• Aktualności

      • UWAGA! WAŻNE!

      • Od dnia 25 maja br. rozpoczynają się konsultacje dla maturzystów oraz ósmoklasistów. Rodzice/prawni opiekunowie/ pełnoletni uczniowie chcący , aby ich dzieci/ oni sami uczestniczyć w tych konsultacjach, muszą złożyć w szkole oba wypełnione załączniki. Konsultacje będą odbywać się wg harmonogramu zgodnie z obowiązującymi procedurami zachowania dystansu społecznego. Załącznik dostepny poniżej oraz w zakładce 'DOKUMENTY'
       Zalacznik-nr-1-OSWIADCZENIE-RODZICA_(1).docx

      • [*][*][*] :(

      • „ Odszedłeś nagle, bez pożegnania, jak gdybyś nie chciał swym odejściem smucić, jak gdybyś wierzył w chwilę rozstania, że masz niebawem z dobrą wieścią wrócić.” Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach i w wdzięcznej pamięci Krystianie.

       Wyrazy serdecznego współczucia Rodzinie oraz wszystkim bliskim naszego Krystiana składają Prezes „ Szkół Sukces” Alicja Wojciechowska, Dyrekcja ,Grono Pedagogiczne, Pracownicy szkoły, wraz z całą społecznością uczniowską.

      • PROJEKT C.D.

      • Moduł Odwaga w projekcie ,,Każdy z nas jest równy, inny i wyjątkowy'' uważam za zakończony! Uczniowie Szkoły Podstawowej mają sposób na swoje strachy!! W ramach ostatniego modułu wykonane zostały słoiki na strachy - już nic nie jest straszne naszym uczniom:) Idąc w przeciwną stronę - na podstawie prezentacji i innych udostępnionych materiałów nasze dzieci podjęły temat ODWAGI - bo człowiek odważny walczy ze swoimi strachami. :):) Dziękujemy #MarzenaDziadkowiec za wspaniałą podróż po świecie wyjątkowości, równości i wspaniałej INNOŚCI. Cóż innego jak nie nasza ,,INNOŚĆ'' wyróżnia nas pośród tłumu.

      • PODZIĘKOWANIA DLA RODZICÓW I OPIEKUNÓW

      • Drodzy Państwo, Szanowni Rodzice, to już dwa miesiące, odkąd żyjemy w zmienionej przez epidemię koronawirusa rzeczywistości. Życie nas wszystkich zmieniło się , jak nigdy dotąd. Stanęliście Państwo wobec zadań, których realizacja spoczywała dotychczas na szkole. Bardzo doceniamy Waszą jakże trudną pracę z Dziećmi. Jesteśmy ogromnie wdzięczni za Państwa zaangażowanie, z jakim przyjęliście na siebie częściowo zadania szkoły. Jesteśmy dumni, że możemy współpracować z tak niezwykłymi osobami. Dziękujemy za okazywane na każdym kroku zrozumienie, za starania, żeby nasza wspólna praca była owocna, że mogliśmy na Was liczyć w tym trudnym czasie. Bez Was nauka zdalna miałaby niewielkie szanse powodzenia. Wiemy, jak często Wasza cierpliwość we wspieraniu edukacyjnym dzieciaków wystawiana jest na próbę, ile nerwów kosztować mogą na pozór proste rozmowy z własnym potomstwem. Na każdym kroku udowadniacie swoje mistrzostwo. Dziękujemy Wam serdecznie za wielkie poświęcenie w tych trudnych czasach. Myślami jesteśmy przy Was. Świadomość wspólnego celu, jaki nam przyświeca niech dodaje nam wszystkim sił, abyśmy wytrzymali, abyśmy przetrwali ten trudny czas. Życzymy Wam i Waszym bliskim dużo zdrowia. Prezes „Szkół Sukces” Alicja Wojciechowska, Dyrekcja , Grono Pedagogiczne, Pracownicy Szkoły.

      • CERTYIKAT

      • Właśnie dotarł do nas Certyfikat za edycję wiosenną Kartek z Iskierkami Emocji:):) W tym miejscu chciałabym podziękować uczniom ze Szkoły Podstawowej, którzy zaangażowali się w tej akcję:):) Jesteście wspaniali! Bez Was ten projekt nie udałby się ! Jeszcze raz dziękuję!D.S.S

      • KONKURS - FOTOLERACJA

      • 20 kwietnia ogłosiliśmy konkurs "Postaw na kreatywność", w którym nagrodą była pyszna pizza 🍕 z "105" z dostawą do domu. 🚗Dzisiaj dotarła do naszych laureatów 🍕😁🤗🤩Jeszcze raz dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział 🤗E.P. P.G. S.D. M.S.

