O szkole

Prywatne Szkoły Średnie i Policelne zostały założone w Białogardzie w 2001 roku i w 2002 roku w Szczecinku. Na decyzję o utworzeniu szkół policealnych wpłynęło wysokie bezrobocie w naszym regionie oraz zapotrzebowanie na wykwalifikowaną kadrę. Popyt na zawody, w których można można się kształcić w Naszej Szkole, jest bardzo duży, co wynika z przeprowadzonej ankiety wśród pracodawców w naszych miastach. Zdobycie wiedzy na zajęciach prowadzonych przez kadrę wykwalifikowanych nauczycieli, umożliwi przyszłym absolwentom znalezienie atrakcyjniejszej pracy o odpowiadającej Twoim oczekiwaniom. Dyrekcja Prywatnego Policealnego Studium Zawodowego i Liceum w Białogardzie i Szczecinku życzy podjęcia trafnej decyzji w wyborze przyszłego zawodu.

Proponujemy kształcenie w szkołach:

1. Prywatne Centrum Edukacyjne "Szkoły Sukces" Liceum Ogólnkształcące dla Dorosłych
  2. Prywatne Centrum Edukacyjne "Szkoły Sukces" Policealne Studium Zawodowe (szkoła policealna)
  3. Prywatne Centrum Edukacyjne "Szkoły Sukces" Gimnazjum dla Dorosłych

Dostosuj wybór szkoły do posiadanego wykształcenia:

• jeśli masz ukończoną szkołę podstawową starego typu, gimnazjum lub szkołę zawodową
  • Liceum Ogólnokształcące w systemie 3-letnim
  • jeśli masz ukończoną szkołę dającą wykształcenie średnie (nie jest wymagane świadectwo maturalne)
  • Szkoły Policealne w cyklu 2-letnim i jednoroczonym
  • jeżeli z różnych powodów musiałeś przerwać nauke w szkole średniej możesz ją kontynuować na wyższych semestrach