• Aktualności

      • ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO KLAS MATURALNYCH

      • Drodzy uczniowie ze względu na wprowadzony na terenie całego kraju stan epidemii, nie możemy uroczyście wręczyć Wam świadectw i pożegnać się z Wami w dniu zakończenia roku szkolnego 2019/2020.
       Dlatego stworzyliśmy dla Was możliwość osobistego odbioru świadectw w szkole, z zachowaniem zasad bezpieczeństwa. Przygotowaliśmy  środki dezynfekcyjne i jednorazowe rękawiczki, które umieszczone są przy wejściu do szkoły – Wy musicie pamiętać o zakryciu ust i nosa .
       Zapraszamy po odbiór świadectw 24.04.2020 r. Szczegółowy harmonogram odbioru świadectw przekaże Wam  Wychowawca. Prosimy, przychodźcie do szkoły zgodnie z harmonogramem, unikajcie gromadzenia się grupach. Jeżeli ktoś nie będzie mógł odebrać świadectwa w wyznaczonym terminie, prosimy o kontakt z sekretariatem szkoły w celu ustalenia nowego terminu odbioru świadectwa. Numer do sekretariatu szkoły 94314169

       Jesteśmy z Wami.
       Dariusz Niewiński
       Alicja Wojciechowska
       Edyta Brygier
       oraz całe grono pedagogiczne i pracownicy „Szkół Sukces”.

      • UWAGA KONKURS!!!

      • Ogłaszamy konkurs "Postaw na kreatywność", który przeznaczony jest dla chętnych uczniów Szkoły Podstawowej. Zadaniem uczestnika jest wykonanie własnoręcznie ozdób do swojego pokoju (można udekorować jego dowolną część np.: biurko, ścianę, lampę itd.). W Internecie można znaleźć dużo ciekawych pomysłów, którymi możecie się inspirować. Zróbcie zdjęcie 📸przed przyozdobieniem, w trakcie pracy i po jej zakończeniu📷.Termin wysyłania zdjęć od 21.04.2020r. do 29.04.2020r.Ogłoszenie wyników: 30.04.2020r. na Facebooku.Nagrody: 🍕🍕🍕I miejsce: pizza 60cm z dostawą do domu,II miejsce: pizza 45cm z dostawą do domu,III miejsce: pizza 32cm z dostawą do domu. 
       Zainteresowanych proszę o kontakt z pedagogiem poprzez Messengera - Paula Gołębiowska lub poprzez e-mail 📧 pedagog@szkolaprywatna-bialogard.pl w celu przesłania formularza zgłoszeniowego do konkursuZdjęcia należy przesłać na adres pedagog@szkolaprywatna-bialogard.pl 🙂

      • WSPARCIE

      • Od tygodni żyjemy w nowej rzeczywistości. Nawet w bardzo dobrze funkcjonujących rodzinach okres zamknięcia i izolacji społecznej, któremu wszyscy zostali poddani może wywołać kryzys. Zdajemy sobie sprawę, że sytuacja rodzinna wielu uczniów jest trudna i mocno zaburzająca dobrostan psychiczny. Brak możliwości naturalnego rozładowania emocji (przez wyjście z domu, zmianę środowiska na szkołę) może powodować, że uczniowie będą pozostawali przez długi czas w stanie silnego napięcia. Tutaj pojawia się rola pedagogów i specjalistów z Niepublicznej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej "Sukces", którzy w czasie izolacji utrzymują ciągłość pracy z Uczniami i Rodzicami. Odbywają się konsultacje jak i różne zajęcia specjalistyczne.Drodzy Uczniowie i Rodzice, przypominamy, że służymy Wam wsparciem, poradą, rozmową, tylko w innej formie. Zapraszamy do kontaktu.Telefon: 501-570-037E-mail: pedagog@szkolaprywatna-bialogard.pl

      • CERTYFIKATY

      • Kilka dni temu uczniowie I Szkoły Podstawowej zakończyli projekt pt. ,,Przygoda kolorowej skarpety'' organizowany w ramach projektu ,,Każdy z nas jest inny, równy i wyjątkowy''. Poniżej udostępniam certyfikaty dla Dyrekcji i uczniów. Jeszcze cieplutkie:):)Bardzo dziękuję uczniom za zaangażowanie w tę akcję:) D.S.S

      • ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE

      • Z okazji zbliżających się świąt Wielkanocnych, życzymy Wszystkim dużo zdrowia, spokoju i pogody ducha, szczególnie teraz w tym trudnym czasie. Doceńcie w te święta potęgę rodziny oraz otwórzcie swoje serca na nadzieję i wiarę. Niech święta przyniosą pokój, wzajemną życzliwość i wiele zrozumienia, nie tylko dla najbliższych.wszystkim Nauczycielom, Pracownikom szkoły, Uczniom i Rodzicom Wszystkiego Dobrego !

      • KOMUNIKAT!!!

