• Aktualności

      • PROJEKT "BYĆ JAK IGNACY"

      • Projekt,, Być jak Ignacy '' ruszył pełną parą!! Za nami juz drugie, ciekawe spotkanie uczniów I Szkoły Podstawowej!! Pierwszy cykl zajęć poświęcony został Stanisławie Adamowiczej- kobiecie, która zwiedziła świat, by badać aspekty chorób tj. Gruźlica, gorączka hiszpańska, dżuma. TO DZIĘKI NIEJ WIEMY JAK UNIKAĆ ROZPRZESTRZENIANIA SIE WIRUSÓW I BAKTERII, WIEMY CZYM JEST EPIDEMIA, PANDEMIA I NA CZYM POLEGA ODPORNOŚĆ!!! TO DOPIERO POCZĄTEK NASZEJ PODRÓŻY W TYM PROJEKCIE!!

      • 11 LISTOPADA - ODZNACZENIE DLA ALICJI WOJCIECHOWSKIEJ ORAZ POCZTÓW SZTANDAROWYCH

      • Obchody 11 listopada odbyły się tradycyjnie pod pomnikiem Orła Białego. Podczas uroczystości wręczono odznaczenie dla Pani dyrektor Prywatnego Centrum Edukacyjnego "Szkół Sukces" - Alicji Wojciechowskiej, za współpracę i zasługi dla Związku Inwalidów Wojenyych RP w Białogardzie. Dyplom z podziękowaniem za godne reprezentowanie sztandaru związku, oraz patriotyczną postawę otrzymała również nasza młodziez szkolna.

      • ŚWIĘTO NIEDPODLEGŁOŚCI

      • 8 listopada w naszej szkole odbył się apel z okazji Święta Niepodległości. Uczniowie o godz 11.11 zaśpiewali hymn narodowy, następnie z użyciem kolorowych kartek ustawili się w formie flagi do pamiątkowego zdjęcia. Kolejnym etapem uroczystości była część artystyczna gdzie motywem przewodnim była Polska. Uczniowie z wielkim zaangażowaniem uczestniczyli w apelu. Wszyscy godnie uczcili 101 rocznicę niepodległości naszego państwa.

      • ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU PROFILAKTYCZNEGO

      • Dziś odbyło się ogłoszenie wyników konkursu profilaktycznego "Żyję zdrowo, mówię NIE nałogom".

       Szkoła Podstawowa:

       I miejsce: klasa IV i V

       II miejsce: klasa VIII

       III miejsce: klasa VII

       Liceum i Szkoła Branżowa:

       I miejsce: klasa IIb

       II miejsce: klasa I i II branżowa

       III miejsce: klasa IIa.

       Nagrodą za zajęcie I miejsca było zdrowe śniadanie dla całej klasy.Gratulujemy! 

      • „Umarłych wieczność dotąd trwa, dokąd pamięcią się im płaci.”

      • Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o odejściu na wieczną służbę

       Pana Stefana Strzałkowskiego- nauczyciela i wychowawcy wielu pokoleń,  wieloletniego burmistrza Białogardu, starosty naszego powiatu, Posła RP.

       Panie Pośle, w naszych sercach  , we wdzięcznej pamięci na zawsze pozostanie Pan jako szlachetny człowiek wielkiej dobroci , o pięknym sercu.

       Dyrekcja, Grono Pedagogiczne oraz uczniowie „Szkół Sukces” wyrażają wielkie współczucie Rodzinie, przyjaciołom i bliskim Pana Posła.

      • PRÓBA BICIA REKORDU GUINNESSA W SUKCESIE!!!

      • Szkoły Sukces

       Biją kolejny rekord Guinnessa z Darkiem Słowikiem  dla Agnieszki.

        

        

