• Zasady rekrutacji

• Nagłówek

• Nabór na semestry pierwsze Prywatnego Policealnego Studium Zawodowego oraz do Prywatnego Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych w Szczecinku w roku szkolnym 2019/2020 odbywa się od 1 czerwca 2019r. do 15 września 2019 r. oraz od 15 stycznia 2020r. do 25 lutego 2020r. w szczególnych przypadkach przez cały rok szkolny.

Podania składamy w sekretariacie szkoły, który mieści się w:

• Szczecinek, Plac Zesłańców Sybiru 1, tel. 094 372 26 48 lub 533 317 955

Dyrektor Szkoły: 604 85 30 60

Wicedyrektor Szkoły: 533 222 216

Dokumenty do szkoły:

1. podanie o przyjęcie do szkoły (sekretariat szkoły lub strona interentowa),
            2. Do pobrania:
              LO dla Dorosłych Szczecinek

II Policealne Studium Zawodowe Szczecinek

1. świadectwo ukończenia szkoły podstawowej (starego typu) / gimnazjalnej / zawodowej / dającej wykształcenie średnie
            2. 4 zdjęcia,
            3. kserokopia dowodu osobistego,
            4. świadectwo promocyjne z innej szkoły (w przypadku starania się o przyjęcie na semestr wyższy),
            5. zaświadczenie lekarskie o braku przeciwskazań do wykonywania danego zawodu.(zaświadczenie tylko do szkoły policealnej)

• bez wpisowego,
            • bez opłat wakacyjnych,
            • bez opłat egzaminacyjnych.
            • bezpłatny kurs komputerowy dla każdego słuchacza
            • bezpłatny kurs przedmaturalny dla każdego słuchacza