      • OGŁOSZENIE WYNIKÓW KONKURSU!!🏆

      • Drodzy Uczniowie!Z ogromną przyjemnością ogłaszamy wyniki konkursu "Postaw na kreatywność".Oceniana była oryginalność, estetyka, kreatywność oraz wkład pracy.Wybór nie był łatwym zadaniem, bowiem wszystkie prace spełniały kryteria. Po naradach jury wyłoniło zwycięzców 🤩I miejsce: Aleksandra Ciesielska 🥇II miejsce: Ksawier Grabowski 🥈III miejsce: Natalia Homza 🥉Dziękujemy wszystkim uczniom za udział. Zwycięzcom gratulujemy i życzymy smacznej pizzy 🍕🍕 którą dostarczy jutro pizzeria "105". 🤗E.P. S.D. P.G.

      • NAUCZANIE ZDLANE C.D.

      • Nauka zdalna ciągle trwa, ale to nie przeszkadza naszym robaczkom w rozwijaniu się i pielęgnowaniu kreatywności. Podziwiajcie Moi drodzy prace plastyczne uczniów wykonane podczas nauki w domku. Oko się cieszy i łza w oku kręci 🤩🤩. Kochani moi jesteście wspaniali 😁😁wasza szkolna mama - p. DOMINIKA

      • PREZENTACJA - 'DEPRESJA'

      • Depresja to choroba, która może dotknąć osoby w każdym wieku. Smutek czy dołek psychiczny, w jaki zdarza nam się wpadać od czasu do czasu to normalne elementy codziennego życia emocjonalnego. To naturalna reakcja organizmu na niepowodzenia czy rozczarowania. Kiedy jednak uczucie pustki i rozpaczy zawładnie Tobą, nie mija i nie pozwala Ci cieszyć życiem jak dotychczas, może się okazać, że cierpisz na depresję. Przedstawiamy informacje dotyczące tej choroby. Może dla niektórych z Was będą to przydatne materiały.
       DEPRESJA.ppt
       DEPRESJA.pdf

      • Konkurs "JAK CIEKAWIE I ZDROWO ŻYĆ W DOMU"

      • Kochani każdy z nas lubi w różny sposób spędzać swój czas w domu. Jedni wolą oglądać filmy, inni czytać książki, a jeszcze inni grać na komputerze lub …???. Jesteśmy bardzo ciekawi, jak Wy radzicie sobie w okresie, gdy na świecie panuje korona wirus; dlatego Samorząd Uczniowski przygotował dla Was konkurs. Podzielcie się z nami swoimi zajęciami, pasjami dzięki którym jesteście pełni energii i motywacji do działania.

        

       CELE:

       - prezentacja czynności, która pokazuje jak ciekawie i zdrowo możemy spędzić czas w domu;

       - rozwijanie i prezentowanie praktycznych i zdrowych postaw życiowych;

       - motywowanie do przekazania swojej wiedzy na temat ciekawego i spędzania czasu w domu;

        

        

       ZADANIE KONKURSOWE:

       SZKOŁA PODSTAWOWA- narysuj komiks na temat: co robię w domu poza zdalnym nauczaniem?

       LICEUM I SZKOŁ BRANŻOWA- zrób zdjęcie: co robię w domu poza zdalnym nauczaniem?

        

       FORMA:

       -plastyczna, komiks

       - fotograficzna

        

       KRYTERIA OCENY:

       - czy temat został poprawnie zrozumiany,

       - propagowanie zdrowego i ciekawego stylu życia,

        

       NAGRODY

       -smaczne niespodzianki z dowozem do domu

        

       Prosimy o przesyłanie swoich prac do 24 maja 2020 r. na adres: martacierpiałowska@szkolaprywatna- bialogard. pl

      • ROZSTANIA NADSZEDŁ JUŻ CZAS :(

      • Jeszcze będzie dobrze, jeszcze będzie pięknie.. Z tym przesłaniem w dzwoniącej w uszach ciszy, w zawsze gwarnej, a dziś pustej szkole pożegnaliśmy tegorocznych Absolwentów PCE” Szkoły Sukces” I LO w Białogardzie. 24.04.2020r.na zawsze pozostanie w naszej pamięci jako czas naznaczony epidemią, czas trudny, wymagający od nas wszystkich życia i funkcjonowania pomimo licznych obostrzeń. I tak z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa wręczyliśmy świadectwa ukończenia uczniom klas trzecich. Mimo niełatwej sytuacji , nie zabrakło czerwonego dywanu, balonów, a przede wszystkim wzruszających, ciepłych słów dla naszych drogich uczniów. Kochani Absolwenci - ruszajcie w świat z optymizmem, z wiarą, że każda trudność ma gdzieś swój kres i że nie warto się poddawać, bo przecież życie jest piękne. Powodzenia