazywać różne możliwości. Przedmioty, które będziesz realizował na poziomie rozszerzonym, wybierzesz pod koniec klasy pierwszej. Będą one realizowane do klasy drugiej. Gdyby Twój wybór rozminął się z planami życiowymi, NIE MARTW SIĘ! Będziesz mógł zmienić wybrane przez siebie przedmioty w ciągu dwóch miesięcy klasy drugiej tj. do końca października. Taka zmiana pociągnie za sobą konieczność uzupełnienia różnic programowych, ale nie zostaniesz z tym problemem sam. Nauczyciele Ci pomogą.

Oprócz wymaganych dokumentów do obu szkół przeprowadzona zostanie rozmowa kwalifikacyjną, na którą zapraszamy młodzież wraz z rodzicami.

OPRÓCZ ZAJĘC LEKCYJNYCH Z WYKORZYSTANIEM TECHNIK MULTIMEDIALNYCH CZEKAJĄ NA WAS:

• ZAJĘCIA NA BASENIE,
            • AKTYWNA TURYSTYKA,
            • SAMOOBRONA,
            • ZAJĘCIA STRZELECKIE,
            • PODSTAWY PRAWA I EKONOMII,
            • AKADEMIA URODY DLA DZIEWCZĄT,
            • AKADEMIA UMYSŁU.
            • AKADEMIA UCZUĆ I EMOCJI
            • AKADEMIA MŁODEGO DŻENTELMENA
            • AKADEMIA OLIMPIJCZYKA
            • AKADEMIA SPORTU