• Aktualności

      • WYBORY DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

      • Samorząd uczniowski PCE” Szkoły Sukces” rozpoczął pracę w nowym składzie. Wybory odbyły się 27 09 2021r.

       Przewodnicząca PCE „ Szkoły Sukces”   Julia Jaśko

       Z-ca PCE „Szkoły Sukces”   Amelia Tatys

       Przewodnicząca LO  Natalia Homza

       Z-ca LO   Ewelina Wilczyńska

       Przewodnicząca Szkoły Branżowej   Wiktoria Michalak

       Z-ca Szkoły Branżowej   Michał Szłyk

       Przewodniczący Szkoły Podstawowej Filip Płocki

       Z-ca Szkoły Podstawowej   Igor Wasilewski

       ŻYCZYMY OWOCNEJ PRACY

      • EUROPEJSKI DZIEŃ JĘZYKÓW OBCYCH

      • W tym roku , podobnie jak w  poprzednich latach, nie zapomnieliśmy o tym, że 26 września  obchodzimy Dzień Języków Obcych. 
       Uczniowie naszej szkoły uczą  się  języka angielskiego  niemieckiego i  rosyjskiego, dlatego wiemy,  jak istotną umiejętnością w poruszaniu się po współczesnym świecie jest dobra znajomość języków obcych.
       W ramach obchodów Europejskiego Dnia Języków zorganizowany został szkolny „Konkurs na plakat”, którego treść nawiązywała do podstawowych celów tego wydarzenia.
       Ten dzień był  też okazją  do popisania  się znajomością angielskiego, rosyjskiego czy niemieckiego. Tego dnia uczniowie, wraz z lektorami  (przy pomocy krótkich nagrań) mogli popróbować swoich sił w rozpoznawaniu języków całej unii europejskiej‘ a quiz zawierał pytania dotyczące kultury,tradycji i języków całego świata.
       Warto pamiętać  o tym, że znajomość języków obcych otwiera przed nami cały świat , uczy tolerancji i szacunku dla innych nacji , a  uczenie się  języków obcych w połączeniu z ciekawością poznania innych kultur może sprawiać  po prostu  wiele radości.   
       Serdecznie gratulujemy wszystkim uczniom i dziękujemy za wspólną zabawę!

        

      • DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ NA WESOŁO

      • Podczas Dnia Edukacji Narodowej odbył się apel, podczas którego ucznowie wraz z nauczycielami przedstawili groteskowo szkolne życie nauczyciela. Było bardzo wesoło,co widać na załączonych zdjęciach :)