• ZAKOŃCZENIE ROKU W LICEUM

• Wyróżnienia i nagrody otrzymali:

Stypendium naukowe - Klaudia Lech

Dyplomy mistrza nauki zdalnej - Klaudia Lech i Michał Dembowski

Dyplomy udziału w ogólnopolskim konkursie geograficznym - Klaudia Lech, Natalia Hynek i Michał Dembowski

• SEJM DZIECI I MŁODZIEŻY 2021

• Kancelaria Sejmu RP przekazała naszym uczennicom LO zaświadczenia laureata XXVII sesji Sejmu Dzieci i Młodzieży. Szacunek i gratulacje dla Klaudii Lech i Eweliny Wilczyńskiej!!!.

• MŁODZIEŻ LO "SUKCES” W SEJMIE!!!

• Uczniowie naszej szkoły zostali laureatami tegorocznej edycji Sejmu Dzieci i Młodzieży. Nauka zdalna nie była przeszkodą, aby kolejny raz wziąć udział w ogólnopolskim konkursie. Zaangażowanie

oraz współpraca Eweliny Wilczyńskiej kl. I b i Klaudii Lech kl. II a przyniosły wspaniałe efekty.

Dziękujemy za piękną pracę nt. Kard. S. Wyszyńskiego.

Gratulujemy SUKCESU.

• DZIEŃ DZIECKA

• Dzień Dziecka to święto, którego w naszej szkole nie można pominąć. To dzień pełen atrakcji i niespodzianek . Bawiliśmy się świetnie

Kochane Dzieci...

życzymy Wam kolorowych snów każdej nocy i radosnego poranka.

Obyście nigdy nie przestali rozwijać swoich licznych pasji i talentów, które pozwolą Wam w przyszłości dokonywać wielkich rzeczy.

Dyrekcja, nauczyciele i pracownicy szkoły.

• WYJAZD DO PARKU LINOWEGO

• W poniedziałek 31 maja wybraliśmy się do parku linowego w Rudnicy k/Wałcza - to miejsce odwiedziliśmy już kilka lat temu :)
              Park Linowy w Rudnicy jest jednym z największych tego typu obiektów w Polsce. Ma 1700 m długości, 10 tras, ponad 100 przeszkód o różnym poziomie trudności: m. in. tyrolki (najdłuższa 180 m), monocykl, mosty trzy-linowe, most birmański, złośliwe linki, szczudła, obręcze i wiele, wiele innych… Park jest położony wśród lasów, nad uroczą rzeką Dobrzycą, dzięki czemu korzystanie z atrakcji jest jeszcze bardziej przyjemne :)
              Wielu uczniów zmierzyło się z tego typu aktywnością fizyczną po raz pierwszy, a osoby z lękiem wysokości mogły pokonać swoje granice wytrzymałości.

• 31 maja po 7 miesiącach zdalnej nauki uczniowie Prywatnego Centrum Edukacyjnego "Szķoły Sukces" w Białogardzie, podobnie jak uczniowie w całym kraju, powrócili do szkoły.
              To wyjątkowe wydarzenie wymagało szczególnej oprawy. Dyrekcja, nauczyciele, pedagodzy przygotowali dla uczniów miłą niespodziankę.
              Witajcie w szkole Kochani!