• WESOŁYCH ŚWIĄT

• Z okazji nadchodzących Świąt składamy serdeczne życzenia:
              radosnych, pogodnych, pełnych rodzinnego ciepła Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęścia i sukcesów w Nowym Roku.
              Niech czas Świąt Bożego Narodzenia będzie pełen atmosfery radości, wytchnienia i zatrzymania od codziennego pędu. Życzymy, by Św.Mikołaj przyniósł Wam i nam wszystkim najpiękniejszy prezent - dużo miłości!
              Życzymy wszystkim Dzieciomi ich Rodzicom oraz przyjaciołom szkoły wszystkiego najlepszego.
              Życzenia składają:
              Dyrekcja, Grono Pedagogiczne i Pracownicy
              Prywatnego Centrum Edukacyjnego "Szkół Sukces"

• WIGILIA SZKOLNA

• Dziś w naszej szkole odbyło się wspólne kolendowanie. Każda klasa składała życzenia całej społeczności szkolnej. Następnie wychowawcy wraz ze swoimi uczniami udali się do klas, aby skosztować przepyszne potrawy przyrządzone przez uczniów.

• KONCERT UMUZYKALNIAJĄCY

• Dzis po raz drugi w tym roku odbył się koncert umuzykalniający dla uczniów naszej szkoły. Tematem koncertu były "Cztery Poru Roku Vivaldiego"

• AKCJA CHARYTATYWNA

• Zakończyła sie już akcja charytatywna dla Pani Agnieszki Tomaszewskiej. Przypomnijmy, że akcja rozpoczęła się wraz z próbą bicia rekordu Guinnessa w naszej szkole przez Dariusza Słowika, a zakończyła się wraz ze Szlachetną Paczką. Podczas trwania akcji wolontariusze z naszej szkoły zbierali pieniądze na ten szczytny cel. Łącznie zebrano 5058,78 zł. oraz 1,30 euro!
              Serdecznie dziękujemy wszystkim ludziom dobrej woli.

• KOMUNIKAT!

• UWAGA ZEBRANIE Z RODZICAMI ODBĘDZIE SIĘ W CZWARTEK 19 GRUDNIA.

GODZINA 16:00 - SZKOŁA PODSTAWOWA

GODZINA 17:00 - SZKOŁA BRANŻOWA ORAZ LICEUM

• MIKOŁAJ W SUKCESIE

• Dziś naszą szkołę odwiedził Mikołaj. Przybył, aby wręczyć wszystkim naszym grzecznym ;p uczniom słodki podarunek. Na szczęście nikt nie dostał rózgi ;)

• LAPBOOKI

• W tym roku szkolnym postanowiliśmy wypróbować na lekcjach języka polskiego pomysł związany z tworzeniem lapbooków :) Metoda ta rozwija kreatywność, zdolności manualne, umiejętność planowania- również tego przestrzennego, niewątpliwie uczy cierpliwości

• KAMPANIA IDĄ ŚWIĘTA, NIE O SMS-ie, LECZ O KARTCE PAMIĘTAJ - EDYCJA II

• Dziś w ramach kampanii IDĄ ŚWIĘTA, NIE O SMS-ie, LECZ O KARTCE PAMIĘTAJ - EDYCJA II uczniowie naszej Szkoły, Własnoręcznie wypisali piękne kartki, które otrzymali w ramach kampanii. Wybrani uczniowie z klasy 8 i 7 wybrali się do jednego z Domów Pomocy Społecznej w Bialogardzie, znajdującego się na ul. Mickiewicza 24 i wręczyli kartkę i piernika pensjonariuszom. Serce się radowalo na widok radości i uśmiechu na twarzach osób, ktore odwiedziliśmy. Ten czas byl dla nas bardzo wyjątkowy i niezwykle pouczający. Chwila którą poświęciliśmy dla starszych osob, bedzie momentem często przez nich wspominanym. DZIĘKUJĘMY również pracownikom Domu Pomocy Społecznej w Bialogardzie - za otwartość, ciepły uśmiech i pomoc w wykonaniu akcji. Cała akcja zostala zrealizowana dzięki materiałom otrzymanym od #fundacjaDbamoMojZ@sieg  #kampaniaidąświeta #kartkiświąteczne

• DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI

• Uczniowie szkoły SUKCES realizują plan kultywowania życzliwości na co dzień. Każda klasa wybiera najżyczliwszego ucznia w swojej grupie. Wszystkie klasy wybierają najżyczliwszego nauczyciela naszej szkoły. Przed nami zabawa w tajemniczego przyjaciela jednej klasy w szkole. SU przygotował ALEJĘ ŻYCZLIWOŚCI na której wpisujemy miłe słowa. Korytarze szkolne zostały ozdobione plakatami o życzliwości. Wkrótce ogłoszenie wyników konkursu plastycznego i wyboru najżyczliwszych uczniów i nauczyciela szkoły.