• Aktualności

      • KIERMASZ CHARYTATYWNY

      • Zapraszamy wszystkich w gościnne progi szkoły Sukces w dniach 7-8 grudnia, gdzie odbędzie się kiermasz charytatywny na rzecz Pani Agnieszki. Prosimy o udostępnienie ⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️Warto pomagać ❤️

      • AKCJA "KOKOSZA - GROSZ DO GROSZA"

      • Właśnie otrzymaliśmy paczuchę z przewodnikami po oszczędzaniu w ramach projektu ,,Kokosza - grosz do grosza''. W klasie siódmej zostały przeprowadzone zajęcia z oszczędzania- Uczniowie planowali budżet rodziny, analizowali wydatki i zgodnie stwierdzili, że to do łatwych zadań nie należy. Następnym aspektem podejmowanym na zajęciach był wałsne biznes - zastanawialiśmy wspólnie czy łatwo poprowadzić firmę i w jaki sposób można to zrobić. Niebawem młodsze klasy wejdą w świat oszczędzania dzięki zaplanowanym zajęciom z oszczędzania!! Każdy uczeń dostał swój przewodnik, w którym znajdzie sporą dawkę wskazówek jak oszczędzać. Szkoła otrzymała również certyfikat.

      • PROJEKT "KAŻDY Z NAS JEST INNY, RÓWNY, WYJĄTKOWY"

      • Udział w projekcie idzie pełną parą!! Jesteśmy za kolejnymi zajęciami związanymi z projektem ,,Każdy z nas jest inny, równy, wyjątkowy'' - tym razem budziliśmy naszą wyobraźnię za pomocą BALONÓW !!!!!! Właśnie tak! - Na samym początku bawiliśmy się w formie zabaw tanecznych i ruchowych z kolorowymi balonikami (zabawa TAPIOROWY TANIEC NIE MIAŁA KOŃCA :) , później wyobrażaliśmy sobie, że balonik jest ciężki, kłujący lub pachnący. Po zabawach ruchowych, przyszedł czas na relaks - wyobrażaliśmy sobie że lecimy balonem - później opisywaliśmy widoki z lotu balonem. Każdy wykonał swój wymarzony balonik. Było naprawdę SUUUPER!!! Czas na ewaluację i oczekiwanie na kolejny moduł!

      • REKORD GUINNESSA POBITY W SUKCESIE!!!

      •  

       14 listopada w sali gimnastycznej Prywatnego Centrum Edukacyjnego "Szkoły Sukces" doszło do historycznego wydarzenia. Tego dnia zostały pobite, aż dwa rekordy Guinnessa, a uczynił to czlowiek o wielkim sercu. Darek Słowik, bo o nim mowa podjął się próby pobicia obu rekordów, a wszystko to w szczytnym celu, aby pomóc Pani Agnieszce w walce z najsilniejszym przeciwnikiem, jakim jest choroba. 
       Pierwszy rekord padł bardzo szybko, bo Darkowi potrzeba było 5 sekund, aby utrzymac sztangę o wadzę 90.4 kg w martwym ciągu i to małymi palcami. Oczywiście Dario utrzymał ją, az 7 sekund. Następnie próbował powtórzyć wyczyn,ale juz  z ciężarem 95 kg! Czy się udało? Nie wiadomo. Tutaj kwestia jest do rozstrzygnięcia przez komisję, bo w grę wchodziły juz setne sekundy.
       Po tej próbie nasz "Hercules" podjął się drugiej próby bicia rekordu, jaką było wyciskanie sztangi o ciężarze  30,6 kg, a następnie 20,4 kg. I tutaj Dario nie zawiódł! 663 powtórzenia, 66 serii i 16891,2 kg. Rekord został pobity o 31,2 kg.! Niesamowite!
       Gratulujemy Darkowi i czekamy na jego kolejne wyczyny.

      • PROJEKT "BYĆ JAK IGNACY"

      • Projekt,, Być jak Ignacy '' ruszył pełną parą!! Za nami juz drugie, ciekawe spotkanie uczniów I Szkoły Podstawowej!! Pierwszy cykl zajęć poświęcony został Stanisławie Adamowiczej- kobiecie, która zwiedziła świat, by badać aspekty chorób tj. Gruźlica, gorączka hiszpańska, dżuma. TO DZIĘKI NIEJ WIEMY JAK UNIKAĆ ROZPRZESTRZENIANIA SIE WIRUSÓW I BAKTERII, WIEMY CZYM JEST EPIDEMIA, PANDEMIA I NA CZYM POLEGA ODPORNOŚĆ!!! TO DOPIERO POCZĄTEK NASZEJ PODRÓŻY W TYM PROJEKCIE!!

