O szkole

I Szkoła Podstawowa w Prywatnym Centrum Edukacyjnym ,,Szkoły Sukces to kolejny poziom nauczania wdrożony stosunkowo niedawno, bo od września 2017 r. Doświadczenie nauczycieli, miła atmosfera, przyjazne nastawienie do ucznia i przede wszystkim nauczanie połączone z elementami metod Marii Montessori – to atuty naszej placówki. Uczniowie zdobywają wiedzę nie tylko w sposób Tradycyjny, ale też poprzez eksperymenty, doświadczenia, projekty i zabawę, realizowane i prowadzone przez naszą kadrę. W naszej szkole fajnie jest doświadczać nowych rzeczy – to właśnie jeden z fundamentów dla metody Montessori, który jednocześnie stał się fundamentem dla naszej placówki. Zachęcamy wszystkie dzieci i rodziców do zapoznania się  ze szkołą, ofertą którą stworzyliśmy specjalnie dla pociech Państwa, ale też do rozmowy z naszą kadrą nauczycielską.