• Testy sprawnościowe do klasy 1 OPW

• W piątek 26 sierpnia br. odbyły się w naszej szkole testy sprawnościowe do pierwszej klasy Oddziału Przygotowania Wojskowego. Test składał się z konkurencji tj.: bieg wahadłowy 10x5m, rzut piłką lekarską, skok w dal z miejsca oraz pompki  z wyskokiem.

• Renowacja pomnika w Parku Orła Białego

• Wczoraj uczniowie klasy trzeciej branżowej: Wiktoria Michalak oraz Kacper Rusinek, wzięli udział w projekcie, którego celem było odrestaurowanie tablicy w Parku Orła Białego, upamiętniającą powstanie Związku Inwalidów Wojennych Rzeczpospolitej Polskiej. Tablica została zamontowana w 2004 roku w 85. rocznicę powstania związku, czyli 18 lat temu. Renowacja polegała na odmalowaniu napisów, które przez ten długi okres czasu uległy zniszczeniu. Efekt pracy naszej dwójki uczniów jest powalający!
              Opiekunem projektu był Pan Marcin Kędzierski.

• EGZAMINY POPRAWKOWE

• UWAGA!!!

29 sierpnia br. o godzinie 9:00 odbędą się egzaminy poprawkowe dla uczniów, którzy nie zdali egzaminów klasyfikacyjnych w wyznaczonym terminie.