• Nasza szkoła przyłączyła się do akcji zbierania resztek świec dla żołnierzy walczących na Ukrainie. Świece zostaną przerobione na świece okopowe, które umożliwią walczącym żołnierzom podgrzanie posiłków.

• Akcja bezpieczne ferie

• Uczniowie z Prywatnego Centrum Edukacyjnego "Szkoły Sukces" wzięli udział w akcji Bezpieczne Ferie. Akcję przeprowadzili ratownicy z Grupy Poszukiwawczo-Ratowniczej WOPR Powiatu Białogardzkiego wraz z KP Policji w Białogardzie. Dziękujemy !

• Konkurs walentynkowy nr 2

• Samorząd uczniowski wraz z opiekunami zaprasza do udziału w walentynkowym konkursie poetyckim. Do wygrania podwójny bilet do kina. Zapraszamy! 14 lutego daj się porwać emocjom i napisz wiersz o uczuciach i dostarcz do sekretariatu lub Pani Tatiany do 6 lutego. Rozstrzygnięcie - 7 lutego. Do wygrania 2 bilety do kina na dowolny seans filmowy!

• Lekcja biologii

• Czy można się uczyć przez zabawę
              Oczywiście
              Uczniowie klasy 1 branżowej na zajęciach biologii wykonali z plasteliny przepiękne modele budowy komórki roślinnej.

• Zawody strzeleckie o Puchar Dyrektora

• W dniach 5-8 grudnia 2022 roku po raz pierwszy w historii szkoły zostały rozegrane zawody strzeleckie z wykorzystaniem wirtualnej strzelnicy. Zawodnicy mierzyli się ze sobą w dwóch kategoriach:
              1 - strzelanie z karabinka na strzelnicy wirtualnej,
              2 - strzelanie z karabinka pneumatycznego.

Ile mają ścian?

Gdzie są jego podstawy Na te i wiele innych pytań odpowiadali nasi uczniowie Przyswajanie i utrwalanie wiedzy z zaangażowaniem zmysłu wzroku i dotyku

• Pomocna dłoń 'SUKCESU'

• Drodzy Rodzice, Uczniowie, Pracownicy szkoły.
              Dzięki Waszemu zaangażowaniu i Waszym wielkim sercom stworzyliśmy piękny prezent dla młodego chłopaka w potrzebie. Z informacji od Wolontariusza wiemy już, że przerósł on wszelkie oczekiwania obdarowanego A tak wyglądały przygotowania:

Dzięki Wam szkoła wygląda przepięknie

Wręczenie nagród odbędzie się na styczniowym apelu.

• Sukcesy naszego ucznia

• Maksim Yakovlev, uczeń klasy 8a godnie reprezentuje naszą szkołę w różnych zawodach i turniejach. W Białogardzie w XXII Pucharze Bałtyku dzieci i młodzików w zapasach im. Mieczysława Lisa zajął I miejsce, otrzymał złoty medal.
              W Osielku w VII Ogólnopolski Turniej Dzieci i Młodzików w zapasach w stylu wolnym i zapasach kobiet, zajął III miejsce, otrzymał brązowy medal. W Karlinie w Festiwal Zapasów w stylu wolnym i zapasach kobiet zajął III miejsce i otrzymał brązowy medal. W Pelninie w Otwarte Mistrzostwa Wojewódzstwa Pomorskiego zrzeszania LZS w zapasach Turniej o Pucharze Burmistrza Miasta i Gminy Peplin, zajął I miejsce, otrzymał złoty medal. W Warszawie brał udział w Warszawska Olimpiada Młodzieży, Warszawa- Białołęka 2022 zajął I miejsce i otrzymał złoty medal. Również w tym turnieju zajął III miejsce i otrzymał brązowy medal. PCE "Szkoły Sukces" jest dumna, że ma takiego zdolnego ucznia, który pochodzi z Ukrainy i godnie nas reprezentuje .