               14.11.b.r. o godzinie 15:00 w gościnnych progach Prywatnego Centrum Edukacyjnego „Szkoły Sukces” w Białogardzie odbędzie się piąta już akcja charytatywna połączona z biciem rekordu Guinnessa. Już po raz trzeci bijemy rekord z Dariuszem Słowikiem. Tym razem Darek będzie wyciskał   ważącą 30 kg sztangę w pozycji leżącej z przerwami. Wyniki wyciskania sumuje się. Aby osiągnąć rekord , Pan Dariusz musi w ciągu godziny wycisnąć aż 16 ton. Trzymamy kciuki za Darka. Ale także zapraszamy wszystkich ludzi dobrej woli nie tylko do kibicowania Dariuszowi, ale także do udziału w akcji charytatywnej , z której dochód przeznaczony zostanie w całości na leczenie Pani Agnieszki- białogardzianki, która dzielnie walczy z nowotworem. Uczestnicy akcji będą mieli jedyną w swoim rodzaju szansę obejrzenia na żywo pokazu martwego ciągu wykonywanego jednym palcem. Do udziału w akcji zapraszają serdecznie organizatorzy: Prywatne Centrum Edukacyjne „Szkoły Sukces”, radny Rady Miasta Białogardu Robert Borkowski. Akcję wspiera Fundacja „Ochrony życia”. Przyjdź i pomóż- 14.11.2019 r. godzina 15:00, budynek „Szkół Sukces”, ul. Mickiewicza 24 w Białoigardzie.

      • 'NIE ZMARNUJ SWOJEGO ŻYCIA'

      • Dzisiaj przywitaliśmy w szkole wyjątkowych gości: Bęsia i DJ Yonasa. Spotkanie przebiegało pod hasłem "NIE ZMARNUJ SWOJEGO ŻYCIA" podczas którego raperzy przestrzegali przed wpływem "złego towarzystwa". Uświadamiali, że nie warto marnować swojego życia sięgając po używki narażając się na wegetację i zniszczenie. Zachęcali do bycia sobą, rozwijania swoich pasji, talentów i radzenia sobie z lękiem. Raperzy podzielili się z uczniami swoimi trudnymi doświadczeniami życiowymi. Bęsiu i DJ Yonas są przykładem, że można wyjść z nałogu i spełniać swoje marzenia. 

      • ŻYJE ZDROWO MÓWIĘ "NIE" NAŁOGOM

      • Dziś odbył się Szkolny Konkurs Profilaktyczny "Żyję zdrowo, mówię NIE nałogom"🚭📵. Do konkursowych zmagań przystąpiło 10 drużyn reprezentujących swoje klasy. Celem konkursu jest kształtowanie wśród młodzieży zdrowego stylu życia. OGŁOSZENIE WYNIKÓW🥇🥈🥉 I WRĘCZENIE NAGRÓD 🎁ODBĘDZIE SIĘ 6 listopada 2019r.

      • "NIE ZMARNUJ SWOJEGO ŻYCIA"

      • 30 października w naszej szkole odbędzie się spotkanie dwóch raperów (Bęsia i DJ Yonasa). Podczas spotkania z młodzieżą raperzy dzielić się będą swoim doświadczeniem życiowym oraz walką z nałogami. Przekażą treści profilaktyczne i pozytywny komunikat również w swoich hip-hopowych kawałkach. Tego dnia zapraszamy wszystkich uczniów na godzinę 8:00 do sali gimnastycznej.

      • DZIEŃ PRZECIWKO HANDLOWI LUDŹMI

      • "Moje życie nie jest na sprzedaż"18 października w całej Unii Europejskiej obchodzony jest Europejski Dzień Przeciwko Handlowi Ludźmi. Młodzież naszej szkoły tego dnia miała przyjemność uczestniczyć w obchodach Europejskiego Dnia Przeciwko Handlowi Ludźmi pod hasłem "Moje życie nie jest na sprzedaż" zorganizowanym przez Centralny Ośrodek Szkolenia Straży Granicznej w Koszalinie. Reprezentacja szkoły brała również udział w I Maratonie Wiedzy o Zjawisku Handlu Ludźmi, który poprzedzony był prelekcją koordynatora ds. handlu ludźmi. Dziękujemy i do zobaczenia w kolejnym maratonie. ♥️

      • PODZIĘKOWANIA ZA POMOC PRZY ORGANIZACJI BIEGU GRYFA

      • Przedstawiciele "Białogardzkiego Stowarzyszenia Aktywności Sportowej" odwiedzili naszą szkołę, aby wręczyć upominki i podziękowania za pomoc w oragnizacji Białogardzkiego Biegu Szlakiem Gryfa i Białogardzkiego Biegu Szlakiem Gryfa KIDS. Organizatorom jeszcze raz gratulujemy wspaniałej imprezy. Zawsze jesteśmy, będziemy chętni do pomocy! 💪

      • DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

      • Bo nauczyciel jest kapitanem,
       co na okręcie dookoła świata
       Płynie wraz z nami przez szkolne lata.

