• Informacje o szkole

• SZKOŁY DLA DOROSŁYCH

•     Prywatne Szkoły Średnie i Policelne zostały założone w Białogardzie w 2001 roku i w 2002 roku w Szczecinku. Na decyzję o utworzeniu szkół policealnych wpłynęło wysokie bezrobocie w naszym regionie oraz zapotrzebowanie na wykwalifikowaną kadrę. Popyt na zawody, w których można można się kształcić w Naszej Szkole, jest bardzo duży, co wynika z przeprowadzonej ankiety wśród pracodawców w naszych miastach. Zdobycie wiedzy na zajęciach prowadzonych przez kadrę wykwalifikowanych nauczycieli, umożliwi przyszłym absolwentom znalezienie atrakcyjniejszej pracy o odpowiadającej Twoim oczekiwaniom. Dyrekcja Prywatnego Policealnego Studium Zawodowego i Liceum w Białogardzie i Szczecinku życzy podjęcia trafnej decyzji w wyborze przyszłego zawodu.

Proponujemy kształcenie w szkołach:

1. Prywatne Centrum Edukacyjne "Szkoły Sukces" Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych
            2. Prywatne Centrum Edukacyjne "Szkoły Sukces" I Szkoła Policealna (szkoła policealna)
            3. Prywatne Centrum Edukacyjne "Szkoły Sukces" Szkoła Podstawowa dla Dorosłych

Dostosuj wybór szkoły do posiadanego wykształcenia:

• jeśli masz ukończoną szkołę podstawową starego typu, gimnazjum lub szkołę zawodową
            • Liceum Ogólnokształcące w systemie 3-letnim
            • jeśli masz ukończoną szkołę dającą wykształcenie średnie (nie jest wymagane świadectwo maturalne)
            • Szkoły Policealne w cyklu 2-letnim i jednoroczonym
            • jeżeli z różnych powodów musiałeś przerwać nauke w szkole średniej możesz ją kontynuować na wyższych semestrach