• UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

• Zapraszamy wszystkich uczniów i rodziców na zakończenie roku szkolnego 2018 /2019!!!

Uroczyste wręczenie świadectw dla klas 4, 5,6,7 i klas liceum odbędzie sie 19 czerwca o godzinie 10:00. Z kolei klasa 8 i 3 gimnazjum o godzinie 14:00 przybędzie na oficjalną galę i tym samym przywita wakacje!!!!

Gorąco zapraszamy wszystkich uczniów, kadrę i rodziców!!!!

• Akcja czytelnicza na Placu Wolności

• Dziś uczniowie naszej szkoły wybrali sie na plac wolnosci w celu uczczenia akcji czytelniczej,, Jak nie jak czytam!!! ''. Cała akcja miala na celu uwiecznienie jednym wspólnym zdjęciem społeczności bialogardzkich szkół, ktore wspieraja i propaguja czytelnictwo. Nawet nasi tegoroczni maturzyści przyłączyli sie do nas!! Do zobaczenia za rok!

• Dzień Dziecka

• 4 czerwca z okazji Dnia Dziecka spędzilsmy dzień na sportowo i rekreacyjnie. Na świeżym powietrzu na boisku szkolnym mozna było puszczać bańki oraz pograć w planszówki. W sali gimnastycznej natomiast zorganizowany był mecz piłki nożnej, gra w "dwa ognie" oraz przeciąganie liny.

...a na koniec były lody ;)))

• I miejsce licealistów w Biegu Patrolowym!

• Dzisiaj reprezentacja naszej szkoły (1-2 klasa liceum) pod opieką Dariusza Niewińskiego i Marcina Kędzierskiego zdobyła 1 miejsce w Biegu Patrolowym "Wspólnie przeciwko przemocy i uzależnieniom". W kategorii szkół podstawowych i gimnazjum, nasi uczniowie pod opieką Pauli Gołębiowskiej i Edyty Pietniczki zajęli 3 miejsce na podium!

Nasi uczniowie najlepiej poradzili sobie z zadaniami, które czekały na nich w kolejnych punktach patrolowych,m.in. składanie węża strażackiego, strzelanie z łuku, udzielanie pierwszej pomocy, łamanie szyfrów, gry zręcznościowe i testy wiedzowe.

• UE inspiruje Pomorze Zachodnie

• Grupa uczniów z LO „Szkoły Sukces”: Wiktoria Zołotar, Wojciech Bartkowiak, Dawid Bujalski i Bartosz Kurowski uczestniczyli w Gali „UE inspiruje Pomorze Zachodnie' w Operze na Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie zorganizowanej przez Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego.

Na Gali przedstawiono rekomendacje z okazji 15-lecia przystąpienia przez Polskę do UE wypracowane przez Radę Młodzieży naszego województwa, wykład „Parlament europejski-fasada Europejskiej demokracji czy ważny gracz UE?” przedstawił dziennikarz Maciej Zakrocki, wystąpienie Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego Olgierda Geblewicza, wykład „Razem przeciwko Fake newsom” prowadzony przez dziennikarkę Beatę Biel, wykład „Jak nienawiść przekuć w dobro”, który poprowadził Filip Chajzer.

Nasza młodzież była zachwycona formą przekazu informacji i możliwością bezpośredniego kontaktu z prowadzącymi wykłady.

• 8 MAJA - DZIEŃ ZWYCIĘSTWA

• Dzień Zwycięstwa to święto, które obchodzimy w wielu Europejskich krajach. Utworzone zostało na pamiątkę zakończenia II wojny światowej. Dawniej znane jako Narodowe Święto Zwycięstwa i Wolności ustanowione w Polsce dekretem z 8 maja 1945 zatwierdzonym przez Krajową Radę Narodową. Wcześniej obchodzone było 9 maja.

• EGZAMIN MATURALNY 2019

• Nasi sukcesowi maturzyści sa po trzecim dniu zmagań z arkuszami egzaminacyjnymi. Za nimi już egzaminy z: języka polskiego, matematyki i języka angielskiego.

• KOMUNIKAT!

• UWAGA!!!
              W dniach: 6.05,7.05,8.05 - odbędą się egzaminy maturalne, w związku z tym zajęcia edukacyjne są odwołane.

• "KOBIETY SOLIDARNOŚCI"

• Dziś uczniowie klasy I mundurowej oraz Wiktoria Zołotar - uczennica klasy I LO, uczestniczyli w konferencji pt. „Kobiety solidarności”. Konferencja została zorganizowana przez Kuratorium Oświaty w Koszalinie z udziałem przedstawicieli IPN w Koszalinie. Młodzież z województwa zachodniopomorskiego miała okazję spotkać i porozmawiać z paniami które w okresie PRL działały w Solidarności.

• IV Turniej Klas Mundurowych w Drawsku Pomorskim

• Delegacja naszej szkoły wzięła udział w ogólnopolskich zawodach sportowo-obronnych organizowanych przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Kaliszu Pomorskim wspólnie z CWSL Drawsko Pomorskie.
              W dniach 1-4 kwietnia na terenie poligonu drawskiego do zawodów przystąpiło około 150 uczestników uczniów klas mundurowych z całej Polski. Prywatne Centrum Edukacyjne "Szkoły Sukces" reprezentowali:
              Nauczyciele - Wiesław Drewniakowski, Przemysław Wojciukiewicz
              Uczniowie -Patryk Sarniak, Kacper Giemza, Dominika Dembik, Michalina Tkaczuk, Rafał Brański

• LEKCJA HISTORII

• Uczniowie klas I LO uczestniczyli 01.04 2019 r w kolejnej lekcji historii prowadzonej przez ich kolegę Dawida Bujalskiego. Tematem lekcji była wojna wietnamska. Dawid zaprezentował bardzo interesujące aspekty tej wojny w formie prezentacji multimedialnej . Na koniec lekcji uczniowie wypełnili test sprawdzający ich wiedzę z omówionego tematu.

• VI Powiatowy Konkurs z j. angielskiego

• Dziś odbył się VI Powiatowego Konkursu J.angielskiego, organizowanegy przez Liceum Ogólnokształcące w Białogardzie.  Do II etapu zakwalifikowała się uczennica naszej szkoły - Wiktora Zołotar. Wiktoria uczestniczyła w rozmowie z komisją egzaminacyjną. 27 marca ogłoszono, iż Wiktoria zajęła 3 miejsce. Jesteśmy bardzo dumni z jej umiejętności oraz wiedzy anglojęzycznej.

Gratulujemy! yeswink