       17 października 2019 r odbyła się w naszej szkole uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej.
       Uczniowie z klas I LO, II LO i VIII przygotowali humorystyczne przedstawienie. Grupa uczniów ze
       szkoły podstawowej i I LO zaśpiewała wesołe piosenki wprawiając wszystkich w doskonały humor.

      • SŁODZIAKOWA AKCJA CZYTELNICZA

      • Słodziakowa akcja czytelnicza wystartowała! Ba! Nawet już mamy jednego słodziakowego czytelnika!!! 🎉🎉 Zaszczyt ten przypadł Dawidowi Zakrzewskiemu z klasy IV!! BRAWO!! TRZYMAJ TAK DALEJ!!!

       AKCJA polega na rozpowszechnianiu i mobilizowaniu do czytania i spędzania czasu z książką uczniów klas szkół podstawowych. Akcja trwa cały rok szkolny!!

      • WYBORY DO MŁODZIEŻOWEJ RADY MIASTA

      • We wtorek 15 października 2019 r.  odbyły się w naszej szkole wybory do Młodzieżowej Rady Miasta Białogard. W wyniku demokratycznych wyborów radną na kadencję 2019- 2020 została wybrana Klaudia Lech uczennica klasy I LO. Gratulujemy i życzymy sukcesów w nowej roli.

      • WYWIADÓWKA

      • Uwaga! Zebranie z rodzicami!!!

       22.10.19 - wtorek

       Szkoła Podstawowa - godz. 16:00

       Liceum oraz szkoła branżowa -godz. 17:00

     • NIEPOKONANE DZIEWCZĘTA!
      • NIEPOKONANE DZIEWCZĘTA!

      • III miejsce zajęły dziś dziewczęta z naszego liceum w Miststrzostwach Powiatu. Pomimo, iż nie przegrały żadnego meczu, nie udało się zdobyć najwyższego stopnia na podium. Historia powtórzyła się z zeszłego roku, gdzie o awansie do finału zdecydowała liczba zdobytych bramek. W pierwszym meczu zremisowały 2:2 z pretendentem do mistrza ZSP Białogard. W kolejnym meczu nie dały szans rywalkom z Białogardzkiego LO wygrywając, aż 9:0! Niestety ZSP zdobyło trzy bramki więcej od nas z LO Białogard i to one mogły czuć sie pewnie w grze o najwyższe podium. Do walki o III miejsce, stanęliśy z gospodarzem zawodów - Karlinem. Nasze dziewczyny, mimo deszczowej pogody pokazały dziś charakter, wygrywając pewnie 5:2! Z roku na rok jest co raz lepiej, a do najwyższego szczebla brakuje tylko szczęścia. Za rok musi być lepiej!

       Bramki w całym turnieju zdobyły:

       Julia Zielińska - 9 goli

       Małgosia Król - 6 goli 

       Natalia Kuczyńska - 1 gol

       A nasza bramkarka Sara Matelska dała dziś czadu, ratując nas przed przegraną z ZSP!

       Brawa i tak należą sie całej drużynie:

       Sara Matelska, Oliwia Dąbrowska, Ania Sawiuk, Natalia Kuczyńska, Małgosia Król, Julka Zielińska, Natalia Homza, Natalia Nowaczyk, Samanta Buczek, Maja Górska, Ania Terech, Agata

        

       Gratulujemy!!

      • Bieg Gryfa

      • NIKT NIE ZROBI WSZYSTKIEGO, ALE KAŻDY MOŻE ZROBIĆ COŚ...🙂💪

       05.10.2019r. na terenie Białogardzkiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbył się Białogardzki Bieg Szlakiem Gryfa, podczas którego zawodnicy pokonywali ekstremalnie trudne przeszkody. Nasi uczniowie zaangażowali się zarówno przy przygotowaniu imprezy, jak i w trakcie całego biegu. Dziękujemy Wam za ciężką pracę. Dziękujemy Wam za to, że swoim działaniem POMAGACIE ❤️

      • Światowy Dzień Tornistra

      • Dnia 1 października uczniowie Szkoły Podstawowej wzięli udział w ogólnopolskiej akcji z okazji Dnia tornistra!! Każdy uczeń mial okazję przekonać się, jak ciężki nosi plecak. Uczniowie, których tornistry mialy najbardziej optymalną wagę otrzymali dyplomy i drobny upominek. Akcja ma na celu zwrócenie uwagi na problem z przeciążonymi plecakami i ich wpływem na postawę i kręgosłup uczniów.