      • - Obowiązujące obostrzenia w Polsce przedłużone do co najmniej 19 kwietnia

       - egzaminy maturalne i ósmoklasisty odbędą się najwcześniej w czerwcu. Rząd poda datę na trzy tygodnie przed

       - szkoły i uczelnie zamknięte do co najmniej 26 kwietnia

      • KARTKA DLA MEDYKA

      • Nasi uczniowie chcieliby odwdzięczyć się i tym samym podziękować lekarzom, pielęgniarkom, ratownikom medycznym i wszystkim innym, którzy są związani ze służbą zdrowia. ,, Jest to dla Was bardzo trudny czas - ryzykujecie swoje życie, narażacie się dla nas, nie widujecie swoich najbliższych'' . Uczniowie chcą podziękować i pokazać, że wiedzą jak sytuacja jest trudna w szczególności dla WAS - pracowników służby zdrowia.

      • PODZIĘKOWANIA DLA PANI PREZES - ALICJI WOJCIECHOWSKIEJ

      • Dobro powraca. Wzruszające słowa podziękowania dla Pani Prezes „ Szkół Sukces” za bezinteresowny gest wsparcia białogardzkich medyków środkami ochrony osobistej w tak trudnym i niebezpiecznym czasie, to gest dobroci i wdzięczności tych, którzy stoją na pierwszej linii frontu walki z epidemią. Pomóż i Ty.#zostańwdomu

      • UWAGA MATURZYŚCI!

      • DOTYCZY SZKOŁY DZIENNEJ ORAZ ZAOCZNEJ!

       Podpisane arkusze próbnych  egzaminów maturalnych z języka polskiego proszę przesyłać na adres: edytabrygier@szkolaprywatna-bialogard.pl.

      • DZIEŃ WIEDZY NT. AUTYZMU

      • Dziś jest Światowy Dzień Wiedzy na Temat Autyzmu. W tym dniu chcemy zwrócić uwagę społeczeństwa na problemy oraz potrzeby osób dotkniętych autyzmem. Każdy z nas może włączyć się do akcji np. zakładając niebieskie ubranie lub online poprzez dodanie na swoim profilu niebieskiego akcentu.

       ZAŚWIEĆ SIĘ NA NIEBIESKO !

      • PACYNKI

      • Kto powiedział, że projektów nie można realizować w domu? Jesteśmy dowodem na to, że nic nie stoi nam na przeszkodzie by zrealizować zamierzone cele !!! Uczniowie Szkoły Podstawowej w ramach projekty ,,Przygoda kolorowej skarpetki'' wykonali w domach wraz z rodzicami swoje wyjątkowe pacynki. Projekt ten jest nierozerwalnym elementem projektu ,,Każdy z nas jest równy, inny i wyjątkowy''.

       Jesteśmy dumni z naszych pacynek i udziału w tym projekcie:)

       #PrzygodakolorowejSkarpety #kazdyznasjestrówny #MarzenaDziadkowiec

      • SUKCES POMAGA!!!

      • Solidaryzując się ze społecznością lokalną, wspierając ofiarną pracę Szpitala Powiatowego w Białogardzie w dobie epidemii koronawirusa, Prywatne Centrum Edukacyjne „ Szkoły Sukces” w Białogardzie przekazuje 3000 jednorazowych rękawiczek( tylko to i tyle udało nam się pozyskać) . Jesteśmy z Wami całym sercem.#zostańwdomu

      • KOMUNIKAT!

      • Zgodnie z zaleceniami Ministra Zdrowia Łukasza Szumowskiego oraz na podstawie Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej Dariusza Piontkowskiego z dnia 20.03.2020 r. informujemy, że czas zawieszenia zajęć w szkole nie jest czasem ferii, ani czasem wolnym od nauki. Jest to czas przeznaczony na powtórki i naukę zdalną w domu poprzez zdalną pracę z nauczycielami.

       Prosimy uczniów i rodziców o codzienne sprawdzanie informacji na naszej stronie internetowej w zakładce NAUCZANIE ZDALNE, na szkolnym profilu Facebook, na grupach klasowych na Facebooku , indywidualnych e-mailach, gdzie nauczyciele poszczególnych przedmiotów będą wysyłać materiały dydaktyczne oraz wskazówki do samodzielnej pracy. Pracujemy w oparciu o dotychczas obowiązujący plan zajęć.

       Stopień opanowania zajęć obowiązkowych będzie sprawdzany na zasadach ustalonych z nauczycielami poszczególnych przedmiotów.

       Zamknięcie szkół na terenie całego kraju ma pomóc w opanowaniu rozprzestrzeniania się koronawirusa. Uczniów prosimy o pozostawanie w domu i unikanie spotkań w grupach powyżej dwóch osób. Dbajcie o siebie i swoich bliskich. Nie zapominajcie, że zdrowie i życie to wartości bezcenne. Pamiętajcie, że chociaż na odległość , służymy Wam pomocą w razie indywidualnych potrzeb. Przypominamy o możliwości kontaktu z pedagogiem: tel.501570037, mail:pedagog@szkolaprywatna-bialogard.pl.

       Trzymamy za Was kciuki. Do zobaczenia.