• O szkole

• Nagłówek

• Jeśli chcesz realizować swoje marzenia związane z podróżami, jeśli lubisz czuć wiatr we włosach, jeśli kochasz poznawać nowe zakątki, odmienne kultury, innych ludzi, jeśli interesuje Cię to, co nieodkryte, z pewnością odkryjesz swoją przyszłość w naszej szkole oferującej nowy kierunek kształcenia!!!

Prywatne Centrum Edukacyjne „Szkoły Sukces” I Technikum w Białogardzie w roku szkolnym 2018/2019 daje możliwość edukacji w zawodzie – technik obsługi turystycznej. Oferta skierowana jest do młodzieży planującej podjęcie kształcenia w systemie dziennym. Nauka kończy się egzaminem zewnętrznym potwierdzającym kwalifikacje w zawodzie oraz egzaminem dojrzałości.

Absolwent tego kierunku znał będzie atrakcje turystyczne Polski oraz świata, co, podparte znajomością języków obcych oraz specjalistycznego, zawodowego słownictwa, pozwoli mu na kompleksową, profesjonalną obsługę klienta.

Ukończenie technikum obsługi turystycznej stwarza szeroką gamę możliwości podjęcia pracy w sektorze turystycznym, co obejmuje:

• biura podróży
            • agencje turystyczne