      • 11 LISTOPADA - ODZNACZENIE DLA ALICJI WOJCIECHOWSKIEJ ORAZ POCZTÓW SZTANDAROWYCH

      • Obchody 11 listopada odbyły się tradycyjnie pod pomnikiem Orła Białego. Podczas uroczystości wręczono odznaczenie dla Pani dyrektor Prywatnego Centrum Edukacyjnego "Szkół Sukces" - Alicji Wojciechowskiej, za współpracę i zasługi dla Związku Inwalidów Wojenyych RP w Białogardzie. Dyplom z podziękowaniem za godne reprezentowanie sztandaru związku, oraz patriotyczną postawę otrzymała również nasza młodziez szkolna.

      • ŚWIĘTO NIEDPODLEGŁOŚCI

      • 8 listopada w naszej szkole odbył się apel z okazji Święta Niepodległości. Uczniowie o godz 11.11 zaśpiewali hymn narodowy, następnie z użyciem kolorowych kartek ustawili się w formie flagi do pamiątkowego zdjęcia. Kolejnym etapem uroczystości była część artystyczna gdzie motywem przewodnim była Polska. Uczniowie z wielkim zaangażowaniem uczestniczyli w apelu. Wszyscy godnie uczcili 101 rocznicę niepodległości naszego państwa.

      • ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU PROFILAKTYCZNEGO

      • Dziś odbyło się ogłoszenie wyników konkursu profilaktycznego "Żyję zdrowo, mówię NIE nałogom".

       Szkoła Podstawowa:

       I miejsce: klasa IV i V

       II miejsce: klasa VIII

       III miejsce: klasa VII

       Liceum i Szkoła Branżowa:

       I miejsce: klasa IIb

       II miejsce: klasa I i II branżowa

       III miejsce: klasa IIa.

       Nagrodą za zajęcie I miejsca było zdrowe śniadanie dla całej klasy.Gratulujemy! 

      • „Umarłych wieczność dotąd trwa, dokąd pamięcią się im płaci.”

      • Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o odejściu na wieczną służbę

       Pana Stefana Strzałkowskiego- nauczyciela i wychowawcy wielu pokoleń,  wieloletniego burmistrza Białogardu, starosty naszego powiatu, Posła RP.

       Panie Pośle, w naszych sercach  , we wdzięcznej pamięci na zawsze pozostanie Pan jako szlachetny człowiek wielkiej dobroci , o pięknym sercu.

       Dyrekcja, Grono Pedagogiczne oraz uczniowie „Szkół Sukces” wyrażają wielkie współczucie Rodzinie, przyjaciołom i bliskim Pana Posła.

      • PRÓBA BICIA REKORDU GUINNESSA W SUKCESIE!!!

      • Szkoły Sukces

       Biją kolejny rekord Guinnessa z Darkiem Słowikiem  dla Agnieszki.

        

        

               14.11.b.r. o godzinie 15:00 w gościnnych progach Prywatnego Centrum Edukacyjnego „Szkoły Sukces” w Białogardzie odbędzie się piąta już akcja charytatywna połączona z biciem rekordu Guinnessa. Już po raz trzeci bijemy rekord z Dariuszem Słowikiem. Tym razem Darek będzie wyciskał   ważącą 30 kg sztangę w pozycji leżącej z przerwami. Wyniki wyciskania sumuje się. Aby osiągnąć rekord , Pan Dariusz musi w ciągu godziny wycisnąć aż 16 ton. Trzymamy kciuki za Darka. Ale także zapraszamy wszystkich ludzi dobrej woli nie tylko do kibicowania Dariuszowi, ale także do udziału w akcji charytatywnej , z której dochód przeznaczony zostanie w całości na leczenie Pani Agnieszki- białogardzianki, która dzielnie walczy z nowotworem. Uczestnicy akcji będą mieli jedyną w swoim rodzaju szansę obejrzenia na żywo pokazu martwego ciągu wykonywanego jednym palcem. Do udziału w akcji zapraszają serdecznie organizatorzy: Prywatne Centrum Edukacyjne „Szkoły Sukces”, radny Rady Miasta Białogardu Robert Borkowski. Akcję wspiera Fundacja „Ochrony życia”. Przyjdź i pomóż- 14.11.2019 r. godzina 15:00, budynek „Szkół Sukces”, ul. Mickiewicza 24 w Białoigardzie.

      • 'NIE ZMARNUJ SWOJEGO ŻYCIA'

      • Dzisiaj przywitaliśmy w szkole wyjątkowych gości: Bęsia i DJ Yonasa. Spotkanie przebiegało pod hasłem "NIE ZMARNUJ SWOJEGO ŻYCIA" podczas którego raperzy przestrzegali przed wpływem "złego towarzystwa". Uświadamiali, że nie warto marnować swojego życia sięgając po używki narażając się na wegetację i zniszczenie. Zachęcali do bycia sobą, rozwijania swoich pasji, talentów i radzenia sobie z lękiem. Raperzy podzielili się z uczniami swoimi trudnymi doświadczeniami życiowymi. Bęsiu i DJ Yonas są przykładem, że można wyjść z nałogu i spełniać swoje marzenia.